Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
29 listopada 2021r. o 8:32
Horus napisał(a): uważaj bo ...''przyjdą nocą i kolbami w drzwi załomocą'' ...;]

Kiedy przyjdą podpalić dom
Ten, w którym mieszkasz. Polskę.

Przezabawne jest jak lewactwo odnosi się do wartości religijnych, o których nie ma zielonego pojęcia. Równie śmiesznie brzmi jak te sprzedawczyki, co by nas Niemcom oddali za czapkę gruszek, zaczynają się odwoływać do treści patriotycznych. Polacy nie są głupi i potrafią odróżnić kto jest kto. Możecie im trąbić przez wasze "Wybiórcze" czy TVN-y. Takie metody sprawdzają się na zachodzie, gdzie ludzie nauczyli się przez setki lat, że władza ma rację i łykają bez zastanowienia wszystko, co im się wciśnie . Polacy jeszcze używają rozumu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 listopada 2021r. o 9:18
a mnie bawi to jak sam niewiele ogarniasz pisząc takie bzdury o ''lewactwie'' nie widząc kto tak naprawdę podpala Polskę ...oszustwa .zwykłe złodziejstwo i układy wręcz mafijne to jest coś czego nie widzisz jako podpalania Polski ...
ostatni kolejny popis tego purpurata jędraszewskiego tez zapewne ci umknął ...
masz w jednym rację ..Polacy nie są tak do końca głupi a przynajmniej ich część bo widać to po ostatnich głosach jakie się odzywają w sprzeciwie do władzy...
tzw. słupki poparcia jakby spadają ...hahaha

a skoro poszerzyłeś z lekka cytat to może to cię otrzeźwi...

stań u drzwi.
bagnet na broń!
trzeba krwi!
są w ojczyźnie rachunki krzywd …

właśnie dlatego ludzie się jakby budzą z pewnego umysłowego letargu...

a ty jak widzę nadal śpisz...;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
29 listopada 2021r. o 9:47
Horus napisał(a):

stań u drzwi.
bagnet na broń!
trzeba krwi!
są w ojczyźnie rachunki krzywd …


Nie cytowałem reszty, ponieważ jest to czyste lewactwo. I to w najgorszej postaci krwawej rewolty. Lewacy wmawiają nam, że jak namierzymy winowajców tego zła, które widzimy wokół. Jak weźmiemy ich ciała na bagnety i szubienice, to nagle samoistnie powstanie kraina miodem i mlekiem płynąca. Dobrobyt nie bierze się z mordowania a z budowania. Tego lewica ci nie powie. Oni mają tylko jeden cel. DORWAĆ SIĘ DO WŁADZY. Dorwać się za wszelką cenę, nawet za cenę krwi. Lewicowe priorytety wciąż się zmieniają. U Broniewskiego jeszcze była to Polska. Dziś lewactwo woli mówić o "ten kraju", i mówi zwykle z pogardą. Ich nowym celem jest "praworządność", cokolwiek by to słowo miało znaczyć. Ostatnio oznacza prawo do zabijania nienarodzonych dzieci i do adoptowania dzieci przez "małrzeństwa" jednopłciowe.
Arcybiskup Jędraszewski? Niestety nikt mi nie podsyła Jego wystąpień, więc może nie jestem na bieżąco. Jednak ma wiele racji w tym, co do tej pory od niego słyszałem. Jestem dumny, że miałem okazję poznać Go osobiście. W pełni zasługuje na tytuł profesorski, co ostatnio nie jest regułą wśród profesorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
29 listopada 2021r. o 9:48
i żeby nie było. Celowo napisałem "małrzeństwa", bo z małżeństwami to one nie mają nic wspólnego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sławek niezalogowany
29 listopada 2021r. o 11:01
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a):

stań u drzwi.
bagnet na broń!
trzeba krwi!
są w ojczyźnie rachunki krzywd …


Nie cytowałem reszty, ponieważ jest to czyste lewactwo. I to w najgorszej postaci krwawej rewolty.

I słusznie. To narzędzia kk. Wszak myślący inaczej są największym zagrożeniem.
Podbijać, nawracać i zbawiać wszelkimi dostępnymi sposobami, bez względu na cenę.
To co się obecnie dzieje jest zamachem na kk ale w pełni uzasadnionym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
29 listopada 2021r. o 11:13
~~Sławek napisał(a):
Podbijać, nawracać i zbawiać wszelkimi dostępnymi sposobami, bez względu na cenę.

Mamy tu do czynienia z ewidentnym zjawiskiem projekcji, czyli przypisywanie komuś swoich cech, myśli, sposobu działania. "Wszelkimi dostępnymi sposobami, bez względu na cenę"??? Gdzieś ty to człowieku wyczytał w działaniach kościoła?
Bez względu na cenę to chcą się nami zająć rewolucjoniści, którzy mają na sztandarach praworządność i covida. Kościół musi pamiętać że Bóg dał każdemu człowiekowi wolną wolę i każdy byt ludzki jest wartością najwyższą. Eurorewolucjoniści nie mają takiego ograniczenia i mogą działać znaczne brutalniej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bb niezalogowany
29 listopada 2021r. o 11:25
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): i żeby nie było. Celowo napisałem "małrzeństwa", bo z małżeństwami to one nie mają nic wspólnego.


A może się dopiero połapałeś przygłupie .?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~A to ku-wy pisowskie niezalogowany
29 listopada 2021r. o 11:34
https://wyborcza.pl/7,75398,27852574,trybunal-rusza-z-odsiecza-dla-fundacji-rydzyka.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.