Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~zawsze dziewica niezalogowany
30 września 2021r. o 8:16
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~zawsze dziewica napisał(a):
A TO ŚWIĘTOBLIWY ZBOK

Mówisz o złożeniu zawiadomienia. Jeszcze się nawet śledztwo dobrze nie zaczęło a ty już wydałeś wyrok. No BRAAAAWO!
Jesteś MISZCZ.


Aaa Tytoniu ,widzę że kop w twoje pobożne jaja zabolał . Zapomniałeś języka w gębie .Ochłoń i na spokojnie ,za pomocą argumentów, zacznij bronić kościelnego zboczeńca .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
30 września 2021r. o 8:42
~~zawsze dziewica napisał(a):
Aaa Tytoniu ,widzę że kop w twoje pobożne jaja zabolał . Zapomniałeś języka w gębie .Ochłoń i na spokojnie ,za pomocą argumentów, zacznij bronić kościelnego zboczeńca .

A czy ja prowadzę śledztwo? To ty ferujesz wyroki jak tylko wskazać ci "winnego". Zrobiłbyś karierę w powojennym sądownictwie, kiedy skazywano na śmierć AK-owców. Wtedy tacy mieli swój czas. Teraz znów nadchodzą czasy, gdy tacy "ludzie" będą znów potrzebni. Napisałem "ludzie", bo z ludźmi to byli tylko z nazwy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~To też nieprawda niezalogowany
30 września 2021r. o 8:59
Wielkie kontrowersje w Bochni. Do jednej z parafii trafił ksiądz skazany za pedofilię
Na parafię św. Mikołaja w Bochni (woj. małopolskie) trafił ksiądz skazany za molestowanie 12-latki. Grupa rodziców z tej parafii domaga się usunięcia stamtąd pracującego od niedawna duchownego – donosi "Gazeta Krakowska".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
30 września 2021r. o 9:22
nie obroni...
tego nie sposób obronić ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynobrowy Złotokap niezalogowany
30 września 2021r. o 9:22
~~To też nieprawda napisał(a): Wielkie kontrowersje w Bochni. Do jednej z parafii trafił ksiądz skazany za pedofilię
Na parafię św. Mikołaja w Bochni (woj. małopolskie) trafił ksiądz skazany za molestowanie 12-latki. Grupa rodziców z tej parafii domaga się usunięcia stamtąd pracującego od niedawna duchownego – donosi "Gazeta Krakowska".


Mówił ci już Horus przed chwilą że to margines?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
30 września 2021r. o 9:36
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~zawsze dziewica napisał(a):
Aaa Tytoniu ,widzę że kop w twoje pobożne jaja zabolał . Zapomniałeś języka w gębie .Ochłoń i na spokojnie ,za pomocą argumentów, zacznij bronić kościelnego zboczeńca .

A czy ja prowadzę śledztwo? To ty ferujesz wyroki jak tylko wskazać ci "winnego". Zrobiłbyś karierę w powojennym sądownictwie, kiedy skazywano na śmierć AK-owców. Wtedy tacy mieli swój czas. Teraz znów nadchodzą czasy, gdy tacy "ludzie" będą znów potrzebni. Napisałem "ludzie", bo z ludźmi to byli tylko z nazwy.


no i jak widać nie obronił...hahaha
za to zrobił kolejny unik pierdzieląc teraz nawet o AK...:D

spoko ''tytoniu''
ty za to zrobił byś karierę u boku święto krec li.wych inkwizytorów kościelnych...;D

wiem ,wiem ..inkwizycji nie było ,nie palili ludzi ,nie topili ,nie wieszali ...to wymysł lewaków i komuchów...;D


'' Napisałem "ludzie", bo z ludźmi to byli tylko z nazwy.''

a klecha pedofil to ksiądz czy tylko jest księdzem z nazwy..
jak myślisz? :D


Dopisane 30.09.2021r. o godz. 09:36:

~~Cynobrowy Złotokap napisał(a):
Ktoś napisał: ~~To też nieprawda napisał(a): Wielkie kontrowersje w Bochni. Do jednej z parafii trafił ksiądz skazany za pedofilię
Na parafię św. Mikołaja w Bochni (woj. małopolskie) trafił ksiądz skazany za molestowanie 12-latki. Grupa rodziców z tej parafii domaga się usunięcia stamtąd pracującego od niedawna duchownego – donosi "Gazeta Krakowska".


Mówił ci już Horus przed chwilą że to margines?


bzdura...
ja tylko napisałem że niejaki ''tytoń'' w swoim wielko poddaństwie uzna to za ''margines''

tak jest zawsze...;D

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Skąd tyle tępaków niezalogowany
30 września 2021r. o 10:09
Morusie niedouczony, doucz się, żebyś tyle nie bredził na temat inkwizycji. Tak, to co piszesz o inkwizycji to wymysły propagandowe lewaków od rewolucji francuskiej począwszy.
Żeby nie było, że to kościelna gazetka to masz prosto z lewicowego serca mediów, czyli "Polityki" żywej od czasów głębokiej komuny:
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/historia/1501047,1,inkwizycja-mniej-straszna.read

Tacy niedouczeni jak ty cały czas powtarzają brednie na temat Kościoła. Rewolucjoniści francuscy, a potem ich naśladowcy komuniści i naziści dziennie zabijali więcej ludzi niż inkwizycja skazała na śmierć przez całe swoje istnienie.

P.S.
Księżom, którzy okazali się pedofilami na tym świecie od razu obcięcie przyrodzenia i znak na czole niezależnie od przyjemności z KK, a na tamtym świecie ogień piekielny i wieczne potępienie.
Co innego głupoty wypisywane przez różnych niedouczonych morusów, a co innego przestępcza działalność kleru.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynobrowy Złotokap niezalogowany
30 września 2021r. o 10:12
Powiedziałeś "kolejny marginalny przypadek" więc sorry gregory.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego