Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

2900
#falco nieaktywny
8 grudnia 2015r. o 22:00
~ napisał(a): falco, jarają Cie takie durnowate demoty to do gimbazy się nadajesz


nie ...ale innych z''rodziny ...ów'' w......denerwują :D
i to już mnie ''jara'' :D

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
8 grudnia 2015r. o 22:02
falco napisał(a):
~ napisał(a): falco, jarają Cie takie durnowate demoty to do gimbazy się nadajesz


nie ...ale innych z''rodziny ...ów'' w......denerwują :D
i to już mnie ''jara'' :D

Msz racje. Uzywaj to co Cie jara.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 grudnia 2015r. o 22:06
~ napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Idiotom wszystko wolno :) Ale zechciałbyś mi wytłumaczyć definicję id. ioty ?

Czy może to za dużo na Twoje pojmowanie ? :D
Dobranoc :)

Czyli uważasz że wszystko ci wolno :P


Gdybym był mądrym Człowiekiem , to z dziwny czlowiek ami bym nie dyskutował , ale nie jestem , o czym świadczy niniejszy post. Dziecko Drogie , lata temu ubzdurałem sobie , "wspólnotę celu". Tak mnie wychowali w ośmioklasówce za Gierka . Ja wiem , że gimbusów produkują w ilościach hurtowych , bo to właśnie jest współczesna doktryna edukacji , stworzyć pokornych niewolników zapatrzonych w czubek własnego nosa ... ale czy mógłbyś oprócz tego netboka , smartfona i innych pier..doletów co je masz ... dotknąć Swego serca ?

Dziecko Drogie , bez imienia ... nadaj je sobie ... bo moja Mama dała mi na imię Piotrek przy chrzcie. Ja swych dzieci nie ochrzciłem , ale nazywam je imionami , kocham i szanuję , mając nadzieję , że podobne będą do mnie.

A mam tylko dwa szkodniki na tej nieszczęśliwej Planecie :)

Dziecko Drogie , nie wqurwia mnie to , że wyzywasz mnie od i. diotów . Wqurwia mnie to , że jesteś ignorantem.

Zawsze marzyłem , aby żyć wśród Mądrych Ludzi i marzenie , jak w totolotku , poszło się pier. dolić

Czółko na dobranoc :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 grudnia 2015r. o 22:39
a wiecie jaki będzie kolejny pomysł ''kłamczyńskiego''?
wniesie uchwałę -w nocy oczywiście -że znosi się całkowicie wybory...
to były ostatnie ...
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
8 grudnia 2015r. o 22:42
falco napisał(a): a wiecie jaki będzie kolejny pomysł ''kłamczyńskiego''?
wniesie uchwałę -w nocy oczywiście -że znosi się całkowicie wybory...
to były ostatnie ... :D

To wspaniala wiadomosc. Nie bedziesz zmuszony pisac o Polakach, ktorzy glosuja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
8 grudnia 2015r. o 22:47
Będzie jak za Bieruta, nic tylko się radować!

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 grudnia 2015r. o 22:49
a co ja robię?
raduję się ... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
8 grudnia 2015r. o 22:51
falco napisał(a): a co ja robię?raduję się ... :D

Lubie jak sie radujesz myslac o Bierucie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza