Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
29 września 2021r. o 14:59
Horus napisał(a):
zrób sobie tabelkę ...po prawej spisz uczciwych po lewej (oczywiście ) tych złych ...
poznasz prawdę ...


A taki Wałęsa według ciebie to uczciwy czy zdrajca? Bo spora część z nas mogłaby mieć z tym problem. A chłop jeszcze żyje i dobrze pamiętamy czasy, gdy działał.
To jakim cudem mam ci oceniać papieży żyjących setki lat temu?
A ty jesteś uczciwy czy raczej ten zły? :-D
A toś wymyślił. Senatorska głowa. Ha Ha Haaaaaa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przekrwiona Hutujnia niezalogowany
29 września 2021r. o 15:08
~~Burobrązowy Groszek napisał(a): faclo, a mi się wydaje, że ty jesteś ajatollahem :) . Z ciebie prawdziwy ajatollah ..... bezmyślności. Bezmyślność, że tak napiszę, fundamentalistyczna. Nic nie jest w stanie jej ruszyć. Żaden argument nie trafia. Tak chyba określasz fundamentalizm :)

A ty dzisiaj nie pracujesz? PiS ci płaci?


jak mało wiesz o falco to widać po wpisie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burobrązowy Groszek niezalogowany
29 września 2021r. o 15:18
~~Przekrwiona Hutujnia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Burobrązowy Groszek napisał(a): faclo, a mi się wydaje, że ty jesteś ajatollahem :) . Z ciebie prawdziwy ajatollah ..... bezmyślności. Bezmyślność, że tak napiszę, fundamentalistyczna. Nic nie jest w stanie jej ruszyć. Żaden argument nie trafia. Tak chyba określasz fundamentalizm :)

A ty dzisiaj nie pracujesz? PiS ci płaci?


jak mało wiesz o falco to widać po wpisie


Hutujnio, bez obrazy. Tyle o falco wiadomo, co tutaj napisze. Diagnoza na podstawie objawów uzewnętrznionych na forum :)
Piwa z nim jeszcze nie piłem. A nawet nie wiem jak wygląda. Bo to zdjęcie przy nicku to chyba nie jest on : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 września 2021r. o 17:50
~~Burobrązowy Groszek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Przekrwiona Hutujnia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Burobrązowy Groszek napisał(a):


jak mało wiesz o falco to widać po wpisie

Hutujnio, bez obrazy. Tyle o falco wiadomo, co tutaj napisze. Diagnoza na podstawie objawów uzewnętrznionych na forum :)
Piwa z nim jeszcze nie piłem. A nawet nie wiem jak wygląda. Bo to zdjęcie przy nicku to chyba nie jest on : )


właśnie tak...
wiedzą tyle ile ja sam napiszę ...
a jak im mało to często popuszczają wodze fantazji...

piwa ze mną nie piłeś?
ale zawsze możesz wypić piwo a ja kawę ...
ja po prostu nigdy nie lubiłem piwa ...o ile nie był to Reeds Apple

zdjęcie przy nicku nie jest moje...;D
to tylko pewne nawiązanie do działu historii którą lubię ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zbynek niezalogowany
29 września 2021r. o 18:05
~~Burobrązowy Groszek napisał(a): Tyle o falco wiadomo, co tutaj napisze


wszystko o tym szmaciarzu wiadomo ,ze mieszka na dolnych młynach ,ze zdradzal żone ,ze go "połamało" ostatnio

tylko jemu samemu sie wydaje ,ze jest taki tajemniczy ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~alter niezalogowany
29 września 2021r. o 18:18
~~zbynek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Burobrązowy Groszek napisał(a): Tyle o falco wiadomo, co tutaj napisze


wszystko o tym szmaciarzu wiadomo ,ze mieszka na dolnych młynach ,ze zdradzal żone ,ze go "połamało" ostatnio

tylko jemu samemu sie wydaje ,ze jest taki tajemniczy ;)


Skornik korniszonie ,zmieniłeś nicka ale swego plugawego charakteru nie zmienisz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosiny Głąbigroszek niezalogowany
29 września 2021r. o 18:32
Horus napisał(a): a to dobre...
żywoty świętych?...no chyba że te w żartach i anegdotkach ...
masz rację pisząc że Kościół ma wiele twarzy...
jedną z nich jest fałsz i obłuda która jest ci cierniem w oku bo burzy twój idealistyczny wręcz pogląd na ''świętość '' tej instytucji i jego urzędników...

może więc teraz ja ci coś polecę ...po ''żywotach świętych'' poczytaj ''Historię Papiestwa'' albo sam poczet papieży...

wtedy może uda ci się dokonać bilansu zysków i strat jakie poniósł Kościół dzięki np. Grzegorzowi VII i słynnemu Borgii ...

do tej chwili mamy 114 papieży ...

zrób sobie tabelkę ...po prawej spisz uczciwych po lewej (oczywiście ) tych złych ...
poznasz prawdę ...



Ja bym mu polecił jeszcze lekturę "Sodomy" Frederica Martela.Chociaż ten i tak będzie dalej swoje- musiałby na sobie albo ktoś z jego bliskich doświadczyć "miłości bliźniego" ze strony jakiegoś katabasa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burobrązowy Groszek niezalogowany
29 września 2021r. o 19:07
~~zbynek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Burobrązowy Groszek napisał(a): Tyle o falco wiadomo, co tutaj napisze


wszystko o tym szmaciarzu wiadomo ,ze mieszka na dolnych młynach ,ze zdradzal żone ,ze go "połamało" ostatnio

tylko jemu samemu sie wydaje ,ze jest taki tajemniczy ;)


A to akurat jest najmniej interesujące. Bardziej interesujące, co faclo ma głowie i dlaczego jak z nim polemizujemy nie chce za skarby zmienić zdania na jotę.
Przyznam się, że nawet jak piszę, że faclo jest głupi to tak naprawdę wiem, że głupi nie jest. Jest tylko pogubiony, jak wielu w dzisiejszym świecie. Mnie jako katolika dopiero wkurzają pedofile w sutannach i niewierzący biskupi gromadzący kasę Pierwszy będę za tym, żeby im uciąć co trzeba - jednym przyrodzenie, drugim ich majątek. Ale oczywiste jest, że nie ma to nic do wiary i do Boga.
Faclo, jak wielu tutaj piszących źle o religii tak naprawdę są bardzo religijni. Tylko, że ich religia to ateizm lub komunizm. Nie zdają sobie z tego biedactwa sprawy, że ołtarz mają w innym miejscu, a obrzędy odprawiają nie tylko w niedzielę. Wystarczy ołtarz TV i ulubione faclo "szkiełko" z TVNu.
Poczytajcie trochę co to jest religia wszyscy walczący (lub podpuszczeni) z chrześcijaństwem. Wasze wyznanie spełnia wszystkie wymogi z definicji religii. Tylko sacrum macie fałszywe, bo za sacrum profanum podstawiliście.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza