Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

~~ niezalogowany
3 marca 2017r. o 16:43
falco napisał(a):
~~Pankracy napisał(a): To zbliżcie się do Boga, a nie do Maryji i innych bałwanów. Porzućcie pogańskie obrzędy, zburzcie kapliczki i spalcie obrazy, a wtedy zbliżycie się do Boga. Na razie czcicie innych bogów obok Jedynego.


czy czasem już nie pisałem wcześniej że fajnie się czyta Pankracego?
czytajcie i uczcie się od niego ...
wie co pisze :)


Powiem dosadnie, ale szczerze - skoro ty kogoś polecasz , to można w ciemno przyjąć, że jest to kawał hu... I jak zwykle zgadza się :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 marca 2017r. o 16:54
BPM napisał(a):
~~Pankracy napisał(a):

Dlaczego Ty ciagle obrazasz Katolikow. Dla ciebie swieci i Maryja to balwany. Za kazdym wpisem coraz bardziej pokazujesz prawdziwe oblicze przepelnione pogarda, nienawiscia i oszczerstwe w stosunku do Katolikow. To jest wyraz Twego odrodzenia w duchu, ale nie swietym. To jest duch falszu.


myślę że Pankracy nikogo tu jednak nie obraża pisząc o ''bałwanach''
jeśli tylko chcesz to zacytuję tu tylko pewny fragment i zrozumiesz może skąd takie określenie stojące w sprzeczności min. też do tego że nie zmieniano dogmatów...
niekiedy myślę że to właśnie katolicy chcą obrazić niewierzących lub po prostu wątpiących w te wszystkie ''świętości''

;)


Dopisane 03.03.2017r. o godz. 16:54:

~~ napisał(a):
falco napisał(a):
~~Pankracy napisał(a):


Powiem dosadnie, ale szczerze - skoro ty kogoś polecasz , to można w ciemno przyjąć, że jest to kawał hu... I jak zwykle zgadza się :)


po tym co piszesz i jak piszesz jak siebie nazwiesz?
myślę że pisząc ''szczerze dosadnie'' uruchomi się autokorekta

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nie należy rzucać pereł przed wieprze niezalogowany
3 marca 2017r. o 16:59
falco napisał(a):
poczytaj o synodzie w Orleanie ,poczytaj o papieżu Grzegorzu I (to tylko dwa przykłady)

to my potrzebujemy 'boga''?
którego?
czy niewierzący lub ateista jest gorszym od wierzącego?
jeśli tak to w czym ?
kradnie ,gwałci ,morduje? odpowiedz może być ciekawa ...


"Poczytaj" to się nazywa rzetelna polemika ;)
Ty naczytałeś się śmiecia jaki przepełnia Internet i co z tego masz?!
NIC! Gorzej jeszcze - kiełbie we łbie!

Nie polemizuję z takimi ignorantami jak Ty dla zasady!
Tu robię wyjątek, po Twoja fałszywa propaganda jest wyjątkowo parszywa - robię to po to, by jakiś poszukujący prawdy nie dał się zwieść na manowce Judasza!

Żadna wiara nie gwarantuje dobra i zbawienia! Ale nawet najprymitywniejszego katolika przed czynieniem zła choćby strach przed karą bożą i piekłem!
Co powstrzyma ateistę?

W dwudziestym wieku systemy ateistyczne zamordowały grubo ponad 100 mln ludzi!
Tam gdzie Kościół zlikwidowano albo zniewolono!
Nigdzie nie doszło do aż takich ogromnych zbrodni tam , gdzie Kościół Katolicki mógł działać swobodnie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 marca 2017r. o 17:23
co ty tu pierdzielisz?
owszem -internet

ale strona katolicka!!!!
co za indoktrynał :D

jeszcze napisz że ''wyborcza'' :D
przez takich jak ty twój kościół dzisiaj żebrze o wiernych :D
biadoli o spadku wiernych uczestniczących w mszach :D

wstyd im się przyznać że ludzie dzisiaj myślą i widzą co ten zafałszowany ,skorumpowany i zepsuty skandalami kościół '' katolicki '' powoli zaczyna im przeszkadzać ...
to ''stajnia Augiasza'' od pawie początku istnienia i ludzi myślących i czytających o historii kościoła nie oszukasz .. .

dla ciebie może to i ''perfumeria'' ale dla mnie kościół w dzisiejszym wydaniu to ''szambo''
szkoda tylko ze uczciwi kapłanie na tym cierpią


Dopisane 03.03.2017r. o godz. 17:23:

~~Pankracy napisał(a):
BPM napisał(a):


Jak wiara chrzczonego niemowlęcia - również wyznawana zastępczo. Wszystko jest zastępcze.



Pankracy
zapytaj tego nawiedzonego ''forumowego mesjasza '' co wie o chrzcie
dlaczego zmieniono jego zasady ?
chociaż nie wiem czy jest sens pytać ...
wykute ''na blachę '' formułki tak mu wypełniają czachę że nie jest w stanie nic innego sobie przyswoić ...


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
3 marca 2017r. o 18:29
~~Nie należy rzucać pereł przed wieprze napisał(a):
falco napisał(a):
to my potrzebujemy 'boga''?
którego?
czy niewierzący lub ateista jest gorszym od wierzącego?


Nie polemizuję z takimi ignorantami jak Ty dla zasady!
Tu robię wyjątek- robię to po to, by jakiś poszukujący prawdy nie dał się zwieść na manowce Judasza!

.... nawet najprymitywniejszego katolika przed czynieniem zła choćby strach przed karą bożą i piekłem!
Co powstrzyma ateistę?


Ateistę przed czynieniem zła powstrzymuje zwykła ludzka przyzwoitość.To się wynosi z domu aby szanować innych bez względu jaki światopogląd w przyzwoitej rodzinie panuje.
Boję się pomyśleć że otaczają mnie ludzie deklarujący bogobojność i dobro a od zła powstrzymuje ich tylko strach przed karą.
Uwolnionym od wiary w wyimaginowane świat wystarczy uczciwa przyzwoitość.[img=1488562175_2w19zi2.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 marca 2017r. o 19:13
zapytaj tego indoktrynała dlaczego jego kolesie w kieckach nie boją się ''kary boskiej'' molestując dzieci
zapytaj go o Gila
zapytaj go o Wesołowskiego
zapytaj go o Michalika
zapytaj go zwłaszcza dzisiaj o Hozera
zapytaj go TEŻ o JP2

wtedy będziesz wiedział jaka''przyzwoitością ''się kieruje ;)
to są jego ''autorytety''

do kruchty a nie na forum :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
3 marca 2017r. o 19:17
Ludzie wiary w coś wierzą .cO TO JEST ZALEŻY OD WYZNANIA .
Oto przykłady ;

http://wiadomosci.onet.pl/religia/jak-wyglada-smierc-w-religiach-chrzescijanstwo-islam-buddyzm/0kmnjqp


Dopisane 03.03.2017r. o godz. 19:17:

Głównie obraca się to wokoło rytuału po śmierci.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
3 marca 2017r. o 19:23
~~Nie należy rzucać pereł przed wieprze napisał(a):
falco napisał(a):
poczytaj o synodzie w Orleanie ,poczytaj o papieżu Grzegorzu I (to tylko dwa przykłady)

to my potrzebujemy 'boga''?
którego?
czy niewierzący lub ateista jest gorszym od wierzącego?
jeśli tak to w czym ?
kradnie ,gwałci ,morduje? odpowiedz może być ciekawa ...


"Poczytaj" to się nazywa rzetelna polemika ;)
Ty naczytałeś się śmiecia jaki przepełnia Internet i co z tego masz?!
NIC! Gorzej jeszcze - kiełbie we łbie!

Nie polemizuję z takimi ignorantami jak Ty dla zasady!
Tu robię wyjątek, po Twoja fałszywa propaganda jest wyjątkowo parszywa - robię to po to, by jakiś poszukujący prawdy nie dał się zwieść na manowce Judasza!

Żadna wiara nie gwarantuje dobra i zbawienia! Ale nawet najprymitywniejszego katolika przed czynieniem zła choćby strach przed karą bożą i piekłem!
Co powstrzyma ateistę?

W dwudziestym wieku systemy ateistyczne zamordowały grubo ponad 100 mln ludzi!
Tam gdzie Kościół zlikwidowano albo zniewolono!
Nigdzie nie doszło do aż takich ogromnych zbrodni tam , gdzie Kościół Katolicki mógł działać swobodnie!


Hmm
to jakby wzbudzanie strachu.
Ja się nie biję, bo czego tu się bać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.