Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

~~Prawnik niezalogowany
10 marca 2017r. o 10:32
~~ napisał(a):
~~Prawnik napisał(a): Praca księdza z dziećmi i jego czyny pedofilne pozostają w związku przyczynowym, więc kuria powinna wypłacać odszkodowania ofiarom tak, jak Skarb państwa płaci za działania i zaniechania swoich funkcjonariuszy.

Zwiazek przyczynowy jest taki, ze on jest ksiedzem. Ksiadz jadac samochodem do chorego powoduje wypadek. Dzieki zwiazkowi przyczynowemu to kuria powinna odpowiadac za wypadek.


Proszę nie pisać takich fantasmagorii. To co Pan napisał jest absurdem. Nie zamierzam wchodzić w dyskusję z ignorantem, bo widzę jaki jest poziom tych wpisów. Nie oceniam działalności kleru w Polsce. Wyjaśniam jak ta rzecz powinna wyglądać w praktyce od strony prawnej. Konkluzja jest dla mnie oczywista - instytucje kościoła rzymskokatolickiego powinny wypłacać odszkodowania ofiarom czynów pedofilskich ze strony kleru. A czy tak jest? Osądźcie sami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 marca 2017r. o 10:39
~~Prawnik napisał(a):
~~ napisał(a):
~~Prawnik napisał(a): Praca księdza z dziećmi i jego czyny pedofilne pozostają w związku przyczynowym, więc kuria powinna wypłacać odszkodowania ofiarom tak, jak Skarb państwa płaci za działania i zaniechania swoich funkcjonariuszy.

Zwiazek przyczynowy jest taki, ze on jest ksiedzem. Ksiadz jadac samochodem do chorego powoduje wypadek. Dzieki zwiazkowi przyczynowemu to kuria powinna odpowiadac za wypadek.


Proszę nie pisać takich fantasmagorii. To co Pan napisał jest absurdem. Nie zamierzam wchodzić w dyskusję z ignorantem, bo widzę jaki jest poziom tych wpisów. Nie oceniam działalności kleru w Polsce. Wyjaśniam jak ta rzecz powinna wyglądać w praktyce od strony prawnej. Konkluzja jest dla mnie oczywista - instytucje kościoła rzymskokatolickiego powinny wypłacać odszkodowania ofiarom czynów pedofilskich ze strony kleru. A czy tak jest? Osądźcie sami.

Dlaczego tylko tylko czynow pedofilskich. Inne przestepstwa popelniane przez ksiezy sa wylaczone z tej logiki? Do absurdow zaliczam Twoja logike. Nie wiem na jakiej przeslance zalicza mnie Pan do ignorantow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aby uczyć trzeba samemu wiedzieć! niezalogowany
10 marca 2017r. o 10:43
~~Prawnik napisał(a): Oczywiście chodziło mi o odpowiedzialność pracownika warsztatu za pracę w warsztacie.

Praca księdza z dziećmi i jego czyny pedofilne pozostają w związku przyczynowym, więc kuria powinna wypłacać odszkodowania ofiarom tak, jak Skarb państwa płaci za działania i zaniechania swoich funkcjonariuszy.


Zboczenie nie pozostaje w żadnym związku przyczynowo-skutkowym z wykonywaną pracą! Zboczeniec to zboczeniec - czy jest harcmistrzem, nauczycielem, lekarzem czy policjantem!
Odpowiedzialność za czyny zabronione prawem ponosi sprawca, a nie firma w której pracuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 marca 2017r. o 11:10
Sadze, ze "Prawnik" jest studentem pierwszego roku studiow. Dlatego tez takie a nie inne wypowiedzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Prawnik niezalogowany
10 marca 2017r. o 11:13
~~Aby uczyć trzeba samemu wiedzieć! napisał(a):
~~Prawnik napisał(a): Oczywiście chodziło mi o odpowiedzialność pracownika warsztatu za pracę w warsztacie.

Praca księdza z dziećmi i jego czyny pedofilne pozostają w związku przyczynowym, więc kuria powinna wypłacać odszkodowania ofiarom tak, jak Skarb państwa płaci za działania i zaniechania swoich funkcjonariuszy.


Zboczenie nie pozostaje w żadnym związku przyczynowo-skutkowym z wykonywaną pracą! Zboczeniec to zboczeniec - czy jest harcmistrzem, nauczycielem, lekarzem czy policjantem!
Odpowiedzialność za czyny zabronione prawem ponosi sprawca, a nie firma w której pracuje.


Oczywiście Pan wie najlepiej i zna się na wszystkim jak nikt. Nie pozostaje mi nic innego jak wymazanie wiedzy z zakresu prawa cywilnego i zastąpienie jej pańskim wykładem, co niniejszym uczynię.
Gwoli ścisłości tytuł prawnika uzyskuje sie otrzymawszy magisterium na kierunku prawo. Przepraszam za osobista wycieczkę, bo zabrzmiało to odrobinę jak niepotrzebne przechwałki.
Życzę miłego dnia wszystkim, którzy muszą tutaj z Panem polemizować na przeróżne tematy. Panu życzę również.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 marca 2017r. o 11:20
~~Prawnik napisał(a):
~~Aby uczyć trzeba samemu wiedzieć! napisał(a):
~~Prawnik napisał(a): Oczywiście chodziło mi o odpowiedzialność pracownika warsztatu za pracę w warsztacie.

Praca księdza z dziećmi i jego czyny pedofilne pozostają w związku przyczynowym, więc kuria powinna wypłacać odszkodowania ofiarom tak, jak Skarb państwa płaci za działania i zaniechania swoich funkcjonariuszy.


Zboczenie nie pozostaje w żadnym związku przyczynowo-skutkowym z wykonywaną pracą! Zboczeniec to zboczeniec - czy jest harcmistrzem, nauczycielem, lekarzem czy policjantem!

Odpowiedzialność za czyny zabronione prawem ponosi sprawca, a nie firma w której pracuje.


Oczywiście Pan wie najlepiej i zna się na wszystkim jak nikt. Nie pozostaje mi nic innego jak wymazanie wiedzy z zakresu prawa cywilnego i zastąpienie jej pańskim wykładem, co niniejszym uczynię.
Gwoli ścisłości tytuł prawnika uzyskuje sie otrzymawszy magisterium na kierunku prawo. Przepraszam za osobista wycieczkę, bo zabrzmiało to odrobinę jak niepotrzebne przechwałki.
Życzę miłego dnia wszystkim, którzy muszą tutaj z Panem polemizować na przeróżne tematy. Panu życzę również.

Absolutnie nie musza polemizowac, lecz chca polemizowac.
Tytulu prawnika nie otrzymuje otrzymawszy magisterium na kierunku prawo. Do tytulu "prawnik" czeka jeszcze daleka droga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 marca 2017r. o 11:28
~~ napisał(a):


Tytulu prawnika nie otrzymuje otrzymawszy magisterium na kierunku prawo.


"Prawnikiem czy też doradcą prawnym jest osoba, która posiada wyższe wykształcenie prawnicze i uzyskała tytuł co najmniej magistra prawa."

Źródło:
http://annarurarz.com/publikacje-prawne/inne/prawnik-radca-czy-adwokat.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 marca 2017r. o 11:56
Tak czy inaczej, jak się weźmie sposób argumentowania, to w razie potrzeby ja szukałbym pomocy prawnej zdecydowanie gdzie indziej :D
PS
Z elementarza psychologii - kto w dyskusji zapewnia: jestem mądry, jestem wykształcony, wiem najlepiej? ;) :D
Z daleka trąci zaniżoną samooceną ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza