Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
500 plus na każdą puszkę WOŚP
~Don niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 10:41
Dla mnie, to PiS robi to co należy i czekam na następne kroki. :)

Zmoderowano 10.01.2016 godz.10:44 - powód: Usunięte zbędne cytowanie i off-topic. (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
10 stycznia 2016r. o 10:41
*bzdury "zjadłam".

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 stycznia 2016r. o 10:49
~ napisał(a): ...
Czasami można spotkać się z rzadką sytuacją, że dzieci inteligentów wyrastają na głąbów , ale zwykle jest odwrotnie! :P


Zgadza się . Tak zwykle z reguły jest . Mój inteligentem nie był. Ja też nie jestem , ale lubię dużo czytać , to i co nieco wiem. Zamiast głupio gardłować , powiedz lepiej , co wiesz o ekonomii i jej podstawowym prawie podaży i popytu w kontekście pieniądza ?
Popyt jak wiadomo jest , ale kto zajmuje się podażą ? Wiesz Mondralo ? ;) :D


Dopisane 10.01.2016r. o godz. 10:46:

magnum44 napisał(a): *bzdury "zjadłam".


A właśnie ... czegoś mi brakowało ... " bzdury " :D


Dopisane 10.01.2016r. o godz. 10:49:

~Don napisał(a): Dla mnie, to PiS robi to co należy i czekam na następne kroki. :) Zmoderowano 10.01.2016 godz.10:44 - powód: Usunięte zbędne cytowanie i off-topic. (moderator)


Techniczny nie przesadzaj :D Wyciąłeś połowę posta , nie tylko cytowanie :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~-ja niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 10:58
Popieram jak najbardziej Panie Kazimierzu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
10 stycznia 2016r. o 10:59
Jeśli ktokolwiek jest zwolennikiem rozdawnictwa ma niemal nieograniczone pole do popisu .
Jest całe mnóstwo fundacji stowarzyszeń oraz osób fizycznych które oczekują na darczyńców .

Inaczej sprawa się ma w przypadku państwa / administracji /
Ludzie nami rządzący powołani są / tak myśli obywatel / aby chronić owoce naszej pracy i stwarzać nam warunki do lepszego życia.
Stwarzać warunki nie poprzez dawanie nam czegokolwiek a poprzez bardziej czytelne i sprawiedliwe prawo a w szczególności poprzez mniejsze zabieranie.

Zmoderowano 10.01.2016 godz.11:00 - powód: Usunięta zbędna grafika. (moderator)

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jaaa niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 11:01
~Don napisał(a): Dla mnie, to PiS robi to co należy i czekam na następne kroki. :) Zmoderowano 10.01.2016 godz.10:44 - powód: Usunięte zbędne cytowanie i off-topic. (moderator)

zgadzam się z Tobą :) w końcu coś robią w tym Państwie,a żal tyłek ściska tym co nie dostaną tych pieniędzy dlatego tak buczą... PO nic ale to nic nie zrobiło,nie przypominam sobie i wszyscy płaczą..pytam za czym????czy tak dobrze było gdy nic nie robili???!! w czym niby pomogli??!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kobiecinka niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 11:04
Panie Kazimierzu, przestań hmmm, tylko pokaż screeny z przelewu na rzecz wosp w wysokości 500 zł. Ja też wolę dać, ale nie dam. Bo mnie mierzi owsik. Dam 1% na synka koleżanki. Zapewnienie godziwej opieki jest obowiązkiem państwa! Wszyscy płacimy na to podatki, nie tylko na partie, by miały subwencje.

Zmoderowano 10.01.2016 godz.11:12 - powód: poprawione imię (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 11:12
~jaaa napisał(a):
~Don napisał(a): Dla mnie, to PiS robi to co należy i czekam na następne kroki. :) Zmoderowano 10.01.2016 godz.10:44 - powód: Usunięte zbędne cytowanie i off-topic. (moderator)

zgadzam się z Tobą :) w końcu coś robią w tym Państwie,a żal tyłek ściska tym co nie dostaną tych pieniędzy dlatego tak buczą... PO nic ale to nic nie zrobiło,nie przypominam sobie i wszyscy płaczą..pytam za czym????czy tak dobrze było gdy nic nie robili???!! w czym niby pomogli??!!
PO zrujnowało kraj i upokorzyło najbiedniejszych kosztem bogatych,500 zł na dziecko super nie będzie głodne,jest tyle dzieci głodnych spadek po PO,ja nigdy nie dawałem forsy na orkiestre nie dam i nie będę dawał ,sprzęt dla szpitali ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.