Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Człowiek - dzieło Boga czy ewolucji ?

8375
#GosiaG nieaktywny
18 stycznia 2016r. o 19:56
O!
No własnie hehe, albo ewolucja człowieka umożliwiła stworzenie Boga.
Koniec tematu :D

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 stycznia 2016r. o 20:04
GosiaG napisał(a):

Przecież mogło dojść do ewolucji za sprawą Boga :]


TAaak, ponieważ od dawna twierdziłem, że nauka wcale nie musi się rozmijać z istnieniem Boga, a początek ewolucji mógł dać BÓG :)

Gosiu oczywiście że mojsza zawsze jest na wierzchu ;) I akurat ja się nie nadymam. Nie ja zakładam tematy o ateistach, ani też nie wklejam obrazeczków kpiących z ateistów, a też jest ich opór w sieci.

I to dowodzi, że agresywną nadymaną stroną są nawiedzeni ateiści :)

pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
18 stycznia 2016r. o 20:15
~ napisał(a):
GosiaG napisał(a):

Przecież mogło dojść do ewolucji za sprawą Boga :]


TAaak, ponieważ od dawna twierdziłem, że nauka wcale nie musi się rozmijać z istnieniem Boga, a początek ewolucji mógł dać BÓG :)

Gosiu oczywiście że mojsza zawsze jest na wierzchu ;) I akurat ja się nie nadymam. Nie ja zakładam tematy o ateistach, ani też nie wklejam obrazeczków kpiących z ateistów, a też jest ich opór w sieci.

I to dowodzi, że agresywną nadymaną stroną są nawiedzeni ateiści :)

pozdrawiam :)


Nie jestem Nawiedzoną Ateistką....tylko ateistką, czytam o czym się tu pisze i dziwi mnie, że każda ze stron przejawia agresje.
Czy wiara, czy nie wiara, każdy ma prawo do własnego zdania.
Smutne natomiast jest to że dostrzegacie co ''niewidzialne'' a patrząc na to co namacalne nie dostrzegacie tego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do DP niezalogowany
18 stycznia 2016r. o 20:23
DP niby nie jesteś nawiedzona a obrażasz wierzących zarzucając im ślepotę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
18 stycznia 2016r. o 20:23
~ napisał(a):

I to dowodzi, że agresywną nadymaną stroną są nawiedzeni ateiści :)



To tacy ateści co słyszeli że gdzieś dzwoni , tylko nie wiedzą w którym kościele :D
Ateisty nie interesują (oraz nie śledzą sporów dotyczących tego tematu i się nie dziwią hihi )żadne zagadnienia dotyczące Boga i Religii ;)

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 stycznia 2016r. o 20:28
GosiaG napisał(a):

Ateisty nie interesują (oraz nie śledzą sporów dotyczących tego tematu i się nie dziwią hihi )żadne zagadnienia dotyczące Boga i Religii ;)


Gosiu i dlatego dyskusja wygląda, jak wygląda, i tak naprawdę szkoda na nią czasu :)

Jednak zawsze jest warto wyrazić swoją opinię i zadeklarować własną wiarę :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
18 stycznia 2016r. o 20:30
~do DP napisał(a): DP niby nie jesteś nawiedzona a obrażasz wierzących zarzucając im ślepotę .


napisałam do obu stron :)


Dopisane 18.01.2016r. o godz. 20:30:

DP napisał(a):
~do DP napisał(a): DP niby nie jesteś nawiedzona a obrażasz wierzących zarzucając im ślepotę .


napisałam do obu stron :)

ktoś tu jest przewrażliwiony
o ślepocie nic nie pisałam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
18 stycznia 2016r. o 20:32
~ napisał(a):

szkoda na nią czasu :)


A dlaczego hehehe, śmiech to zdrowie :D
Ateista parafrazujący Ewangelię , ale ubaw :D






Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza