Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Wesoły Atomek niezalogowany
23 grudnia 2021r. o 9:56
Słuchaj, mam dla ciebie sposób na drożyznę.
Karp....wiesz o co chodzi?.....Łuski......rozumiesz?
Bierzesz łuskę z karpia..... złotą.....wkładasz do portfela i drożyzna może ci skoczyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~cnota niewieścia niezalogowany
23 grudnia 2021r. o 12:24
Ze względu na charakter ostatniego dnia roku kalendarzowego, który w tym roku przypada w piątek, bp Grzegorz Kaszak udzielił dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych i innych form pokuty w tym dniu.

Bóg ci zapłać świętobliwy ojcze duchowny ,kamień spadł mi z serca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
23 grudnia 2021r. o 12:34
~~Wesoły Atomek napisał(a): Słuchaj, mam dla ciebie sposób na drożyznę.
Karp....wiesz o co chodzi?.....Łuski......rozumiesz?
Bierzesz łuskę z karpia..... złotą.....wkładasz do portfela i drożyzna może ci skoczyć.


rok w rok to robię i mam się nieźle...
wszystkim to polecam...
to lepsze niż okoliczna wróżka ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty_kalifat niezalogowany
23 grudnia 2021r. o 13:41
"Uchwałę w tej sprawie podjęła Rada Ministrów, a projekt czeka tylko na podpis premiera. Dzięki niemu z terenu parku wyłączony zostanie szczyt Łyśca, a znajdujące się na nim zabudowania będą mogły zostać przejęte przez zakonników."

- kolejny prezent - teraz 'pod choinkę'?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zofia katoliczka niezalogowany
23 grudnia 2021r. o 15:32
Papież Franciszek mówił w czwartek kardynałom i biskupom z Kurii Rzymskiej, że nie można spędzić życia, chowając się za społecznym uznaniem. Przypominał o potrzebie pokory i ubóstwa, przestrzegał przed pychą i "utratą kontaktu z ludem bożym". Jak dodał, kuria musi pracować "w sposób przejrzysty, bez protekcji i kumoterstwa".

A na to nasi purpuraci ; hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladolawendowa Portulaka niezalogowany
23 grudnia 2021r. o 17:54
~~Zofia katoliczka napisał(a): Papież Franciszek mówił w czwartek kardynałom i biskupom z Kurii Rzymskiej, że nie można spędzić życia, chowając się za społecznym uznaniem. Przypominał o potrzebie pokory i ubóstwa, przestrzegał przed pychą i "utratą kontaktu z ludem bożym". Jak dodał, kuria musi pracować "w sposób przejrzysty, bez protekcji i kumoterstwa".

A na to nasi purpuraci ; hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha



No ale sam Bergolio jest przykładem załatwiana spraw w całkiem nieprzejrzysty sposób, jedno mówi - drugie robi, a jak w ważnych sprawach się wypowie to zawsze jest zamieszanie. Chwali i popiera postawy sprzeczne z doktryną Kościoła Katolickiego. Na przykład jezuity Jamesa Martina - powinien być dawno ekskomunikowany, a jest pochwalany.
Myślę, że jest to ulubiony papież konkurencyjnego portalu "Istotne", co mówi już samo za siebie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bardzo wesolutki Romek niezalogowany
23 grudnia 2021r. o 18:30
Romek, mam tu dla ciebie sensacyjną wiadomość! Zobacz jak czarni nie tylko Turbosłowian załatwili:
https://dorzeczy.pl/historia/243040/jak-saturnalia-doprowadzily-do-bozego-narodzenia.html

Widzisz, jakie to odkrycia można dokonać. Co ty na to Wesolutki? Z Januszkiem pogadajcie o tym odkryciu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
24 grudnia 2021r. o 15:24
~~Bardzo wesolutki Romek napisał(a): Romek, mam tu dla ciebie sensacyjną wiadomość! Zobacz jak czarni nie tylko Turbosłowian załatwili:
https://dorzeczy.pl/historia/243040/jak-saturnalia-doprowadzily-do-bozego-narodzenia.html

Widzisz, jakie to odkrycia można dokonać. Co ty na to Wesolutki? Z Januszkiem pogadajcie o tym odkryciu :)

Cóż można powiedzieć , sekta KK kradła, kradnie i będzie kraść puki jej nie pogonią :) i co będziesz czarny(klecho) tytoniu za barmana w kościele robić ? :) gdy zrobią tak jak na Zachodzie Dyskoteki czy inne knajpki :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Porady prawne