Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA KGHM zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzy osoby zatruły się spalinami w Bolesławcu
~ja niezalogowany
29 listopada 2016r. o 15:19
Bo Marczewski lubi jak jest nabijany licznik komentarzy, krzywda człowieka się nie liczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~M niezalogowany
29 listopada 2016r. o 15:43
Spoczywaj w pokoju kochana.... Będe tęsknić! :(:(:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 listopada 2016r. o 16:21
Wszędzie podsłuchy albo nagrywania. Po telefonie można odszukać każdą osobę jeśli telefon ma przy sobie, można usłyszeć także rozmowy. Dzisiaj wszyscy mogą być inwigilowani jeśli tak chcą inwigilujący. Pani Merkel już parę lat temu publicznie oświadczyła, ze skończyła się intymność. Ponoć telewizory też to potrafią robić. Masakra. Ludzie muszą uciekać się do różnych sposobów, aby drugi go nie podsłuchiwał. Jak widać garaż też nie stanowił azylu spokoju. W bardzo trudnych czasach żyjemy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zal niezalogowany
29 listopada 2016r. o 17:10
Wspolczuje;( tragedia tragedia;(az plakac sie chce mlodzi ludzie;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 listopada 2016r. o 21:51
To straszne stracić życie koło czterdziestki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
29 listopada 2016r. o 22:22
Kondolencje dla rodzin :-(
A do tych co piszą chamskie komentarze ,które w tej sytuacji są nie ma miejscu .... Jesteście żałośni.
Pomyślcie jaki ból zadajecie rodziną które wchodzą i czytają komentarze. Wyrazy współczucia dla rodzin i najbliższych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
29 listopada 2016r. o 23:21
Tytuł i lead do poprawy.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 listopada 2016r. o 9:10
Masz rację. Otruły się, nie zatruły, ale przecież napisali, że nie żyją i to chyba najważniejsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo