Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
4 października 2021r. o 12:35
Horus napisał(a): no tak...
i z tej ''banalnej '' wręcz przyczyny papież wezwał polskich kapłanów -biskupów - do Watykanu ...
znasz powód?
w piątek spotkanie i nie chodzi o wspólne śniadanie...
jak myślisz?...o czym będą rozmawiać? ;D

wiem ...zaraz napiszesz że nie jesteś ani prorokiem ani ''duchem świętym'' więc nie wiesz...;D


Generalnie chodzi o to że władzę w Kościele przejęli niemieccy moderniści. Trzeba więc spacyfikować polskich biskupów, którzy są kulą u nogi niemieckiego "postępu". A jak się chce kogoś uderzyć, to bat się zawsze znajdzie.
Nie będzie już nikt protestował przeciw kapłaństwu kobiet. Komunia Święta stanie się tylko symbolem a przestanie być Ciałem Jezusa. Związki nieformalne przestaną uwierać kogokolwiek w Kościele i to niezależnie od płci partnerów. Ekologizm stanie się istotną częścią naszej wiary. A w kolejce czeka aborcja i eutanazja.
Część naszych biskupów stoi na drodze do wprowadzenia tych zmian. I dlatego przejedzie po nich walec. Tu nie trzeba być prorokiem by wiedzieć po co jadą do Watykanu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
4 października 2021r. o 15:34
czyli to wina niemieckich lewaków że polscy biskupi i kardynałowie są wzywani ''na dywanik'' do papieża? ;D
ciekawe bo ten sam papież odwołuje ze stanowisk nawet niemieckich biskupów ...

ale ich zapewne za czytanie ''świerszczyków'' ...;D
ciekawe że w USA parafie ogłaszają upadłości po wypłaceniu odszkodowań ...za oszukiwanie w Bingo?...;D
przestań tu pierdzielić o ''komunii świętej '' jako ciału Jezusa ...
wiem co Kościół uznaje za ''przeistoczenie''

tylko wyjaśnij mi dlaczego w Biblii nie znajdziesz na ten temat ani słowa a samą doktryne przyjęto na którymś tam Soborze Laterańskim ...
a więc wieki po tym jak umarł Jezus...
napisz mi kiedy pojawił się w Kościele zwyczaj udzielania ''komunii''?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowoczerwona Trytoma niezalogowany
4 października 2021r. o 17:53
Horus napisał(a): czyli to wina niemieckich lewaków że polscy biskupi i kardynałowie są wzywani ''na dywanik'' do papieża? ;D
ciekawe bo ten sam papież odwołuje ze stanowisk nawet niemieckich biskupów ...

ale ich zapewne za czytanie ''świerszczyków'' ...;D
ciekawe że w USA parafie ogłaszają upadłości po wypłaceniu odszkodowań ...za oszukiwanie w Bingo?...;D
przestań tu pierdzielić o ''komunii świętej '' jako ciału Jezusa ...
wiem co Kościół uznaje za ''przeistoczenie''

tylko wyjaśnij mi dlaczego w Biblii nie znajdziesz na ten temat ani słowa a samą doktryne przyjęto na którymś tam Soborze Laterańskim ...
a więc wieki po tym jak umarł Jezus...
napisz mi kiedy pojawił się w Kościele zwyczaj udzielania ''komunii''?



Oj Morus, Morus!
Twoja wiedza jest powalająca. Powala kompletnym niezrozumieniem tematu i brakiem myślenia. Stąd i wnioski twoje są jak z ....

Ale jako znawca Biblii napisz co Biblia mówi na temat homoseksualizmu i zachowań takich, jak to pod linkiem https://www.wp.pl/?s=https%3A%2F%2Fwww.o2.pl%2Finformacje%2Fzoofil-gwalcil-amstaffa-spotkala-go-kara-6690191728728704a&nil&src01=6a4c8&src02=isgf
Nie sądzisz, że ci z linku będą niedługo organizować swoje marsze równości? No bo dlaczego by nie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~prokPiotrowicz niezalogowany
4 października 2021r. o 18:04
~~Pomarańczowoczerwona Trytoma napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): czyli to wina niemieckich lewaków że polscy biskupi i kardynałowie są wzywani ''na dywanik'' do papieża? ;D
ciekawe bo ten sam papież odwołuje ze stanowisk nawet niemieckich biskupów ...

ale ich zapewne za czytanie ''świerszczyków'' ...;D
ciekawe że w USA parafie ogłaszają upadłości po wypłaceniu odszkodowań ...za oszukiwanie w Bingo?...;D
przestań tu pierdzielić o ''komunii świętej '' jako ciału Jezusa ...
wiem co Kościół uznaje za ''przeistoczenie''

tylko wyjaśnij mi dlaczego w Biblii nie znajdziesz na ten temat ani słowa a samą doktryne przyjęto na którymś tam Soborze Laterańskim ...
a więc wieki po tym jak umarł Jezus...
napisz mi kiedy pojawił się w Kościele zwyczaj udzielania ''komunii''?



Oj Morus, Morus!
Twoja wiedza jest powalająca. Powala kompletnym niezrozumieniem tematu i brakiem myślenia. Stąd i wnioski twoje są jak z ....

Ale jako znawca Biblii napisz co Biblia mówi na temat homoseksualizmu i zachowań takich, jak to pod linkiem https://www.wp.pl/?s=https%3A%2F%2Fwww.o2.pl%2Finformacje%2Fzoofil-gwalcil-amstaffa-spotkala-go-kara-6690191728728704a&nil&src01=6a4c8&src02=isgf
Nie sądzisz, że ci z linku będą niedługo organizować swoje marsze równości? No bo dlaczego by nie?

Twe dysputy to sobie w d'upę wsadź. Czarne zboki gwałciły ,biskupy także ,Lolek nic nie wiedział , a Stach zapomniał .
I qrwa wszyscy w niebie ,jakim qrwa cudem ,buk oślepł ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwa Kostrzewa niezalogowany
4 października 2021r. o 18:42
~~prokPiotrowicz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pomarańczowoczerwona Trytoma napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Horus napisał(a): czyli to wina niemieckich lewaków że polscy biskupi i kardynałowie są wzywani ''na dywanik'' do papieża? ;D
ciekawe bo ten sam papież odwołuje ze stanowisk nawet niemieckich biskupów ...

ale ich zapewne za czytanie ''świerszczyków'' ...;D
ciekawe że w USA parafie ogłaszają upadłości po wypłaceniu odszkodowań ...za oszukiwanie w Bingo?...;D
przestań tu pierdzielić o ''komunii świętej '' jako ciału Jezusa ...
wiem co Kościół uznaje za ''przeistoczenie''

tylko wyjaśnij mi dlaczego w Biblii nie znajdziesz na ten temat ani słowa a samą doktryne przyjęto na którymś tam Soborze Laterańskim ...
a więc wieki po tym jak umarł Jezus...
napisz mi kiedy pojawił się w Kościele zwyczaj udzielania ''komunii''?



Oj Morus, Morus!
Twoja wiedza jest powalająca. Powala kompletnym niezrozumieniem tematu i brakiem myślenia. Stąd i wnioski twoje są jak z ....

Ale jako znawca Biblii napisz co Biblia mówi na temat homoseksualizmu i zachowań takich, jak to pod linkiem https://www.wp.pl/?s=https%3A%2F%2Fwww.o2.pl%2Finformacje%2Fzoofil-gwalcil-amstaffa-spotkala-go-kara-6690191728728704a&;nil&src01=6a4c8&src02=isgf
Nie sądzisz, że ci z linku będą niedługo organizować swoje marsze równości? No bo dlaczego by nie?

Twe dysputy to sobie w d'upę wsadź. Czarne zboki gwałciły ,biskupy także ,Lolek nic nie wiedział , a Stach zapomniał .
I qrwa wszyscy w niebie ,jakim qrwa cudem ,buk oślepł ?



Żaden nie jest w niebie. Wszyscy smażą się na wiecznym ogniu w piekle. I jest to oczywiste. Pedofil ksiądz smaży się na dużo większym ogniu niż pedofil cywil. I tak powinno być. Jak tam pójdziesz, to możesz pozdrowić Paetza i Wesołowskiego! I innych też.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
4 października 2021r. o 18:56
no co tam nowego w temacie?
warto czytać ? ;D


Dopisane 04.10.2021r. o godz. 18:56:

widzę że ''tytoń'' nieobecny ...zapewne leży krzyżem ku odkupieniu grzechów a ktos drugi zamiast odpowiedzieć na pytania skoro mnie zarzuca braki w wiedzy teraz pisze o zboczeńcu zoofilu...
co Biblia pisze o homoseksualiźmie?
ano pisze w księdze zwanej ''kapłańską'' :D tylko ty zapewne o czymś takim nie czytałeś ...
ile w tym wszystkim hipokryzji ten zrozumie który o tym sam poczyta...
z jednej strony ''bóg'' potępia ten proceder ale z drugiej zachęca do ukorzenia się ,przyznania do grzechu a wtedy odpuści grzesznikowi nawet wspominając o uchyleniu bram ''raju''

i z tej ''prawnej furty'' dzisiaj korzystają klechy -pedofile...;D

za życia gwałcą ,molestują ile wlezie a kiedy ''trwoga to do boga''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morus będzie krzyżem leżał niezalogowany
4 października 2021r. o 19:10
Nie sądzisz, że jak przyjdzie trwoga, to za swoje grzechy krzyżem będziesz leżał. Nie pierwszy będziesz i nie ostatni. Im większy cwaniak, tym bardziej mu się nogi trzęsą ze strachu jak przychodzi koniec :)
Chcesz powiedzieć, że bezgrzesznym jesteś? Lepiej nie mów, bo zaraz ci przypomną ludzie.
Wiesz Morus, ja Biblię znam, a ty coś tam coś tam, ale tak ogólnie to starożytni kosmici, gnoza i inne bzdury po głowie ci latają.
A Jerzego Prokopiuka gnostyku czytałeś? Czy jak zwykle nic nie wiesz i sprawdza się, że krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
4 października 2021r. o 19:30
nie obawiam się kary za grzechy jeśli sędzią ma być kościół ...
nigdy tutaj nie napisałem i nigdy nie napisze że jestem ''bezgrzeszny'' cokolwiek to dla ciebie znaczy ...
ja to nazywam błędami w życiu ...
każdy je popełnia ..większe ,mniejsze...
ale nie spowiadam się z nich jakiemuś katabasowi w sukience ...zamiast tego staram się nie popełniać dawnych błędów i starać się naprawiać te które popełniłem w przeszłości ..

owszem ...Biblię znam ''coś tam -coś tam '' bo czytanie jej a tym bardziej wnikać w to ''co autor miał na myśli'' jakoś mnie nie kręci ...
dlatego czytam nawet o kosmitach bo to bardziej mnie inspiruje niż to co tam jakiś ''święty'' powiedział ...
gnoza? owszem ....ciekawy temat chociaż niejednokrotnie złożony w treści ...
Prokopiuk?...nie czytałem ale samo to że po raz wtóry go wymieniasz już wiele mówi ..to chyba gość z ''twojej bajki'' :D

coś ci wkleję jak się uda...troszkę to ''przytnę '' bo po co masz za dużo wiedzieć...;D
to jest to co bardziej mnie ciekawi niż to co proponujesz


Inne Pobierz jako: Pobierz jako ePub Pobierz jako PDF Pobierz jako MOBI
Okładka lub karta tytułowa
Indeks stron

ANDRZEJ NIEMOJEWSKI.
BÓG JEZUS

Z 112 wizerunkami i rysunkami.
Bóg Jezus w świetle badań cudzych i własnych p011.png
WYDAWNICTWO „MYŚLI NIEPODLEGŁEJ”
WARSZAWA, MARSZAŁKOWSKA N+ 48.

widzisz?
masz szansę sobie pobrać ...ja to zrobiłem i nie żałuję ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.