Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

~~klucznick niezalogowany
15 kwietnia 2017r. o 10:11
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/azyl-dla-rezunow-2017-04
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
15 kwietnia 2017r. o 10:21
~~ napisał(a):
~~Boleslawianin napisał(a): Zapomniano o 77 Rocznicy Zbrodni Katyńskiej. Widać tutaj obłudę pisu.

Przecież Ci patrioci żyją kłamstwem Smoleńskim ,co ich obchodzi jakiś Mord Katyński.


jaki mord katynski? sowieci odwalili za nas robote. ogladnij sobie film major hubal, takie sa polskie wartosci a nie poddawanie sie do niewoli. pamiec o zamordowanej bezbronnej ludnosci cywilnej na wolyniu. takie rocznice powinnismy obchodzic, tam na obchody powinni "polscy" politycy latac a nie do smolenska, smolensk to hanba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 kwietnia 2017r. o 12:08
fobiak napisał(a):
~~ napisał(a):
~~Boleslawianin napisał(a): Zapomniano o 77 Rocznicy Zbrodni Katyńskiej. Widać tutaj obłudę pisu.

Przecież Ci patrioci żyją kłamstwem Smoleńskim ,co ich obchodzi jakiś Mord Katyński.


jaki mord katynski? sowieci odwalili za nas robote. ogladnij sobie film major hubal, takie sa polskie wartosci a nie poddawanie sie do niewoli. pamiec o zamordowanej bezbronnej ludnosci cywilnej na wolyniu. takie rocznice powinnismy obchodzic, tam na obchody powinni "polscy" politycy latac a nie do smolenska, smolensk to hanba.


fobiak, że jesteś ignorantem to już wszyscy wiedzą, ale że aż takim to nie przypuszczałem. Uważasz, że zabicie polskich oficerów przez sowietów w 1940 roku jest ok? Bo to jest Mord Katyński, którego mamy 77 rocznicę. Jeżeli tak uważasz to jesteś skończonym idiotą. I świnią, jakich mało. Mojego dziadka zabili sowieci w Ostaszkowie. Powinieneś być zabanowany na tym forum na zawsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 kwietnia 2017r. o 12:25
Na bobrzanach dali bana fobiakowi juz dawno. Tam tez pisal podobnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
15 kwietnia 2017r. o 12:29
~~ napisał(a):
fobiak napisał(a):
~~ napisał(a):
~~Boleslawianin napisał(a):

fobiak, że jesteś ignorantem to już wszyscy wiedzą, ale że aż takim to nie przypuszczałem. Uważasz, że zabicie polskich oficerów przez sowietów w 1940 roku jest ok? Bo to jest Mord Katyński, którego mamy 77 rocznicę. Jeżeli tak uważasz to jesteś skończonym idiotą. I świnią, jakich mało. Mojego dziadka zabili sowieci w Ostaszkowie. Powinieneś być zabanowany na tym forum na zawsze.


oczywiscie, ze tak uwazam, kazdy zolnierz wie, co ma robic podczas wojny a oficer ma to w jednym palcu. za poddanie sie jest rozstrzelanie, gdyby przedwojenny rzad przezyl to by musial nie tylko ich rozstrzelac ale i rydza smiglego "Rydz - Śmigły - Uciekł 17 września przekraczając granicę wschodnią Rzeczypospolitej i wydał haniebny rozkaz: nie walczyć z Sowietami."
czy ty myslisz, ze jak teraz pojdziesz do wojska i bedziesz sie w czasie pokoju przyjemnie posuwal z oficerami to jak wybuchnie wojna to sie poddasz?
gdybys sie poddal to ja sam bym zaplacil banderowcom aby sie z toba rozprawily bo takim goooownem nie chciabym sobie ubrudzic rak.
zolnierz w czasie wojny ma walczyc az do smierci w obronie ojczyzny. poddac sie dac sie ukatrupic to nie to samo. nie po to polacy placa podatki aby ich w potrzebie wojsko zdradzilo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 kwietnia 2017r. o 12:33
fobiak napisał(a):
~~ napisał(a):
fobiak napisał(a):
~~ napisał(a):
~~Boleslawianin napisał(a):

fobiak, że jesteś ignorantem to już wszyscy wiedzą, ale że aż takim to nie przypuszczałem. Uważasz, że zabicie polskich oficerów przez sowietów w 1940 roku jest ok? Bo to jest Mord Katyński, którego mamy 77 rocznicę. Jeżeli tak uważasz to jesteś skończonym idiotą. I świnią, jakich mało. Mojego dziadka zabili sowieci w Ostaszkowie. Powinieneś być zabanowany na tym forum na zawsze.


oczywiscie, ze tak uwazam, kazdy zolnierz wie, co ma robic podczas wojny a oficer ma to w jednym palcu. za poddanie sie jest rozstrzelanie, gdyby przedwojenny rzad przezyl to by musial nie tylko ich rozstrzelac ale i rydza smiglego "Rydz - Śmigły - Uciekł 17 września przekraczając granicę wschodnią Rzeczypospolitej i wydał haniebny rozkaz: nie walczyć z Sowietami."
czy ty myslisz, ze jak teraz pojdziesz do wojska i bedziesz sie w czasie pokoju przyjemnie posuwal z oficerami to jak wybuchnie wojna to sie poddasz?
gdybys sie poddal to ja sam bym zaplacil banderowcom aby sie z toba rozprawily bo takim goooownem nie chciabym sobie ubrudzic rak.
zolnierz w czasie wojny ma walczyc az do smierci w obronie ojczyzny. poddac sie dac sie ukatrupic to nie to samo. nie po to polacy placa podatki aby ich w potrzebie wojsko zdradzilo.


Jesteś ...em!
Szanowna Redakcjo Bolec.info i drodzy bolecnauci. Ja już się na Bolec.info i na tym forum nie pojawię. Towarzystwo ...i, takich jak ten żałosny osobnik nie jest odpowiednie dla przyzwoitych ludzi.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 kwietnia 2017r. o 12:36
~~ napisał(a):
fobiak napisał(a):
~~ napisał(a):
fobiak napisał(a):
~~ napisał(a):
~~Boleslawianin napisał(a):

fobiak, że jesteś ignorantem to już wszyscy wiedzą, ale że aż takim to nie przypuszczałem. Uważasz, że zabicie polskich oficerów przez sowietów w 1940 roku jest ok? Bo to jest Mord Katyński, którego mamy 77 rocznicę. Jeżeli tak uważasz to jesteś skończonym idiotą. I świnią, jakich mało. Mojego dziadka zabili sowieci w Ostaszkowie. Powinieneś być zabanowany na tym forum na zawsze.


oczywiscie, ze tak uwazam, kazdy zolnierz wie, co ma robic podczas wojny a oficer ma to w jednym palcu. za poddanie sie jest rozstrzelanie, gdyby przedwojenny rzad przezyl to by musial nie tylko ich rozstrzelac ale i rydza smiglego "Rydz - Śmigły - Uciekł 17 września przekraczając granicę wschodnią Rzeczypospolitej i wydał haniebny rozkaz: nie walczyć z Sowietami."
czy ty myslisz, ze jak teraz pojdziesz do wojska i bedziesz sie w czasie pokoju przyjemnie posuwal z oficerami to jak wybuchnie wojna to sie poddasz?
gdybys sie poddal to ja sam bym zaplacil banderowcom aby sie z toba rozprawily bo takim goooownem nie chciabym sobie ubrudzic rak.
zolnierz w czasie wojny ma walczyc az do smierci w obronie ojczyzny. poddac sie dac sie ukatrupic to nie to samo. nie po to polacy placa podatki aby ich w potrzebie wojsko zdradzilo.


Jesteś ...em!
Szanowna Redakcjo Bolec.info i drodzy bolecnauci. Ja już się na Bolec.info i na tym forum nie pojawię. Towarzystwo ...i, takich jak ten żałosny osobnik nie jest odpowiednie dla przyzwoitych ludzi.


D e b i l e m miało być.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
15 kwietnia 2017r. o 12:37
~~ napisał(a): Na bobrzanach dali bana fobiakowi juz dawno. Tam tez pisal podobnie.

a co to bobrzanie, u krzysia ormowca tez mam i mam na 30stu innych. mi przynajmniej cos ktos daje a ty mozesz sie prosic i tak nie dostaniesz. to prawda pisze inaczej niz rzadowcy, administracja i scierwomedia ale pisze od siebie i swoje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA CER-FAR zaprasza