Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wojska amerykańskie w Bolesławcu
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 listopada 2016r. o 13:43
~Mati napisał(a): ...
Bądźmy otwarci na współpracę. Zobaczmy jak to będzie się układać i w jakim kierunku pójdzie. Jak coś będzie nie halo to wtedy podnośmy alarm...

Pozdro600


Zamień dwa zera na szóstki Mati :D Równie k.retyńskie komenty wstawia Alterowicz. To nie jest qurwa współpraca , tylko okupacja w majestacie prawa. Jak zobaczycie , jak to będzie , to będzie już za późno :]

Pozdro :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~przemek niezalogowany
6 listopada 2016r. o 14:08
~Mati napisał(a): Tylko w najnowszej historii to nie Amerykanie zajęli Krym... To nie amerykańscy obywatele w kupionych w sklepie mundurach paradują w obcym kraju z karabinami. To nie amerykańskie samoloty naruszają cudzą przestrzeń powietrzną kilka razy w miesiącu testując tym samym szybkość reakcji innego państwa. To nie amerykańscy żołnierze strzelają do cywilnych samolotów i w końcu to nie amerykańscy żołnierze bombardują Aleppo...

Owszem nie są święci, tak samo jak Polacy czy Niemcy. Ale porównywanie Rosji i USA jest niewspółmierne i nieadekwatne do dzisiejszej sytuacji militarnej i politycznej.

Media w Polsce są bardzo mocno opiniotwórcze i jeszcze bardziej stronnicze. WSZYSTKIE media, zarówno publiczne jak i prywatne. Jedne (wiadomo które) idą w stronę rządu drugie w stronę opozycji. Prawdą jest, że nie wszystkie działania Rosji to prowokacje (np ich marynarka na wodach międzynarodowych, po których mają prawo pływać, czy wlatywanie w przestrzeń powietrzną zainteresowania innego państwa - zaznaczam w przestrzeń zainteresowania a nie naruszanie np przestrzeni powietrznej Szwecji).

Ja osobiście cieszę się ze współpracy międzynarodowej. To dla Bolesławca niewątpliwie szansa na lepszy rozwój a to dlatego, że nie mówimy tu o 5 czy 20 żołnierzach. Gdzieś swoje pieniądze będą wydawać. Owszem nie będą to zawsze zakupy w polskich sklepach, bo zaraz ktoś podniesie alarm, ale w tych zagranicznych sklepach pracują Polacy.

Ktoś kto nie chce tu w Polsce nikogo innego powinien zastanowić się nad tym jak wyglądała by Polska gdyby nie właśnie obcy kapitał. Spójrzcie ludzie na taką Koreę... Niby samowystarczalni, nikogo nie potrzebują a jak żyją ich obywatele?

Bądźmy otwarci na współpracę. Zobaczmy jak to będzie się układać i w jakim kierunku pójdzie. Jak coś będzie nie halo to wtedy podnośmy alarm...

Pozdro600


Do tego co napisałeś mati chciałbym jeszcze dodać : To nie na amerykańskiej ziemi ciągle jeszcze odkopuje się mogiły po zbiorowych mordach jak np. w kuropatach, katyniu, bykowni i w wielu innych miejscach. I to nie amerykanie wpadli na pomysł zmiany klimatu tym, których nie cierpią - tak jak inny kraj "fundował" milionom ludzi (których obsesyjnie uważał za wrogów) "sanatoria" zimowe na Syberii...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 listopada 2016r. o 14:19
Przemek , ferie zimowe na Syberii fundowali Rosjanom i nie tylko ... żydowscy bolszewicy. Soso Dżugaszwili , ksywa Stalin był Gruzinem z jezuickim doradcą ... nazwisko doradcy zapomniałem .

Chłoniecie ścierwomedialną propagandę , jak pelikany. Historii studiować nie chcecie , to po co Wam wolność ? Teraz macie " opiekunów " , czyli to , czego chcecie. Smacznego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
6 listopada 2016r. o 14:42
~Mati napisał(a): Tylko w najnowszej historii to nie Amerykanie

Kolego, nie odróżniasz historii od propagandy.

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
6 listopada 2016r. o 14:51
Pannazdzieckiem napisał(a): Przemek , ferie zimowe na Syberii fundowali Rosjanom i nie tylko ... żydowscy bolszewicy. Soso Dżugaszwili , ksywa Stalin był Gruzinem z jezuickim doradcą ... nazwisko doradcy zapomniałem .

Chłoniecie ścierwomedialną propagandę , jak pelikany. Historii studiować nie chcecie , to po co Wam wolność ? Teraz macie " opiekunów " , czyli to , czego chcecie. Smacznego :)
oni nigdy tej wolności nie mieli nie znają tego pojęcia,nie wiedzą gdzie są i co tu robią,,,,,,wolność odebrali ,słońce odebrali ,teraz ojczyzne odbiorą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
6 listopada 2016r. o 15:11
fajnie jak by mozna bylo jeszcze u nich podania skladac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 listopada 2016r. o 15:15
klucznick napisał(a): w tym poście są zawarte treści kłamstwa w ilości 98% :P dawno nie czytałem tylu bzdur w jednym miejscu :P


Tak? A gdzie niby te bzdury i kłamstwa? Mam w załączeniu dodać kilka wiadomości na tematy, które poruszyłem?

Pannazdzieckiem napisał(a):
Zamień dwa zera na szóstki Mati :D Równie k.retyńskie komenty wstawia Alterowicz. To nie jest qurwa współpraca , tylko okupacja w majestacie prawa. Jak zobaczycie , jak to będzie , to będzie już za późno :]

Pozdro :)


Ty wiesz co to jest okupacja? Buahahaha, bardziej kr3tyński3 to są twoje komentarze :)

~przemek napisał(a):
Do tego co napisałeś mati chciałbym jeszcze dodać : To nie na amerykańskiej ziemi ciągle jeszcze odkopuje się mogiły po zbiorowych mordach jak np. w kuropatach, katyniu, bykowni i w wielu innych miejscach. I to nie amerykanie wpadli na pomysł zmiany klimatu tym, których nie cierpią - tak jak inny kraj "fundował" milionom ludzi (których obsesyjnie uważał za wrogów) "sanatoria" zimowe na Syberii...


LoL nie na Amerykańskiej ziemi... A Hitler czy inny Stalin zamieszkiwał kontynent Ameryki Północnej czy Europy? Nie wiedziałem, że przeprowadziłem się do miasta, w którym mieszka tyle ogłupionej ludności...
Gdyby obie wojny światowe toczyły się GŁÓWNIE na innym kontynencie (obojętnie na którym) to właśnie tam odkopywano by masowe mogiły...
Zaprzecz jeszcze przemku, że to nie Polacy mordowali Żydów w Jedwabnem...
Klimat, ACTA czy inne wojny (które Amerykanom się po prostu opłacają) są złe. Napisałem we wcześniejszej wypowiedzi, że nie są święci. Ale my też nie jesteśmy (i nie byliśmy). Nasza polska historia też nie jest czysta jak kropla wody. A w szkole o tym nie uczą...

Pannazdzieckiem napisał(a):
Chłoniecie ścierwomedialną propagandę , jak pelikany. Historii studiować nie chcecie , to po co Wam wolność ? Teraz macie " opiekunów " , czyli to , czego chcecie. Smacznego :)


A studiowałeś historię? Bo z twoich wypowiedzi wnioskować mogę, że swoją naukę historii zakończyłeś na pierwszej klasie gimnazjum. Z resztą nie tylko historii, z lekcji języka polskiego, tam gdzie nauczyciel mówił o interpunkcji, też mało pamiętasz...

qwax_ napisał(a):
Kolego, nie odróżniasz historii od propagandy.


Czyżby? A przypomnij mi kiedy w najnowszej historii amerykanie zajęli część czyjegoś państwa zmieniając tym samym mapę świata...

P.S.
A gdyby Polska była na miejscu Ukrainy...? Do kogo byście się zwrócili o pomoc? Nie właśnie do Niemiec, USA czy Francji lub Wielkiej Brytanii? Wtedy ich obecność była by usprawiedliwiona? Żal mi was :(

Niedługo może nikt z nami współpracować nie będzie chciał...
Choćby ostatnie wypowiedzi niektórych polityków (w tym ministrów) ośmieszające Polskę i wystawiające nas na pośmiewisko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
6 listopada 2016r. o 15:54
nie skomentuje tego ponieważ twoja wiedza jest oparta na tv i różnego rodzaju gazetach kolorowych ,a to nie jest edukacyjna wiedza na której bym się opierał ,szanowny rozmówco powyżej co to bzdury wypisujesz i próbujesz wszystkich zainteresować tym swoim chłamem i twierdzisz że masz dowody,przedstaw je ,tylko dalszych bzdur nie wklejaj bo im dalej w las tym więcej drzew. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.