Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

~~ niezalogowany
31 stycznia 2017r. o 12:15
TVN, czyli bolszewia. Dla nich wszystko co najlepsze zaczęło się 1917, a przeciwnicy to kontrewolucja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dobrodziej,brzuszki im masowałem. niezalogowany
31 stycznia 2017r. o 12:27
~~ napisał(a): TVN, czyli bolszewia. Dla nich wszystko co najlepsze zaczęło się 1917, a przeciwnicy to kontrewolucja.

PISowszczyku ,ile dzieci może zgwałcić ksiądz ? Oczywiście bezkarnie ? Ile ?
O tych gwałtach to w TV Trwam,czy innych.
A jakby to Twoje dziecko.,to co ? Sam byś nadstawił 4 litery ? Bo z rozbebeszonym odbytem wezmą Cię poza kolejnością do nieba ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
31 stycznia 2017r. o 12:55
ot kolejny postępowiec i nowoczesny, POproszę o więcej takich wpisów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 stycznia 2017r. o 18:01
''Mamy nowy wzorzec z Sevres – bezczelności władzy. Ustanowił go minister Antoni Macierewicz w akcji ze swoim rzecznikiem Bartłomiejem Misiewiczem i pod patronatem Jarosława Kaczyńskiego.

Antoni Macierewicz rządową limuzyną trzykrotnie przekracza dozwoloną prędkość, przejeżdża na czerwonym, powoduje karambol, uszkadza poważnie dwa nowe auta MON, przesiada się do trzeciego z rządowej kolumny i ucieka z miejsca wypadku. Na koniec dowiadujemy się, że jest to słuszne działanie, bo w ten sposób uchronił się przed domniemanym zamachem, którego śladu nie było. Dodajmy, że minister Macierewicz gna od Rydzyka (który na występu szefa MON sprzedaje bilety po 60 zł) do Kaczyńskiego, który otrzymuje tytuł „Człowieka wolności”. Paranoja?''(...)

nie ...pislamska ''normalność''a w tle druga ...bileciki po sześć dyszek :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
31 stycznia 2017r. o 18:08
Gdzie źródło?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 stycznia 2017r. o 18:32
'' Czekając na zakończenie obiadu i oficjalnych uroczystości, stałem przed budynkiem i robiłem zdjęcia osobom wchodzącym i wychodzącym z kurii. W pewnym momencie podszedł do mnie widoczny na zdjęciu mężczyzna z odznaczeniami; nie wiem, kim był, ale poprosił mnie o zrobienie zdjęcia jemu i arcybiskupowi. Zaproponowałem, żeby zapozowali do fotografii na tle kurii, ale wtedy usłyszałem „spierd***j" od Głódzia, który w tym czasie wypakowywał prezenty dla nowego arcybiskupa - relacjonuje w rozmowie z portalem Gazeta.pl Kondracki.''




Dopisane 31.01.2017r. o godz. 18:32:


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~San Escobar niezalogowany
31 stycznia 2017r. o 18:37
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/deficyt-budzetowy-skarb-panstwa-mateusz,216,0,2249944.html


500+ rozsadziło budżet.
Największa dziura budżetowa w historii.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 stycznia 2017r. o 18:51
''Rzeczniczka PiS zablokowała OKO.press na Twitterze. Czytelnicy zaniepokoili się, czy w ten sposób Beata Mazurek nie ogranicza ich prawa do bycia poinformowanym. Zapytaliśmy prawników. Uznali, że rzeczniczka działa wbrew interesowi obywateli, prawu prasowemu i Konstytucji, a za banowanie "Oka" mogą grozić jej kary''(...)

o jakim to ''interesie obywateli'' tu się pisze ?
to nie ma takich ...pislanderzy oglądają tiwi tego od ''ciemnego luda '' co zresztą jest zrozumiałe bo to ich miejsce a ''gorszy sort'' przecież niedługo ''deportują ''
wbrew prawu i Konstytucji?
''konstytucja'' pislamska nic o tym nie mówi że prawa nie można dostosowywać do własnych potrzeb a wręcz to nakazuje ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.