Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

~Anty PIS niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 11:46
~xl napisał(a): Kogo nazywasz "ciemnym ludem"? Postanowiłeś założyć temat
i rozliczać w ten sposób działania PIS? Jeszcze dobrze nie zaczęli rządzić a atmosfera jest taka że strach się bać. Piszesz o pseudo ekspertach forumowych tym czasem zakładając ten temat sam się do nich zaliczyłeś. To jakie będą ich rządy ocenimy za kilka lat , a w tej chwili spieranie się na forum i rozliczanie miesiąc po wyborach jest śmieszne. Pis dostał mój głos nie dlatego że uwielbiam O Rydzyka czy innych Panów w sukienkach. Wręcz przeciwnie mam swoje zdanie na ich temat i nie jestem ich wyznawcą .Nie kierowała mną również miłość do kawalera Pana Jarosława Kaczyńskiego , chociaż ma on podobno kota a ja koty uwielbiam i tez mam w domu jednego :]
Ale dla ciebie to i tak ciemnota więc po co się produkować ;)

Ciemny lud jak mawia Kurski wszystko kupi.Oszołomy z pisu tak się zachłysnęli władzą że rozpier...ą tą biedną Polskę w rok czasu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xl niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 12:01
~Anty PIS napisał(a):
~xl napisał(a): Kogo nazywasz "ciemnym ludem"? Postanowiłeś założyć temat
i rozliczać w ten sposób działania PIS? Jeszcze dobrze nie zaczęli rządzić a atmosfera jest taka że strach się bać. Piszesz o pseudo ekspertach forumowych tym czasem zakładając ten temat sam się do nich zaliczyłeś. To jakie będą ich rządy ocenimy za kilka lat , a w tej chwili spieranie się na forum i rozliczanie miesiąc po wyborach jest śmieszne. Pis dostał mój głos nie dlatego że uwielbiam O Rydzyka czy innych Panów w sukienkach. Wręcz przeciwnie mam swoje zdanie na ich temat i nie jestem ich wyznawcą .Nie kierowała mną również miłość do kawalera Pana Jarosława Kaczyńskiego , chociaż ma on podobno kota a ja koty uwielbiam i tez mam w domu jednego :]
Ale dla ciebie to i tak ciemnota więc po co się produkować ;)

Ciemny lud jak mawia Kurski wszystko kupi.Oszołomy z pisu tak się zachłysnęli władzą że rozpier...ą tą biedną Polskę w rok czasu.





Gorzej roz....ć się nie da jak zrobiło PO. Nie zapominaj kto przez ostatnie 8 lat rządził i kto teraz ten smród musi posprzątać . Szkoda słów na wałkowanie od początku i przypominanie sklerotykom ostatnich "złotych lat Polski" pod rządami PO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 13:22
~xl napisał(a):
~Anty PIS napisał(a):
~xl napisał(a): Kogo nazywasz "ciemnym ludem"? Postanowiłeś założyć temat
i rozliczać w ten sposób działania PIS? Jeszcze dobrze nie zaczęli rządzić a atmosfera jest taka że strach się bać. Piszesz o pseudo ekspertach forumowych tym czasem zakładając ten temat sam się do nich zaliczyłeś. To jakie będą ich rządy ocenimy za kilka lat , a w tej chwili spieranie się na forum i rozliczanie miesiąc po wyborach jest śmieszne. Pis dostał mój głos nie dlatego że uwielbiam O Rydzyka czy innych Panów w sukienkach. Wręcz przeciwnie mam swoje zdanie na ich temat i nie jestem ich wyznawcą .Nie kierowała mną również miłość do kawalera Pana Jarosława Kaczyńskiego , chociaż ma on podobno kota a ja koty uwielbiam i tez mam w domu jednego :]
Ale dla ciebie to i tak ciemnota więc po co się produkować ;)

Ciemny lud jak mawia Kurski wszystko kupi.Oszołomy z pisu tak się zachłysnęli władzą że rozpier...ą tą biedną Polskę w rok czasu.

Właśnie jesteś jednym ogniwem sekty pisowskiej i nikt ci nie przetłumaczy że czarne jest białe jak mawia ten Kłamczyński.



Gorzej roz....ć się nie da jak zrobiło PO. Nie zapominaj kto przez ostatnie 8 lat rządził i kto teraz ten smród musi posprzątać . Szkoda słów na wałkowanie od początku i przypominanie sklerotykom ostatnich "złotych lat Polski" pod rządami PO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 13:24
~xl napisał(a):
~Anty PIS napisał(a):
~xl napisał(a): Kogo nazywasz "ciemnym ludem"? Postanowiłeś założyć temat
i rozliczać w ten sposób działania PIS? Jeszcze dobrze nie zaczęli rządzić a atmosfera jest taka że strach się bać. Piszesz o pseudo ekspertach forumowych tym czasem zakładając ten temat sam się do nich zaliczyłeś. To jakie będą ich rządy ocenimy za kilka lat , a w tej chwili spieranie się na forum i rozliczanie miesiąc po wyborach jest śmieszne. Pis dostał mój głos nie dlatego że uwielbiam O Rydzyka czy innych Panów w sukienkach. Wręcz przeciwnie mam swoje zdanie na ich temat i nie jestem ich wyznawcą .Nie kierowała mną również miłość do kawalera Pana Jarosława Kaczyńskiego , chociaż ma on podobno kota a ja koty uwielbiam i tez mam w domu jednego :]
Ale dla ciebie to i tak ciemnota więc po co się produkować ;)

Ciemny lud jak mawia Kurski wszystko kupi.Oszołomy z pisu tak się zachłysnęli władzą że rozpier...ą tą biedną Polskę w rok czasu.

Właśnie jesteś jednym ogniwem sekty pisowskiej i nikt ci nie przetłumaczy że czarne jest białe jak mawia ten Kłamczyński.



Gorzej roz....ć się nie da jak zrobiło PO. Nie zapominaj kto przez ostatnie 8 lat rządził i kto teraz ten smród musi posprzątać . Szkoda słów na wałkowanie od początku i przypominanie sklerotykom ostatnich "złotych lat Polski" pod rządami PO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 13:32
PO rozpier .....o Polskę przez 8 lat a ci IDIOCI więcej rozpier.....i w 8 dni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 grudnia 2015r. o 13:54
a to nie koniec :D
tu niebawem nastąpi nie trzeci a czwarty świat.... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xl niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 14:03
żałosne to wasze jęczenie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 14:28
Prof. Piotr Kruszyński potwierdza: Prezydent miał prawo ułaskawić Mariusza Kamińskiego.
Prezydent nie złamał prawa
— mówi karnista i cytuje zapisy Konstytucji RP w tej sprawie.
Konsultowałem się w tej sprawie z kolegami konstytucjonalistami. Są możliwe dwie interpretacje. Według pierwszej prezydent nie może stosować prawa łaski poza ramami kodeksu postępowania karnego. Jeśli ją przyjąć, to prezydent nie mógłby zastosować prawa łaski wobec osoby nie skazanej prawomocnym wyrokiem.
Jest możliwa druga droga rozumowania, ku której bym się skłaniał, oparta na Konstytucji RP. Jak stanowi art. 139 „Prezydent Rzeczypospolitej stosuje prawo łaski” i to jest tzw. prerogatywa prezydenta, czyli uprawnienie przysługujące tylko prezydentowi i nikomu innemu. Konstytucja nie wyłącza innych przypadków niż wyrok prawomocny, chyba, że są to osoby skazane przez Trybunał Stanu. Skłaniam się ku temu rozumowaniu, według którego prezydent nie złamał prawa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu