Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ksiądz chodzi po kolędzie, co sądzimy o tej wizycie
~Miro niezalogowany
5 stycznia 2016r. o 0:23
Jałowa ta dyskusja...nie chcecie kolędy i księdza, to nie wpuszczacie i tyle. Co komu do tego, co on robi ze swoją duszą, wiarą, pieniedzmi i całym swym prywatnym życiem? Ja jestem katolikiem, ale nie zwariowanym zawistnym szaleńcem i Boga, oraz wiarę w niego mam w sercu i w moim zachowaniu, ale czy przyjmuję księdza czy nie, to moja sprawa. Pozdrawiam i życzę z Nowym Rokiem wszystkim przede wszystkim zdrowia i rozsądku. Bye!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
5 stycznia 2016r. o 6:38
;)
[img=1451972290_txwufvh.jpg]

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
5 stycznia 2016r. o 9:20
Żarcik z niższej półki, masi.
Pozdrawiam

PS.
Czytam, że nadal gro wypowiedzi jest autorstwa osób, których ten "PROBLEM" nie dotyczy :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 stycznia 2016r. o 9:27
w rolę takiego forumowego ''spowiednika-sędziego'' idealnie się wpisuje ''goferek''
ileż to już razy pytał mnie o ''koksiaka''?
ile razy jeszcze zapyta?...jego sprawa bo jeśli sprawia mu to przyjemność ,niech to robi jak najczęściej...
każdy ma prawo do odrobiny szczęścia i jeśli dla niego to takie chwile ?...ok
myślę że gdyby ten pedofil jeszcze kogoś zabił to ''goferek'' i to by potrafił wytłumaczyć i ...usprawiedliwić :D
coś na zasadzie ''niepoczytalności chwilowej'' ;) medycyna już zna pojęcie ''pomroczności'' tylko dziwne jest to że te przypadki chorobowe dotykają nie szarego obywatela a raczej tych ze ''świecznika''

no ale mnie niekiedy ''łeb napierdziela'' a inni mają ''migrenę'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AZBEST niezalogowany
5 stycznia 2016r. o 9:43
OPODATKOWAĆ KLER !!! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
5 stycznia 2016r. o 9:57
Mam lekarstwo, papugo :)



Miłego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 stycznia 2016r. o 10:47
~AZBEST napisał(a): OPODATKOWAĆ KLER !!! !! !!

dokladnie!! powinni placic podatki jak kazdy!! zarabiaja to niech placa!! dajesz na tace zadaj paragonu!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 stycznia 2016r. o 10:49
~jacek napisał(a): Ja przyjmuje od dziecka duszpasterza i bede przyjmował. Pochodze z parafii ksiedza prałata J.Gołebiowskiego ktorego bardzo szanuje i cenie bo jest surowy a taki powinien własnie byc. Prałat na koledzie wnosi dużo ciepła radosci.



No to już chyba lekka przesada....!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza