Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

~~Lekarzu ulecz najpierw siebie niezalogowany
3 marca 2017r. o 16:23
~~Pankracy napisał(a): Nie ma religii bez doktryny - to prawda. Ale Bóg nie potrzebuje religii, ale wiary. A do wiary nie trzeba religii, a więc i doktryny.


Kogo obchodzi zdanie pogubionego ślepego przewodnika ślepców, który sam nie potrafi odpowiedzieć na najprostsze pytania?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pankracy niezalogowany
3 marca 2017r. o 16:23
To zbliżcie się do Boga, a nie do Maryji i innych bałwanów. Porzućcie pogańskie obrzędy, zburzcie kapliczki i spalcie obrazy, a wtedy zbliżycie się do Boga. Na razie czcicie innych bogów obok Jedynego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 marca 2017r. o 16:28
musiałem troszkę poczytać tych wcześniejszych stron i nic nowego :D

coś tam pisał i falco :D

nic nie zmieniono w dogmatach ?
kłania się ponownie wiedza czym jest dogmat ,kto i kiedy go jednak zmieniał ;)

poczytaj o synodzie w Orleanie ,poczytaj o papieżu Grzegorzu I (to tylko dwa przykłady)

to my potrzebujemy 'boga''?
którego?
czy niewierzący lub ateista jest gorszym od wierzącego?
jeśli tak to w czym ?
kradnie ,gwałci ,morduje? odpowiedz może być ciekawa ...



"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9714
#BPM nieaktywny
3 marca 2017r. o 16:30
~~Pankracy napisał(a): To zbliżcie się do Boga, a nie do Maryji i innych bałwanów. Porzućcie pogańskie obrzędy, zburzcie kapliczki i spalcie obrazy, a wtedy zbliżycie się do Boga. Na razie czcicie innych bogów obok Jedynego.

Dlaczego Ty ciagle obrazasz Katolikow. Dla ciebie swieci i Maryja to balwany. Za kazdym wpisem coraz bardziej pokazujesz prawdziwe oblicze przepelnione pogarda, nienawiscia i oszczerstwe w stosunku do Katolikow. To jest wyraz Twego odrodzenia w duchu, ale nie swietym. To jest duch falszu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 marca 2017r. o 16:31
~~Pankracy napisał(a): To zbliżcie się do Boga, a nie do Maryji i innych bałwanów. Porzućcie pogańskie obrzędy, zburzcie kapliczki i spalcie obrazy, a wtedy zbliżycie się do Boga. Na razie czcicie innych bogów obok Jedynego.


czy czasem już nie pisałem wcześniej że fajnie się czyta Pankracego?
czytajcie i uczcie się od niego ...
wie co pisze :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9714
#BPM nieaktywny
3 marca 2017r. o 16:34
falco napisał(a): to my potrzebujemy 'boga''?
którego?
czy niewierzący lub ateista jest gorszym od wierzącego?
jeśli tak to w czym ?
kradnie ,gwałci ,morduje? odpowiedz może być ciekawa ...
Na jakiej podstawie wyciagasz takie wnioski. Nic takiego nie napisalem.
A odpowiedz moja nie jest ciekawa. Ateisci moga byc, nieraz sa lepszymi od tzw. katolikow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 marca 2017r. o 16:40
napisałeś ''to my potrzebujemy ...''
zakładam że pisząc ''my'' miałeś na myśli wierzących dlatego tez pózniej poruszyłem niewierzacych i ateistów

pracuję z kolegą wierzącym ale nie ukrywa że nie ''praktykuje''
jest gorszy czy lepszy niż ja ?
jak myślisz?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9714
#BPM nieaktywny
3 marca 2017r. o 16:43
falco napisał(a): napisałeś ''to my potrzebujemy ...''
zakładam że pisząc ''my'' miałeś na myśli wierzących dlatego tez pózniej poruszyłem niewierzacych i ateistów

pracuję z kolegą wierzącym ale nie ukrywa że nie ''praktykuje''
jest gorszy czy lepszy niż ja ?
jak myślisz?

Nie znam ani Ciebie ani Twego Kolegi, wiec nie moge "myslec".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza