Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

~~ niezalogowany
4 lutego 2017r. o 7:36
Myśleliście, że to PIS nas tak zadłużyło?Ja też tak myślałem, a tu proszę:
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/deficyt-budzetowy-dziura-budzetowa-mateusz,98,0,2256738.html

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 lutego 2017r. o 10:31
PanM napisał(a): ...
Bank to instytucja / wielka / składająca się z budynków i ludzi.Utrzymanie tych budynków , opłacenie podatków i pracowników kosztuje.Pokrywa się to z zysku.Z udzielonych oprocentowanych kredytów.
Wobec powyższego Ty Piotrze proponujesz likwidację banków.Każdy będzie trzymał pieniądze w domu.
...


Przemo :) Zastanawiałem się przez dwa dni jak Ci odpowiedzieć. I przyznam szczerze , że ręce mi opadają. To że jesteś ateistą , to akceptuję . To że wierzysz w tzw. wolny rynek , to też jestem w stanie zaakceptować. Ale gdzieś Ty qurcze wyczytał w moich postach , że chcę likwidacji banków ?
Od lat piszę o oszustwie rezerwy szczątkowej , " lewarowaniu " i przenoszeniu kosztów naszego życia na następne pokolenia. Od lat piszę o s... stwie lichwy.

Fakty są takie :
- amerykański FED to instytucja prywatna i nie ma nic wspólnego z Narodem Amerykanów
- europejski EBC to instytucja prywatna i nie ma nic wspólnego z Narodami Europy
- polski NBP to instytucja prywatna i nie ma nic wspólnego z Narodem Polaków

Ja nie chcę likwidacji banków. Chciałbym je znacjonalizować .
Ty chcesz wszystko prywatyzować , razem z powietrzem. A ja stary , głupi komuch chcę nacjonalizować banki , ale nie likwidować. A jeśli już to te komercyjne , które " sprzedają " kredyty za sto procent.

I jeszcze jedno , odnośnie NBP. Nawet szpece od finansów , jak Szewczak , czy Ludzie z Independer Trader nie wiedzą kto jest właścicielem sześćdziesięciu dziewięciu procent akcji tegoż banku. Niby narodowego.

Masz jeszcze jakieś pytania , czy sugestie Przemo ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 lutego 2017r. o 13:40
Ja mam pytanie do ciebie jako fachowca. Parędni temu wwidziałem dwa chemitrale nad bolcem. Jedentaki ppodlożnyddługo utrzymującyssię drugi szeroki ale dość szybko zanika. Moje pytanie, który to ten wwłaściwy, albo bardziej destrukcyjny ? Ps. Od razu polknolem potrójnaddawkę antychemitrala.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 lutego 2017r. o 13:48
ciebie należy pisać dużą literą :)

Ja nie jestem fachowcem , a jeśli już to od betoniary. Ale to dobrze , że patrzysz w niebo , być może kiedyś zobaczysz gwiazdy , a nie ich odbicie w kałuży ...

System jest wysoce skomplikowany , a jednocześnie bardzo prosty.

Depopulacja.

Wujek gogle podpowie z czym to się je
:)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
4 lutego 2017r. o 14:25
Pannazdzieckiem napisał(a):
PanM napisał(a): ...
Bank to instytucja / wielka / składająca się z budynków i ludzi.Utrzymanie tych budynków , opłacenie podatków i pracowników kosztuje.Pokrywa się to z zysku.Z udzielonych oprocentowanych kredytów.
Wobec powyższego Ty Piotrze proponujesz likwidację banków.Każdy będzie trzymał pieniądze w domu.
...


Przemo :) Zastanawiałem się przez dwa dni jak Ci odpowiedzieć. I przyznam szczerze , że ręce mi opadają. To że jesteś ateistą , to akceptuję . To że wierzysz w tzw. wolny rynek , to też jestem w stanie zaakceptować. Ale gdzieś Ty qurcze wyczytał w moich postach , że chcę likwidacji banków ?
Od lat piszę o oszustwie rezerwy szczątkowej , " lewarowaniu " i przenoszeniu kosztów naszego życia na następne pokolenia. Od lat piszę o s... stwie lichwy.

Fakty są takie :
- amerykański FED to instytucja prywatna i nie ma nic wspólnego z Narodem Amerykanów
- europejski EBC to instytucja prywatna i nie ma nic wspólnego z Narodami Europy
- polski NBP to instytucja prywatna i nie ma nic wspólnego z Narodem Polaków

Ja nie chcę likwidacji banków. Chciałbym je znacjonalizować .
Ty chcesz wszystko prywatyzować , razem z powietrzem. A ja stary , głupi komuch chcę nacjonalizować banki , ale nie likwidować. A jeśli już to te komercyjne , które " sprzedają " kredyty za sto procent.

I jeszcze jedno , odnośnie NBP. Nawet szpece od finansów , jak Szewczak , czy Ludzie z Independer Trader nie wiedzą kto jest właścicielem sześćdziesięciu dziewięciu procent akcji tegoż banku. Niby narodowego.

Masz jeszcze jakieś pytania , czy sugestie Przemo ? :)


Tak mam'

Nacjonalizacja to nic innego jak pospolita grabież / kradzież /.
Po com okradać firmy prywatne skoro one daj nam rozwój.
My wybieramy władzę i powinniśmy oczekiwać żę ta władza będzie działała w naszym imieniu ale ponad wszystko w naszym interesie .
Płacimy tej władzy kilkadziesiąt miliardów rocznie .To jest około 20 % wszystkich naszych pieniędzy.
Piotrze Urzędnicy to 1,3% Polaków a my im dajemy aż 20% całej kasy.
Czy w zamian nie mogli by ustanowić takiego prawa / takich reguł / aby nikt nie był ani faworyzowany ani marginalizowany.
Nie zaprzeczysz Piotrze że prawo stanowią ci których wybieramy i słono im płacimy.
Reguły wolnego rynku w XXI wiecznej cywilizacji to prawo tak ustanowione aby żadne z wymienionych stron nie była pokrzywdzona .Strony to
1/- PRACODAWCY
2/- PRACOBIORCY
3/- SKARB PAŃSTWA I SAMORZĄDU.
Jako podstawę funkcjonowania należy zmodernizować , ustanowić i ściśle przestrzegać konstytucji.
Konstytucja jako najważniejszą powinna zawierać " LISTĘ PRIORYTETÓW "
LISTA PRIORYTETÓW;
1/- ZABEZPIECZENIE ŚRODKÓW NA RATOWANIE ŻYCIA IN ZDROWIA OBYWATELI.
2/- POLITYKA WSPIERAJĄCA TWORZENIE I PRZETRWANIE RODZIMYCH MIEJSC PRACY.
3/ - REGULACJA PRAWA POMIĘDZY TRZEMA W/W PODMIOTAMI .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 lutego 2017r. o 14:58
Oczywiście , że Twe postulaty są jak najbardziej słuszne Przemo.

Zgadzam się absolutnie. Problem jednak polega na tym , że jak słusznie zauważyłeś :
" Nie zaprzeczysz Piotrze że prawo stanowią ci których wybieramy i słono im płacimy."

Nie zaprzeczę :)

Ale restrykcyjne przestrzeganie tej konstytucji ,która tak na prawdę nadaje się do kosza na śmieci , a którą masz w stopce , czyli prawo za które zapłaciliśmy , to jest gówno nie prawo.
Wciąż nie rozumiesz istoty ...
Kto dał bankom centralnym prawo do produkcji pieniądza ?

To tu leży zło tego świata ... szatan to chudy pikuś.

Ale wracając do modernizacji konstytucji , to co masz na myśli ?

Bo ja , stary komuch i głupiec mówię tak ... wywalić paragraf 220 wraz z podpunktami i może coś wreszcie drgnie ... może nasze dzieci nie będą musiały emigrować za chlebem.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xxx niezalogowany
4 lutego 2017r. o 15:04
Chlopaki jestesta madre ,jak nie wiem co.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 lutego 2017r. o 18:48
O czym wy tu piszecie?! Towarzysz Jarosław właśnie oficjalnie u ojca Rydzyka ogłosił plan budowy socjalizmu bolszewickiego w Polsce.

http://biznes.onet.pl/wiadomosci/kraj/kaczynski-o-panstwie-i-rynku/yl6p4d

Mamy "gierkizm" ( jak to określa S.Michalkiewicz) i zapłacimy za działania socjalistyczne PiSu ciężki rachunek. Nie tylko w gospodarce. PiS buduje państwo totalitarne - bo tak myśli Kaczyński.
Ciekawe ci na to prof. Wolniewicz - mówił o ewidentnym lewackim totalitaryzmie PO, teraz mamy przyspieszenie budowy totalitaryzmu.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza