Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
500 plus na każdą puszkę WOŚP
~bolesawianka niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 13:19
panie Kazimierzu, dorosłam w czasach komuny i w tym czasie podjęłam prace zasiłek rodzinny przy zarobku ok 4000 wynosił 70 zł, szału nie było, zarabiałam nieżle bo zasuwałam na akord, trzymajmy się faktów inżynier zarabiał dużo lepiej, pierwszy raz nie wesprę orkiestry (a dawałam sporo), pan Owsiak stracił transparentność , wszedł w okłady z PO zamiast marmurów w siedzibach NFZ-tu przekierować kase na lecznictwo tylko polityka pro rodzinna szansa lepszej przyszłości
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 13:22
ojciec napisał(a): Pytanie: a dlaczego na drugie i kolejne dziecko? To znaczy, że to pierwsze dziecko jest gorsze? Jemu nie wolno kupić za 500PLN niczego, bo będzie za bogate? Jak dla mnie to czysta dyskryminacja każdego pierworodnego lub pierworodnej...

Dlatego, że zależy nam na większej niż jeden liczbie dzieci. Proste.

Zasiłki w latach siedemdziesiątych wcale nie były tak bogate, jak to "zapamiętał" pan Marczewski. Robotnik rzeczywiście dość często zarabiał więcej, niż inżynier. Powód był jednak zupełnie inny - władza bardziej się bała robotników, niż - na przykład - nauczycieli.

Pan Owsiak niestety nie rozliczył się uczciwie z dotychczasowych datków na jego fundację. I z tego powodu nie zasługuje na dalsze moje zaufanie. Nie dam więc nie tylko 500 zł, ale nawet grosza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 13:27
Gdyby Państwo nas mniej okradało nikt by nie nie czekał za tym 500zł . Taka prawda.
Najwięcej dostają te "świnie przy korycie 13 stki, premie itd.

Druga kwestia to nie nalezy brać ludzi do 1 worka są rodziny wielodzietne gdzie rodzice pracują , płacą podatki jak większość ludzi.
Są też patologiczne rodziny które niewiedzą nawet co to praca , bo żyją na koszt innych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 13:29
Dlaczego Kazimierz Marczewski z bolec.info robi sprawę polityczną przy okazji WOŚP?

Po co te durne komentarze co do planów rządu pieniędzy dla dzieci 500+? :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
10 stycznia 2016r. o 13:32
A co mam powiedzieć mojemu pierwszemu dziecku? Że jest gorsze i nie ma kasy od państwa dla niego bo urodziło się jako pierwsze? Nie wiem czy 500PLN wyzwoli w rodzicach aż tak wielką chęć posiadanie co najmniej 2 dzieci? Szczerze wątpię. W takiej np. Holandii kasa należy się KAŻDEMU dziecku, wysokość jej zależy tylko od tego które to dziecko i jaki ma wiek...Ale tak czy inaczej nie ma dyskryminacji któregokolwiek dziecka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 13:33
~Don napisał(a):


Dla mnie, to PiS robi to co należy i czekam na następne kroki. :)


tak jest popieram :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 13:35
Psy szczekają a karawana idzie dalej.
Kogo to interesuje że ktoś nie daje. Ci co czują potrzebę to dają.
Głupawymi uzasadnieniami żeby nie dawać nie zniechęcicie tych co dają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 13:35
Pannazdzieckiem napisał(a):


Techniczny nie przesadzaj :D Wyciąłeś połowę posta , nie tylko cytowanie :D


znów coś im nie pasowało to moderują :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie