Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Brudnozielona Bazylia niezalogowany
29 listopada 2021r. o 19:38
~~Sławek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Sławek napisał(a):
Podbijać, nawracać i zbawiać wszelkimi dostępnymi sposobami, bez względu na cenę.

Mamy tu do czynienia z ewidentnym zjawiskiem projekcji, czyli przypisywanie komuś swoich cech, myśli, sposobu działania. "Wszelkimi dostępnymi sposobami, bez względu na cenę"??? Gdzieś ty to człowieku wyczytał w działaniach kościoła?
Bez względu na cenę to chcą się nami zająć rewolucjoniści, którzy mają na sztandarach praworządność i covida. Kościół musi pamiętać że Bóg dał każdemu człowiekowi wolną wolę i każdy byt ludzki jest wartością najwyższą. Eurorewolucjoniści nie mają takiego ograniczenia i mogą działać znaczne brutalniej.

święta inkwizycja, wyprawy krzyżowe
''Pokojowe zdobywanie'' wiernych- jedna z bardziej agresywnych religii świata.

No to tobie się pomerdało niesamowicie! Ty do szkoły chodziłeś? Wyprawy krzyżowe chłopcze to była odsiecz na pomoc podbitym przez muzułmanów krajom chrześcijańskim, a nie nawracanie niewiernych siłą. Jak można tego nie wiedzieć?
Skąd się takie wyjątkowe nieuki jak ty biorą?
Skąd się
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowy Jarząb niezalogowany
29 listopada 2021r. o 21:43
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~bb napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): i żeby nie było. Celowo napisałem "małrzeństwa", bo z małżeństwami to one nie mają nic wspólnego.


A może się dopiero połapałeś przygłupie .?
Ulżyłeś sobie? No to się cieszę. Też ci życzę miłego dnia :-)
Przygłupie... hmmm No cóż. Nikt nie ma patentu na mądrość. Człowiek się głupi rodzi i jeszcze głupszy umiera. Robię co mogę by ta moja degeneracja umysłowa była jak najmniejsza ;-)


Jest nam naprawdę przykro, że nie zmądrzałeś i umrzesz jeszcze głupszy - genów nie oszukasz, mama głupia, ojciec nierozgarnięty to co Ci mogli 'przekazać'.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty_ciemnogród niezalogowany
29 listopada 2021r. o 21:47
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a):
dajcie mi siedmioletnie dziecko a w rok zrobię z niego wiernego sługę Kościoła

Jest to zupełnie naturalne. Kościół Katolicki opiera się na prawdzie obiektywnej. Wystarczy dziecku wskazać jak to się przekłada na całe nasze życie i faktycznie można zbudować kogoś z mocnym kręgosłupem moralnym. Kogoś, kto później może słuchać TVN-ów całymi latami, a i tak będzie odróżniał dobro od zła.
Jeśli jednak dziecko będzie pozbawione takiej możliwości i trafi do Kościoła jako dorosły z już przetrąconym kręgosłupem moralnym, to proces jego "resocjalizacji" może być trudny i nie zawsze kończący się powodzeniem.

Opisano tu zupełnie naturalne zjawisko. Opis jest w pełni zgodny z prawdą. Nie rozumiem więc twojego oburzenia.


Dokładnie, jak jeszcze to dziecko spotka na swojej drodze jakiegoś 'mistrza' podobnego do biskupa wesołowskiego to i TVN mu nie pomoże.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bern niezalogowany
30 listopada 2021r. o 16:15
Horus napisał(a): ale tak właśnie działa KK ...;D
zaczyna indoktrynację od przedszkola...

zresztą wedle słów pewnego swojego ''świętego''

dajcie mi siedmioletnie dziecko a w rok zrobię z niego wiernego sługę Kościoła


A przez miesiąc oduczę go wierzenia w te kościelne gusła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
30 listopada 2021r. o 16:45
Horus napisał(a): dajcie mi siedmioletnie dziecko a w rok zrobię z niego wiernego sługę Kościoła


Napisał ten, który z własnych dzieci zrobił katolików.

Dlatego jesteś szmatą, janusz ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
30 listopada 2021r. o 16:56
a kim ty jesteś Paweł?
pamiętasz jak się ''szmaciłeś '' u mnie na privie licząc na to że uwierzę w te twoje łkania ?
pamiętasz jak gęsto się tłumaczyłeś i biadoliłeś że ty taki ''cacy'' a ktoś tam pozbył się ciebie ze swojego życia i wyrzucił jak zużytą szmatę...
masz problem ze swoim życiem ale przelewanie własnych frustracji na mnie to kiepskie lekarstwo ...
u mnie litości nie zaznasz głombie...;D

a o dzieciach popiszemy jak się dorobisz własnych ...o ile możesz ...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
30 listopada 2021r. o 17:01
No przecież ochrzciłeś syna i córkę. Dziś ci wstyd, ale przeszłości nie zmienisz. : )


<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
30 listopada 2021r. o 17:20
gdybyś miał zdolność oceny realiów tamtych czasów kiedy Kościół miał w sobie więcej z ewangelizacji a nie polityki może być coś zrozumiał ...kiedyś Kościół miał w sobie wartości ...
dzisiaj mając wśród swoich ''pasterzy'' wesołowskich czy paetzów wartości żadnych nie ma...
mając takich ''przewodników'' jak jędraszewski trafiać może do takich jak ty co boją się jednego słowa krytyki pod ich adresem ...
bzdury piszesz że jest mi wstyd z tego powodu ..

moje dzieci dorastając dokonały własnych wyborów i co ciekawe nie mają o to do mnie pretensji...

dlaczego ty masz?
przecież to nie twoje życie? to nie twoje wybory....
ale tu lubisz się babrać w czyimś życiu nie mając pomysłu na własne...
kiedyś jak dojrzejesz do tego może się okazać że je przegapiłeś ...
ale to nie mój problem...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.