Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
500 plus na każdą puszkę WOŚP
~Don niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 23:26
~ napisał(a):
~Don napisał(a): U nas wójt wydał po 500 zł. z naszego gminnego budżetu gminnego, dla swoich wyborców, tj. jest pracowników budżetówki.

Więc powiedz mi Pan Kazimierz, czy tak się godzi żeby ludzie, którzy zarabiają po 1300 zł. składali się na święta dla urzędników państwowych? Podkreślam, że średnia płaca tychże urzędników wynosi 5 tys. zł.

Więc co jest grane?

Wracając do tematu: 500zł. plus.
Jestem za przyznaniem ludziom 500 zł na każde dziecko, bo to nakręca gospodarkę, a tym ludziom, ......

Nakręca gospodarkę - większej bzdury nie słyszałam - podniesienie podatków nakręca gospodarkę.


Nic nie słyszałem, a tym bardziej nie pisałem o podnoszeniu podatków dla przeciętnego Kowalskiego.

Lepiej się pochwal Anonimie, czy dałeś dzisiaj te 500 zł.na WOŚ ?
Zwolenniku PO i przeciwniku PiS :D :D nie musisz się ukrywać, czasy post komuny się skończyły i możesz swobodnie pisać, kto jest dla Ciebie wzorem a kto wg. Ciebie źle rządzi. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a dextra parte niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 23:39
mir.ko napisał(a):
~@ napisał(a): Największy szacun dla tych którzy nie wrzucili do puszki. Dzisiaj stać na to nielicznych.


tylko co nadal w zamian ? bogate miasto Lubin na miedzi i złocie a Jurek musi przywozić sprzęt.

nie zabieram głosu w tematach owsikowych i religijnych bo to są dysputy wuja warte. ale dziwię się takim wyważonym userom którzy sprawni w posługiwaniu się netem takie pytania zadają. ale i tak najbardziej fkurfiają mnie typy mówiące, i co ze kradnie, niech nawet połowę zabierze ważne ze dzieciakom kupuje. kuźwa, sledzę od 2 lat batalie kurki i włos się na głowie jeży. w żadnym innych kraju przekręt owsiaka by nie przeszedł.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 23:45
"czasy post komuny się skończyły i możesz swobodnie pisać".
Miałeś problemy z pisaniem w czasach "post-komuny" chyba w szkole.
Zamach na "internet" szykuje akurat pis. Ich domena to podsłuchy, donosy i próba wprowadzenia inwigilacji internautów.

Na koncie Wielkiej Orkiestry już ponad 40 mln złotych!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Don niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 23:50
~a dextra parte napisał(a):
mir.ko napisał(a):
~@ napisał(a): Największy szacun dla tych którzy nie wrzucili do puszki. Dzisiaj stać na to nielicznych.


tylko co nadal w zamian ? bogate miasto Lubin na miedzi i złocie a Jurek musi przywozić sprzęt.

nie zabieram głosu w tematach owsikowych i religijnych bo to są dysputy wuja warte. ale dziwię się takim wyważonym userom którzy sprawni w posługiwaniu się netem takie pytania zadają. ale i tak najbardziej fkurfiają mnie typy mówiące, i co ze kradnie, niech nawet połowę zabierze ważne ze dzieciakom kupuje. kuźwa, sledzę od 2 lat batalie kurki i włos się na głowie jeży. w żadnym innych kraju przekręt owsiaka by nie przeszedł.



Oczywiście :D myślę, że to tylko 10% z tego co zbiorą, trafia do potrzebujących. Pozostała część idzie na utrzymanie rodziny Owsiaka, opłaty za programy i podrzędne firmy w których Owsiak ma udziały. Ot taka 14 pensja :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolec niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 23:53
Ja wolę dać pieniądze na konta mniej kontrowersyjnych instytucji charytatywnych niż Orkiestra.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 23:57
~ napisał(a): Psy szczekają a karawana idzie dalej.
Kogo to interesuje że ktoś nie daje na WOŚP. Ci co czują potrzebę to dają.
Głupawymi uzasadnieniami żeby nie dawać nie zniechęcicie tych co dają.


A na koncie Orkiestry jest już 43 milionów złotych!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
11 stycznia 2016r. o 0:00
~a dextra parte napisał(a):
mir.ko napisał(a):
~@ napisał(a): Największy szacun dla tych którzy nie wrzucili do puszki. Dzisiaj stać na to nielicznych.


tylko co nadal w zamian ? bogate miasto Lubin na miedzi i złocie a Jurek musi przywozić sprzęt.

nie zabieram głosu w tematach owsikowych i religijnych bo to są dysputy wuja warte. ale dziwię się takim wyważonym userom którzy sprawni w posługiwaniu się netem takie pytania zadają.


ale ja poważnie pytam. jaki pomysł na ratowanie sytuacji od ćwierć wieku mają przeciwnicy WOŚP, kiedy budżet NFZ jest 2 tys razy większy rocznie ! a ciągle są braki w podstawowym sprzęcie, w bolesławcu sztachety płotu odpadają na chodnik. jesteśmy skazani na WOŚP.

na obecną chwile już 42 mln zł, kolejny rok więcej niż złotówka od każdego w tym kraju. niesamowite.

jedyny pomysł zapewne to pokrzyczeć w dupnej manifestacji KOD. większość myślących woli już zgubic pare baniek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2016r. o 0:00
~Don napisał(a):
~a dextra parte napisał(a):
mir.ko napisał(a):
~@ napisał(a): Największy szacun dla tych którzy nie wrzucili do puszki. Dzisiaj stać na to nielicznych.


tylko co nadal w zamian ? bogate miasto Lubin na miedzi i złocie a Jurek musi przywozić sprzęt.

nie zabieram głosu w tematach owsikowych i religijnych bo to są dysputy wuja warte. ale dziwię się takim wyważonym userom którzy sprawni w posługiwaniu się netem takie pytania zadają. ale i tak najbardziej fkurfiają mnie typy mówiące, i co ze kradnie, niech nawet połowę zabierze ważne ze dzieciakom kupuje. kuźwa, sledzę od 2 lat batalie kurki i włos się na głowie jeży. w żadnym innych kraju przekręt owsiaka by nie przeszedł.



Oczywiście :D myślę, że to tylko 10% z tego co zbiorą, trafia do potrzebujących. Pozostała część idzie na utrzymanie rodziny Owsiaka, opłaty za programy i podrzędne firmy w których Owsiak ma udziały. Ot taka 14 pensja :D :D


Ty myślisz? Zdaje ci się że myślisz...Żadna kontrola nie potwierdza takich idiotyzmów jak twoje. Widać jak pusto masz pod deklem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego