Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

22258
#Horus nieaktywny
22 grudnia 2021r. o 14:41
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a):
dlaczego prawdziwość twojej Biblii mam uznać za pewnik a ty fakty historyczne uznajesz za ''fikcję literacką''?


Historia? Czym jest historia? Każda nowa władza pisze ją praktycznie od nowa. Tylko nasz coś kiepsko sobie radzi bo my wciąż bazujemy na historii, którą napisali nam zaborcy ponad 100 lat temu.
A prawdziwość Biblii. Poczytaj. To na prawdę nie boli. Chcesz skrótów? Tyle z nich wyciągniesz co ze streszczeń lektur w szkole, czyli nic.


historia może być tylko jedna...
faktom historycznym nie można zaprzeczać ...można je tylko fałszować lub nimi manipulować i robią to właśnie ci którym zależy na tym by ogłupiać ludzi ...
tak robi to każda władza i tak robi to dzisiaj Kościół ...

ty masz jakiś ''ból'' ;D że ciągle mi go próbujesz wmówić?

nie zastanawiaj ile ja wyciągnąłem z lektur a zastanów się ile ty wyciągnąłeś z lektury katechizmu skoro do kogoś piszesz że jest szczekającym burkiem ...

''szanuj bliźniego swego jak siebie samego'' się kłania ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wina Tuska niezalogowany
22 grudnia 2021r. o 14:44
~~olo napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Horus napisał(a):
sorki że tak na skróty ale wiesz ...
święta a więc stoję w kuchni jako pomagier i nie mam za wiele czasu na odpisywanie na każdy bzdet jaki tu zamieszczasz...;D

A że tak nieśmiało spytam. Co zamierzasz świętować? ;-)


Myślę, że za swoim "idolem" Rafałem będzie świętował łyżwiarzy.


Oooo jest już wiejski cham ,nadawaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
22 grudnia 2021r. o 15:01
~~Co świętuje Morus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Horus napisał(a):
sorki że tak na skróty ale wiesz ...
święta a więc stoję w kuchni jako pomagier i nie mam za wiele czasu na odpisywanie na każdy bzdet jaki tu zamieszczasz...;D

A że tak nieśmiało spytam. Co zamierzasz świętować? ;-)

Morus świętuje? Dobre pytanie - co Morus świętuje? No chyba najdłuższą noc w roku! Bo patrząc po jego wypowiedziach, to na pewno nie odchodzi Świąt Bożego Narodzenia. No i wychodzi na to, że tu się z redaktorów śmiano jako robiących wczoraj "wigilię", a to oni mieli rację. To już całkiem spore wyznanie się robi to nowe pogaństwo. Czyli mamy w Bolesławcu portal neopogański.
Morus, a gdzie mogę poczytać coś o waszej religii? A może jakieś ślady materialne wspaniałego pogańskiego królestwa Lechii i święte księgi pokażesz?

Świętych ksiąg Lechitów w Watykanie poszukaj. Tam wszystko wywieźli, A na prasłowiańskich świątyniach koscioły postawiali.
https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/2016/07/06/poczet-krolow-lechii/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
22 grudnia 2021r. o 15:08
~~Wesoły Romek napisał(a):
Świętych ksiąg Lechitów w Watykanie poszukaj. Tam wszystko wywieźli, A na prasłowiańskich świątyniach koscioły postawiali.
https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/2016/07/06/poczet-krolow-lechii/

A mógłbyś mi podpowiedzieć jakich lechickich ksiąg w tym Watykanie mam szukać? One były wydane drukiem czy może tylko w wersji elektronicznej PDF? Tylko czy te pandrajwy sprzed tysiąca lat będą kompatybilne z naszym USB?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
22 grudnia 2021r. o 15:16
Horus napisał(a):
nie zastanawiaj ile ja wyciągnąłem z lektur a zastanów się ile ty wyciągnąłeś z lektury katechizmu skoro do kogoś piszesz że jest szczekającym burkiem ...

''szanuj bliźniego swego jak siebie samego'' się kłania ...;D

Nie takie słowa w stosunku do siebie słyszałem. Zwykle w pierwszej kolejności zastanawiam się czy aby adwersarz nie ma racji. I na zdrowie mi to wyszło. Wsiowy burek nie padło tu z tego powodu że chciałem komuś ubliżyć, a jedynie obrazowo przedstawić co myślę. Myślę że ten obraz niewiele odbiega od rzeczywistości. Czasem już taki pies ma więcej rozumu, niż niektórzy z nas, którzy bezkrytycznie łykają wszystko co się im podsunie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
22 grudnia 2021r. o 15:21
uciekasz w prostacką ironię ale to tylko pokazuje że niezbyt wiele czytasz...
zapewne przez to że odczuwasz przy tym ból...;D

a słyszał ty kiedyś o Księdze Sędziów?...;D


Dopisane 22.12.2021r. o godz. 15:21:

jeszcze trochę i wpadnę na dłużej...
a ty poczytaj o Lechitach i...Filistynach...

to taka delikatna podpowiedź abyś wiedział gdzie szukać...
nie będzie bolało ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
22 grudnia 2021r. o 15:59
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wesoły Romek napisał(a):
Świętych ksiąg Lechitów w Watykanie poszukaj. Tam wszystko wywieźli, A na prasłowiańskich świątyniach koscioły postawiali.
https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/2016/07/06/poczet-krolow-lechii/

A mógłbyś mi podpowiedzieć jakich lechickich ksiąg w tym Watykanie mam szukać? One były wydane drukiem czy może tylko w wersji elektronicznej PDF? Tylko czy te pandrajwy sprzed tysiąca lat będą kompatybilne z naszym USB?

O to już spytaj Swoich kumpli z Watykanu, jak zakłamywali Naszą historię i niszcząc tego dowody. Zakrywali prasłowiańskie świątynie klsztorami czy kościołami. Co klasztor robi na świętej prasłowiańskiej górze Ślęża?, co było przed czarnymi najexdźcami na Jasnej Górze?, dlaczego Mieszko z Dobrawą jechał do Gniezna odwiedzając Łysą Górę, co tam było przed czarną inwazją?.
https://www.odkrywamyzakryte.com/lysa-gora/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kolejny wesoły Romek niezalogowany
22 grudnia 2021r. o 16:08
Świętych ksiąg Lechitów w Watykanie poszukaj. Tam wszystko wywieźli, A na prasłowiańskich świątyniach koscioły postawiali.
https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/2016/07/06/poczet-krolow-lechii/

No wesoły Romku :)
A pisali te księgi cyrylicą, alfabetem łacińskim czy jakieś runy?

Ty musisz być niezłym wesołkiem, bo wierzysz w starożytną Lechię sprzed prawie 4 tys. lat! A jak dokładnie znacie imiona królów! Hohoho... I precyzyjne daty ich panowania - co do roku.
No, a jak to się stało, że ponad 1000 lat temu - przed chrześcijaństwem w Polsce - już nic z tego wielkiego imperium nie było? Żadnych śladów z 7-ego, 8-ego czy 9-go wieku? Czy mógłbyś to wytłumaczyć ciekawemu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza