Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

22258
#Horus nieaktywny
22 grudnia 2021r. o 16:45
a dlaczego ja mam np. nie wierzyć w w te przekazy o Lechii a muszę wierzyć w przekazy jakichś pociotków kogoś tam , którzy ponoć coś tam widzieli i spisali? ;D
dlaczego mam wierzyć że spisał to jakiś ''melchior lub inny ''baltazar''?
tam też operuje się datami ....

coś uświadomię ciekawemu ...
wybierz się kiedyś na Rugię ...poszukaj Arkony a znajdziesz tam ślady...
nie tylko Słowian ale nawet pomniki ich ''bogów''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
22 grudnia 2021r. o 17:37
~~Kolejny wesoły Romek napisał(a): Świętych ksiąg Lechitów w Watykanie poszukaj. Tam wszystko wywieźli, A na prasłowiańskich świątyniach koscioły postawiali.
https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/2016/07/06/poczet-krolow-lechii/
No wesoły Romku :)
A pisali te księgi cyrylicą, alfabetem łacińskim czy jakieś runy?

Ty musisz być niezłym wesołkiem, bo wierzysz w starożytną Lechię sprzed prawie 4 tys. lat! A jak dokładnie znacie imiona królów! Hohoho... I precyzyjne daty ich panowania - co do roku.
No, a jak to się stało, że ponad 1000 lat temu - przed chrześcijaństwem w Polsce - już nic z tego wielkiego imperium nie było? Żadnych śladów z 7-ego, 8-ego czy 9-go wieku? Czy mógłbyś to wytłumaczyć ciekawemu?

I co PISnięty klecho ? "Jego skalę można porównać tylko do starożytnych Myken czy innych stanowisk archeologicznych świata śródziemnomorskiego. Do tej pory, najstarsze kamienne obiekty architektoniczne znane w tej części Europy, to głównie kościoły z ok X wieku. Wykopaliska z Maszkowic są starsze od nich o bagatela 3000 lat."
Rozebrać wszystkie klasztory i koscioły wtedy zobaczysz co ukryli pod nimi :)
https://treborok.wordpress.com/na-gorze-zyndrana-w-polsce-poludniowej-odkryto-wielkie-kamienne-budowle-grod-i-warownie-sprzed-4-200-lat-2-200-p-n-e/comment-page-1/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jeszcze weselszy Romek niezalogowany
22 grudnia 2021r. o 17:51
Wesolutki, wszyscy od dawna wiedzą, że Mieszko nie wziął się z znikąd. Ziemie na Wisłą, Warta i Odrą były zamieszkane od wieków i jest wiele śladów kultur - różnych kultur. I przed Mieszkiem też z pewności byli władcy - królowei czy jak ich tam będziemy chcieli nazywać. Nie ma natomiast śladów Wielkiej Lechii jako imperium, o którym według miłośników Wielkiej Lechii wspominał Aleksander Macedoński. A już poczet królów Lechii to tylko jako żart można potraktować. Jak chcesz, to możesz sobie w takie rzeczy wierzyć. Jeszcze weselszy będziesz jak połączysz to z wiarą w płaską Ziemię :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Super Wesoły Romek niezalogowany
22 grudnia 2021r. o 17:59
~~Wesoły Romek napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): a dlaczego ja mam np. nie wierzyć w w te przekazy o Lechii a muszę wierzyć w przekazy jakichś pociotków kogoś tam , którzy ponoć coś tam widzieli i spisali? ;D
dlaczego mam wierzyć że spisał to jakiś ''melchior lub inny ''baltazar''?
tam też operuje się datami ....

coś uświadomię ciekawemu ...
wybierz się kiedyś na Rugię ...poszukaj Arkony a znajdziesz tam ślady...
nie tylko Słowian ale nawet pomniki ich ''bogów''

Janusz, Niemcy podobnie jak czarna zaraza. przykrywali historię Polski pod kościołami, w 75 roku pomagałem trochę w szukaniu zamku Bolka I Świdnickiego, i gdzie go znaleźli? pod kościołem .



Czyli Niemcy z czarnymi chcieli przykryć historię Polski ... I mówisz, że wtedy przykrywano przedchrześcijańską historię Polski zakrywając zamek Bolka I Świdnickiego? Wesolutki, ale Bolko I Świdnicki to XIV wiek! To nie był jeden z władców Wielkiej Lechii, a katolicki władca!
No to możesz rzeczywiście sobie z Januszem pogadać - obaj macie taki sam, genialny wręcz, poziom wiedzy :)

No to mamy bogactwo wesołych Romków :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
22 grudnia 2021r. o 18:36
~~Wesoły Romek napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): a dlaczego ja mam np. nie wierzyć w w te przekazy o Lechii a muszę wierzyć w przekazy jakichś pociotków kogoś tam , którzy ponoć coś tam widzieli i spisali? ;D
dlaczego mam wierzyć że spisał to jakiś ''melchior lub inny ''baltazar''?
tam też operuje się datami ....

coś uświadomię ciekawemu ...
wybierz się kiedyś na Rugię ...poszukaj Arkony a znajdziesz tam ślady...
nie tylko Słowian ale nawet pomniki ich ''bogów''

Janusz, Niemcy podobnie jak czarna zaraza. przykrywali historię Polski pod kościołami, w 75 roku pomagałem trochę w szukaniu zamku Bolka I Świdnickiego, i gdzie go znaleźli? pod kościołem .



co tu gadać Jasiek ...
nich pogrzebią sobie na Wzgórzu Świątynnym a raczej o tym poczytają ...
mogą im wary opaść...hahaha



Dopisane 22.12.2021r. o godz. 18:36:

~~Super Wesoły Romek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wesoły Romek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Horus napisał(a)
To nie był jeden z władców Wielkiej Lechii, a katolicki władca!
No to możesz rzeczywiście sobie z Januszem pogadać - obaj macie taki sam, genialny wręcz, poziom wiedzy :)


starasz się jak możesz tu mieszać wątki ...
nikt tu chyba nie pisał że był władcą Lechii ...pisano na początku tematu chyba o czymś innym ...
nie wiem bo nie czytam wszystkiego ...
ale skoro jesteś taki ''wszechwiedzący'' to może opisz to wszystko ...
może opisz jak niszczono ,podpalano te ''pogańskie '' świątynie a jeśli nie to je po prostu ''przepisywano'' na kościoły ''jedynie słusznej wiary''
ja chętnie poczytam chociaż po tym jak ''oszczędnie '' ;D piszesz nie za bardzo wierzę w twoją ''wiedzę''

zaskocz mnie ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
22 grudnia 2021r. o 18:43
~~Super Wesoły Romek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wesoły Romek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Horus napisał(a): a dlaczego ja mam np. nie wierzyć w w te przekazy o Lechii a muszę wierzyć w przekazy jakichś pociotków kogoś tam , którzy ponoć coś tam widzieli i spisali? ;D
dlaczego mam wierzyć że spisał to jakiś ''melchior lub inny ''baltazar''?
tam też operuje się datami ....

coś uświadomię ciekawemu ...
wybierz się kiedyś na Rugię ...poszukaj Arkony a znajdziesz tam ślady...
nie tylko Słowian ale nawet pomniki ich ''bogów''

Janusz, Niemcy podobnie jak czarna zaraza. przykrywali historię Polski pod kościołami, w 75 roku pomagałem trochę w szukaniu zamku Bolka I Świdnickiego, i gdzie go znaleźli? pod kościołem .



Czyli Niemcy z czarnymi chcieli przykryć historię Polski ... I mówisz, że wtedy przykrywano przedchrześcijańską historię Polski zakrywając zamek Bolka I Świdnickiego? Wesolutki, ale Bolko I Świdnicki to XIV wiek! To nie był jeden z władców Wielkiej Lechii, a katolicki władca!
No to możesz rzeczywiście sobie z Januszem pogadać - obaj macie taki sam, genialny wręcz, poziom wiedzy :)

No to mamy bogactwo wesołych Romków :)

~~Super Wesoły Romek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wesoły Romek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Horus napisał(a): a dlaczego ja mam np. nie wierzyć w w te przekazy o Lechii a muszę wierzyć w przekazy jakichś pociotków kogoś tam , którzy ponoć coś tam widzieli i spisali? ;D
dlaczego mam wierzyć że spisał to jakiś ''melchior lub inny ''baltazar''?
tam też operuje się datami ....

coś uświadomię ciekawemu ...
wybierz się kiedyś na Rugię ...poszukaj Arkony a znajdziesz tam ślady...
nie tylko Słowian ale nawet pomniki ich ''bogów''

Janusz, Niemcy podobnie jak czarna zaraza. przykrywali historię Polski pod kościołami, w 75 roku pomagałem trochę w szukaniu zamku Bolka I Świdnickiego, i gdzie go znaleźli? pod kościołem .



Czyli Niemcy z czarnymi chcieli przykryć historię Polski ... I mówisz, że wtedy przykrywano przedchrześcijańską historię Polski zakrywając zamek Bolka I Świdnickiego? Wesolutki, ale Bolko I Świdnicki to XIV wiek! To nie był jeden z władców Wielkiej Lechii, a katolicki władca!
No to możesz rzeczywiście sobie z Januszem pogadać - obaj macie taki sam, genialny wręcz, poziom wiedzy :)

No to mamy bogactwo wesołych Romków :)

Czarny zyebie tytoniowy, podobnie robili Niemcy i czarna zaraza, przykrywając prawdę historyczną kosciołami i klasztorami. Co robił Mieszko I z Dobrawą na łysej Górze , jadąc z Czech do Gniezna?. Kto te krypty tam wybudował? UFO? :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morus nie czyta ze zrozumieniem niezalogowany
22 grudnia 2021r. o 18:48
Morus, przeczytaj ze zrozumieniem to, co napisał Wesolutki Romek o zamku Bolka I Świdnickiego. A potem może zrozumiesz to, co ja mu odpisałem.
Słabo, oj słabo Morus! Przygotowania do świąt ciebie strasznie zmęczyły :)
To co ty świętujesz? Jakieś starosłowiańskie święto?

A co do wiedzy to polecam ci książkę "Religie dawnych Słowian" autorstwa Dariusza Andrzeja Sikorskiego. We wstępie pisze o pomysłach "turbosłowian", takich jak wesolutki Romek.
Tylko znowu trzeba czytać, a ty poza komiksami to nie dajesz rady. Boli głowa, jak lektura trudniejsza?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do wesołego Romka niezalogowany
22 grudnia 2021r. o 18:53
Wesolutki, ty taki podniecony niezdrowo jesteś. To od tego podniecenia nazywacie się Turbosłowianami? Turbo to musi być ostro. A może jakiś filmik z youtuba mi podasz z relacją z podróży Mieszka z Dobrawą. Turbosłowianie pewnie już wtedy telewizję mieli, no może czarno-białą, ale na pewno mieli. I krypty laserami wypalali, a ufoludki u nich za błaznów robiły.

Wesoły Romek - taki filmik to znam! Dobry!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza