Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

~~Pankracy niezalogowany
15 marca 2017r. o 9:54
falco napisał(a): jedno trzeba im przyznać ...
mają nad wyraz cierpliwego ''boga'' bo inny nie czekałby jak w przypadku Kanaanejczyków 100-u lat i dodatkowych 40-u dając im czas do poprawy tylko by pierdyknął jakimś gromem :D


To zdanie jest oznaką postępu w rozumieniu Bożego słowa. I co dziwne - "z klawiatury" niewiernego. Ale do takich także przychodzi Jezus.

Panna - gdybyś przeczytał księgę Hioba to spod twoich palców nie wyszłoby w świat to, co napisałeś. Poza oczywistą rolą szatana w tej historii najistotniejsze chyba słowa (poza słowami Pana) padają z ust niejakiego Elihu - on tłumaczy dlaczego czasami złe rzeczy przytrafiają się grzesznikom i w jakim celu Bóg nas w ten sposób "wyrabia" jak zaprawę w betoniarce... Napisałem grzesznikom, bo wszyscy nimi są.



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9714
#BPM nieaktywny
15 marca 2017r. o 9:59
~~Pankracy napisał(a): I stąd ostrzeżenie dla nas

http://www.zbawienie.com/balwochwalstwo.htm

Dla Katolikow wiara katolicka jest chluba i radoscia. Zadne ostrzezenia, ktore nie pochodza od Magisterium Nauczycielskiego Kosciola Katolickiego nie maja absolutnie zadnego znaczenia. Wiara Katolicka jest nasza chluba i radoscia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 marca 2017r. o 10:00
czyżbyś chciał tu robić za ''palec boży''?
tutaj na tym forum?

rozejrzyj się ilu ich już tu śmiga...i każdy grozi ...
a to donosem za obrazę wiary ,za urażenie uczuć ...dobre !!!...uczuć
niedługo zaczną rzucać ''klątwami '' albo klecić laleczki do nakłuwania igiełkami ...
ale akurat w dziedzinie lalek ,obrazków są niezle ''oblatani'' :D
tylko czekam kiedy zaczną za mną biegać z ''wodą święconą '' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 marca 2017r. o 10:01
~~Pankracy napisał(a): Teraz czekam na krzyk słomianych katechetów i proboszczów, którzy milczą, gdy należy bronić słowa Pana, ale dostają drgawek, gdy ktoś podnosi rękę na ich papieża, figurki i maryjki...

Wiara Katolicka jest dla nas chluba i radoscia. Zielonoswiatkowcy niech sie ciesza swoja wiara.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pankracy niezalogowany
15 marca 2017r. o 10:07
BPM napisał(a):
~~Pankracy napisał(a): I stąd ostrzeżenie dla nas

http://www.zbawienie.com/balwochwalstwo.htm

Dla Katolikow wiara katolicka jest chluba i radoscia. Zadne ostrzezenia, ktore nie pochodza od Magisterium Nauczycielskiego Kosciola Katolickiego nie maja absolutnie zadnego znaczenia. Wiara Katolicka jest nasza chluba i radoscia.


A może tak choć jeden raz Pan proboszcz raczyłby stanąć w obronie Jedynego Boga, a nie tylko i wyłącznie religii, papieża i maryi? Celowo Pana prowokuję, by pobudzić do właściwej postawy. Ma Pan wiedzę będąc księdzem - dlaczego używa jej Pan tylko w celu podważania słów przeciwników papiestwa? Wielokrotnie wykazałem, że dogmaty katolickie nie mają nic wspólnego z Pismem Świętym i jeśli będzie trzeba zrobie to ponownie - nie dlatego, że jestem mądry, bo nie jestem, ale dlatego, żeby ukazać fałsz w naukach Watykanu.

Proszę więc nie siedzieć cicho, gdy ktoś obraża samego Boga, a wyskakiwać gdy tylko powiem słówko o papieżu, bo papież to taki sam człowiek jak ja czy Pan.

Niech obrona Boga stanie sie chlubą i radością, a nie podążanie za tym, co głosi jakieś magisterium, które jest marnością w oczach Pana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 marca 2017r. o 10:18
~~Pankracy napisał(a):
falco napisał(a):


To zdanie jest oznaką postępu w rozumieniu Bożego słowa. I co dziwne - "z klawiatury" niewiernego. Ale do takich także przychodzi Jezus.


jakiego ''niewiernego ''? :D
dałeś się i ty ogłupić jakimś fantastom?

nie raz prosiłem o jakiś wpis gdzie deklaruję swój ateizm lub brak wiary....
tylko przygłup nieukrywany antyklerykalizm -a ten podkreślam na każdym kroku -utożsamia z brakiem wiary :D
uważasz że mam uwierzyć w istnienie mego ulubieńca -Jonasza ,tego od wieloryba ? :D
bo jakiś tam klecha tego sobie życzy?
uważasz że ktoś wymyślił sobie że warto oddawać ''cześć '' aniołkom i ja mam to robić ?
a takich bzdur jest tyle że tylko zaiste ''święty '' by ogarnął :D

Pankracy -czyż nie powiedziane jest że każda droga prowadzi do celu ?

ja znam cel a nikt inny nie musi ;)


Dopisane 15.03.2017r. o godz. 10:18:

~~ napisał(a):
~~Pankracy napisał(a):

Wiara Katolicka jest dla nas chluba i radoscia. Zielonoswiatkowcy niech sie ciesza swoja wiara.


a ja wierzę w Trzygłowa
i co ?
to taki odpowiednik twojej ''trójcy '' :D

widzisz cechy wspólne ?
bo ja tak -tu trójka i tam trójka :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 marca 2017r. o 10:19
~~Pankracy napisał(a):
BPM napisał(a):
~~Pankracy napisał(a): I stąd ostrzeżenie dla nas

http://www.zbawienie.com/balwochwalstwo.htm

Dla Katolikow wiara katolicka jest chluba i radoscia. Zadne ostrzezenia, ktore nie pochodza od Magisterium Nauczycielskiego Kosciola Katolickiego nie maja absolutnie zadnego znaczenia. Wiara Katolicka jest nasza chluba i radoscia.


A może tak choć jeden raz Pan proboszcz raczyłby stanąć w obronie Jedynego Boga, a nie tylko i wyłącznie religii, papieża i maryi? Celowo Pana prowokuję, by pobudzić do właściwej postawy. Ma Pan wiedzę będąc księdzem - dlaczego używa jej Pan tylko w celu podważania słów przeciwników papiestwa? Wielokrotnie wykazałem, że dogmaty katolickie nie mają nic wspólnego z Pismem Świętym i jeśli będzie trzeba zrobie to ponownie - nie dlatego, że jestem mądry, bo nie jestem, ale dlatego, żeby ukazać fałsz w naukach Watykanu.

Proszę więc nie siedzieć cicho, gdy ktoś obraża samego Boga, a wyskakiwać gdy tylko powiem słówko o papieżu, bo papież to taki sam człowiek jak ja czy Pan.

Niech obrona Boga stanie sie chlubą i radością, a nie podążanie za tym, co głosi jakieś magisterium, które jest marnością w oczach Pana.

Nie jakies magisterium, ale dla Katolikow jest to Magisterium Nauczycielskie Kosciola Katolickiego, i to jest nasza chluba i radoscia.
Magisteruìium Kosciola Katolickiego pochodzi od Pana Boga, taka jest nasza wiara. U zielonoswiatkowcow kazdy jest sobie sam magisterium, ale to jest wasz problem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 marca 2017r. o 10:24
ale twoim problemem jest ostrzeżenie w PŚ którego ty zapewne nie doczytałeś ...

tak jak twój ''bóg'' zesłał na ciebie ''ducha'' tak może ci go odebrać więc jako wzorowy katolik i chrześcijanin nie powinieneś w tym tonie pisać do blizniego swego ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza