Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
III Bolesławiecki Marsz dla Życia i Rodziny
2900
#falco nieaktywny
26 czerwca 2016r. o 20:03
ok.
przeczytałem kto był organizatorem i wszystko pasuje

pod czyim ``wyzwaniem`` maszerują te chłoptasie w mundurkach?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
26 czerwca 2016r. o 20:25
masz w konstytucji wskazówke :

Rozdział I

3. Stosunki między państwem a kościołami i innymi związkami wyznaniowymi są kształtowane na zasadach poszanowania ich autonomii oraz wzajemnej niezależności każdego w swoim zakresie, jak również współdziałania dla dobra człowieka i dobra wspólnego.
4. Stosunki między Rzecząpospolitą Polską a Kościołem Katolickim określają umowa międzynarodowa zawarta ze Stolicą Apostolską i ustawy.
5. Stosunki między Rzecząpospolitą Polską a innymi kościołami oraz związkami wyznaniowymi określają ustawy uchwalone na podstawie umów zawartych przez Radę Ministrów z ich właściwymi przedstawicielami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
26 czerwca 2016r. o 20:52
co z tego wynika?
nadal nie wiem czyje to mundurki ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
26 czerwca 2016r. o 21:04
jak to czyje? HP ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Agnes85 niezalogowany
26 czerwca 2016r. o 21:16
Taaakkkk zgwałci mnie jakiś ch....,,,,, zajde w ciąże i będe musiała urodzić to dziecko!!

Czy wy ludzie jesteście normalni??????

nie jesteście! a kościołowi wara do tego!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
26 czerwca 2016r. o 21:21
Oj :|
spokojnie, to tylko dyskusja
a maszerować może każdy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do Agnes 85 niezalogowany
26 czerwca 2016r. o 21:29
Szkoda, że tak mało rozumiesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
26 czerwca 2016r. o 21:31
no
tu można polemizować
kto co rozumie :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza