Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ustawa 500 + pierwszy krok w złą stronę

~ niezalogowany
3 lutego 2016r. o 21:27
~ napisał(a):

Przecież ten KORAL to jakiś pisowski poi.b. :P


Jak piszesz pisowski to już poi.b nie potrzebne bo to oczywiste. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pisowski patriota niezalogowany
3 lutego 2016r. o 21:41
Jestem do dyspozycji ,,Samotnych Matek z jednym dzieckiem "żeby dostały dopłaty na drugie dziecko .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koral niezalogowany
3 lutego 2016r. o 21:50
~ napisał(a):
~ napisał(a):

Przecież ten KORAL to jakiś pisowski poi.b. :P


Jak piszesz pisowski to już poi.b nie potrzebne bo to oczywiste. :D


Jakieś argumenty przeciw?
Bo same obelgi mnie nie ruszają. :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lutego 2016r. o 22:03
~ napisał(a): Za robotę się wziąć darmozjady a nie na socjal oczekiwać ,mi nikt złotówki nie dał a wychowałem i wykształciłem dzieci .



to miałeś pecha ,,PO,, ne dawało,w końcu mamy PIS i coś robi brawo dla nich
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koral niezalogowany
3 lutego 2016r. o 22:07
~ napisał(a):
~ napisał(a): Za robotę się wziąć darmozjady a nie na socjal oczekiwać ,mi nikt złotówki nie dał a wychowałem i wykształciłem dzieci .



to miałeś pecha ,,PO,, ne dawało,w końcu mamy PIS i coś robi brawo dla nich


Towarzysze z PO nie dostaną, bo Schetyna jest przeciw i zakazał swoim ministrantom brać 500 zł na dziecko. :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 lutego 2016r. o 22:39
a ja bym brał...
policzmy ile tych 500 -k mieści się w milionach redemptyrysty...
a może "apelujmy " do niego by nie brał... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
3 lutego 2016r. o 23:57
falco napisał(a): a ja bym brał...
policzmy ile tych 500 -k mieści się w milionach redemptyrysty...
a może "apelujmy " do niego by nie brał... :D


Za dwa trzy lata będzie to poważnym problemem dla budżetu .A przecież czekamy jeszcze na podwyższenie kwoty wolnej dwukrotnie oraz obniżenie wieku emerytalnego.

Jeśli budżetówka nie zrobi sama sobie terapii szokowej balon napełniony gnojówką pęknie.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lutego 2016r. o 5:04
~Koral napisał(a):
Towarzysze z PO nie dostaną, bo Schetyna jest przeciw i zakazał swoim ministrantom brać 500 zł na dziecko. :D :D :D


Lemingi nie stoą w MOPSie po zasiłek. Dla nich to żadna atrakcja - płodzenie dzieci dla 500zł.
Dla ciebie i tobie podobnych jest to pewnie szczyt marzeń - 500zł na dziecko "za darmo". Nic tylko płodzić po 10 potomków.

Ps. Z tego co wiem to jego ministranci przekażą - należne ich dzieciom - 500zł Owsiakowi.
Pamiętaj że picie wody święconej szkodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.