Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

13547
#Skaut nieaktywny
1 grudnia 2015r. o 23:54
Victoria1 napisał(a):
Skaut napisał(a): Na dzisiejszym posiedzeniu sejmowej komisji sprawiedliwości PiS dał kolejny dowód krańcowej buty i chamstwa.
Żaden z pisowskich "kandydatów" do Trybunału Konstytucyjnego nie zabrał głosu a pisowski przewodniczący uniemożliwił członkom komisji zadawanie "kandydatom" jakichkolwiek pytań !!
Wraca ŚREDNIOWIECZE wielkimi krokami !!


"PiS, zgodnie z zasadą dżudo, wykorzystał nieumiejętnie zadany cios, żeby rzucić przeciwnika na matę. I o co krzyk? Że dotąd bity bezceremonialnie przylutował rywalowi, który wcześniej przez całe lata tłukł go jak chciał? "




Dżudo to szlachetna sztuka walki a to co robi PiS to zwykły polityczny bandytyzm !!
A bomba gniewu społecznego już tyka. Lont i zapałki w rękach PiSu wiec długo nie trzeba będzie czekać.

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 grudnia 2015r. o 23:58
nie napisałeś bo zostawiłeś sobie ''furtkę'' i pewne niedomówienie...

(...)'' mogl byc skazujacy. Pisze, mogl byc, poniewaz nie zostal podany do publicznej wiadomosci.''

wyrok nie został podany do wiadomości bo takiego nie było ...
a że nie było jest ...niewinny :D

ja wem jedno ...niewinny ide do łóżeczka bo wolę to jak czytać pierdoły skorna...
dla niego cos równa się czemus tak jak każdy inaczej od niego myślący to komuch...
kiedyś być może jego syn czy wnuk będzie jak dziadzia -kombatant walczył s kolejną komuną... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
2 grudnia 2015r. o 0:12
falco napisał(a): wyrok nie został podany do wiadomości bo takiego nie było ...
a że nie było jest ...niewinny :D ja wem jedno ...

Wiem, ze wyrok byl przygotowany. Ty wiesz jedno. Ja nie wiem. Tym sie roznimy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 grudnia 2015r. o 0:22
Oficer śledzczy poszedł spać... ile dzieci uratuje jutro? Znów zero? :D


Falco wie wszystko, nawet w którym momencie zaczyna się człowiek. Lekarze, filozofowie, naukowcy są podzieleni w swych opiniach, ale on wie. I "nie pierdzielcie mu tu, że jest inaczej!" :D

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 grudnia 2015r. o 6:45
skorn napisał(a): Oficer śledzczy poszedł spać... ile dzieci uratuje jutro? Znów zero? :D


Falco wie wszystko, nawet w którym momencie zaczyna się człowiek. Lekarze, filozofowie, naukowcy są podzieleni w swych opiniach, ale on wie. I "nie pierdzielcie mu tu, że jest inaczej!" :D

tyle samo co ty ''łapaczu'' wyłapiesz ''komuchów''bo jak to piszesz -jest ich jeszcze od cholery...dziwne że nie piszesz o codziennych sukcesach ...
może zacznij od wykopywania ich w miejcach pochówku i przenoszenia ich pod ,a najlepiej za płot cmentarzy...

ja wiem?...to przecież ty udowadniałeś mi kiedyś że człowiek to już plemnik zapierdzielający w stronę makrogamety ;)
przestań pieprzyć i wmawiać wszystkim to czego nie pisałem ...równie dobrze mogę ci odpisać że historycy są podzieleni w sprawie AK ,twoich ukochanych ''wyklętych'' jak i ''komuchów'' a ty wiesz lepiej ...
więc zajmij sie tym co kochasz najbardziej a mnie w to nie mieszaj ...
złapiesz dzisiaj ''komucha'' ?
napisz nam o tym ...
;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~towarzysz niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 8:46
....peło i ich wyborcy! towarzysze! w związku z mega aferami przez ostatnie osiem lat ,a przez ,które żyło wam się lepiej i dostatniej ,a złe pisory wam odbierali od ust,uważam że powinniście się skonsolidować,założyć towarzystwo towarzyszów wzajemnej adoracji i manipulacji pod dyrekcją niejakiego adasia niezgódki michnika.nie godząc się na wybór jaki naród podjął usuwając doktor ewę i jej rycerzy z piedestału wiecznego koryta .......wzywam was do walki o lepsze jutro,o lepszy lewy dostęp do wszelakich korytek dla każdego.zeżryjmy do końca wszystko ,wskoczmy w rurki i nażelujmy włosy,walczmy o to by żyło się lepiej.do roboty towazysze przegonić kaczorów ,ksieży niech zostanie tylko piach ,dopalacze i sexedukatorzy.z pozdrowieniami konsomolskiej prawdy, drogich zegarków,odpraw i nagród......wytrwamy towarzysze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mariusz niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 9:47
POlszewicy kradli, oszukiwali, kłamali, łamali prawo a sądy im przyklaskiwały przez 8 długich lat a teraz gdy Polska zdecydowała, że trzeba to rozliczyć to krzyk niemiłosierny wydają POlszewicy, że to zamach na demokrację. Trzeba było uczciwie rządzić to dziś nikt by was nie musiał rozliczać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xl niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 10:19
Nie rozumiem jęków i stęków PO jak i wyborców PO. Skoro naród wybrał PIS to znaczy że chcą PIS i to PIS dostał kredyt zaufania na najbliższe kilka lat. O jakim zamachu na demokrację i wolność stękacie? To co robi teraz PO to to jest zamach na demokrację właśnie . Naród wybrał w demokratycznych wyborach koniec i kropka trzeba umieć odejść z twarzą i kulturą. Ale niestety PO nigdy nie miała twarzy a tym bardziej kultury politycznej więc to jest zbyt wygórowane oczekiwanie. Im bardziej PO będziecie stękać i pluć tym bardziej tzw PIS na tym zyska bo naród ma dość i ludziom się oczy otwierają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.