Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

~~falco niezalogowany
20 marca 2017r. o 18:16
a mnie się wydaje że bardziej po tym kto odpowiada :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~to ja panie prezesie -jarząbek niezalogowany
20 marca 2017r. o 18:41
Najniebezpieczniejsze sekty katolickie:

– Opus Dei

– Effatha

– KANA

– dominikanie

– Tolle

– FRONDA

– salezjanie

– neokatechumenat

– Tygodnik Niedziela

– Radio Maryja

– sedewakantyści
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kościelny niezalogowany
20 marca 2017r. o 18:57
zaraz jak wróci wikary poda wam trzy linki i tam wiarę odnajdziecie
bando heretyków :D
biada wam czarcie pomioty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zen niezalogowany
20 marca 2017r. o 18:59
a ja myślałem że po,psl.nowoczesna i trole które je wspierają :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~THOR niezalogowany
20 marca 2017r. o 19:12
ani po ani nowoczesna bez woli bogów nie miała by szans na istnienie
dlatego wiec bracia i siostry popierajcie ich bo taka też jest wola boga a tej nie wolno podważać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 marca 2017r. o 19:56
~~kościelny napisał(a): zaraz jak wróci wikary poda wam trzy linki i tam wiarę odnajdziecie
bando heretyków :D
biada wam czarcie pomioty


Już raz podał - i to co zrobił z tym syfem japa to była miazga. Wiec nie strasz nie strasz bo popuścisz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
20 marca 2017r. o 19:59
to Wy już wszyscy z ''anonimusa'' piszecie?

zaiste!
''diabelska'' odwaga :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~japa japa jejo niezalogowany
20 marca 2017r. o 20:10
~~ napisał(a):
~~kościelny napisał(a): zaraz jak wróci wikary poda wam trzy linki i tam wiarę odnajdziecie
bando heretyków :D
biada wam czarcie pomioty


Już raz podał - i to co zrobił z tym syfem japa to była miazga. Wiec nie strasz nie strasz bo popuścisz


Nie zamierzam znowu się tym zajmować. Zająłem się raz i jak ktoś chce przypomnieć sobie moje komentarze tych bredni pod tymi linkami to niech cofnie się kilkanaście stron.

To, że te linki wciąż powracają jest dowodem na dwie rzeczy:
1. Osoby, które to podają raz za razem same świadczą o tym, że jak podał falco są sekciarzami, a tak jak pisałem ja - na białe mówią czarne, bo zamiast uszu do słuchania od Jezusa mają ptasie móżdżki od Franciszka wybranego niejednogłośnie przez Ducha Świętego na następcę Piotra - tak jakby Duch Święty był niezdecydowany...
2. Mamy do czynienia z ludźmi o rozumach rozwielitek. Czy dyskutować z takimi o najważniejszej rzeczy w życiu człowieka, czyli o zbawieniu? Czy to nie jest rzucaniem pereł przed... nie bójmy się użyć tego słowa... blondynki z kolanami do tyłu.

Jeśli ktoś nie wie jak podsumowałem treść "wiedzy" stojącej za linkami katechety i wikariusza to niech cofnie się kilkanaście stron, bo moim zdaniem warto.

A teraz moje alter ego raz jeszcze zachęca was do przeczytania listów św. Pawła, a zwłaszcza listu do Galacjan. Nie słuchajcie sekciarzy watykańskich - czytajcie, a otworzą wam się oczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza