Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~arek niezalogowany
31 grudnia 2021r. o 8:15
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Urodziłem się w 1961 r. Jak już umiałem czytać ,odczytałem na fasadzie domu sąsiada wielkimi literami napis" WYJADĄ PRAŁACI ,NARÓD SIĘ WZBOGACI" mama mi tłumaczyła ,że to komuniści napisali a my jesteśmy katolikami. Nie jestem już katolikiem, nie ma już oficjalnych komunistów w Polsce ,ale parszywy kościół i jego PIS-ia zraza dalej jest ,nic nie ujmując PO. Ile musi minąć pokoleń ,żeby to w końcu pojąć i wyplenić? Bóg, od człowieka nie potrzebuje żadnych pieniędzy!!!



Nic dodać, nic ująć.
Sama prawda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielona Dynia niezalogowany
31 grudnia 2021r. o 8:20
~~arek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Urodziłem się w 1961 r. Jak już umiałem czytać ,odczytałem na fasadzie domu sąsiada wielkimi literami napis" WYJADĄ PRAŁACI ,NARÓD SIĘ WZBOGACI" mama mi tłumaczyła ,że to komuniści napisali a my jesteśmy katolikami. Nie jestem już katolikiem, nie ma już oficjalnych komunistów w Polsce ,ale parszywy kościół i jego PIS-ia zraza dalej jest ,nic nie ujmując PO. Ile musi minąć pokoleń ,żeby to w końcu pojąć i wyplenić? Bóg, od człowieka nie potrzebuje żadnych pieniędzy!!!



Nic dodać, nic ująć.
Sama prawda.

Gdyby to była "sama prawda", to czy jej autor tak perfidnie wciskałby jej treść jako tekst Tytonia? Obrzydzenie mnie bierze, gdy widzę takie coś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Noworoczne życzenia niezalogowany
31 grudnia 2021r. o 8:50
Życzę Wam nowego roku
Tak pięknego bez kłopotu
Dużo zdrowia i pieniędzy
Ucieczki od chorób i nędzy
Życzę Wam też przebudzenia
I samodzielnego myślenia
Wyzwolenie z covidowego amoku
Byście żyli w nowym roku
Bo człowiek który nie żyje
I się po kątach w masce kryje
Jest dla Szatana spełnieniem
Jego planów wypełnieniem
Życzę Wam też spokoju dużo
By was uchronił przed burzą
Przez szaleńców szykowaną
Przez polityków popieraną
Żeby kobieta była kobietą
A nie męską pokraczną kaleką
By faceci mężczyznami byli
W kobiety się nie bawili
Żeby głupi komuniści
A wraz z nimi socjaliści
Na wasze życie wpływu nie mieli
A najlepiej z polityki zniknęli
Życzę też Wam zastanowienia
Nad sensem Waszego istnienia
Bo w makdonaldzie żarcie
Nie zasługuje na poparcie
Ani też smartfon nowy w kieszeni
Sensu z Waszego życia nie czyni
Odważnie i samodzielnie żyjcie
Z byle powodu ze strachu nie drżyjcie
I pamiętajcie o Punkcie Odniesienia
Który jest nadzieją zbawienia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
31 grudnia 2021r. o 10:11
Swoją drogą za ile kościół się zeszmacił dając Jackowi Kurskiemu rozwód kościelny i ślub w Łagiewnikach ? Jako powód uznał nieskonsumowanie poprzedniego związku . ( Jacek spłodził w nim 3 dzieci ) .Co na to wasz Bóg drodzy katolicy ? Bardzo się przejął ? Hipokryzja i zeszmacenie to mało .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawordzawa Budleja niezalogowany
31 grudnia 2021r. o 11:41
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Swoją drogą za ile kościół się zeszmacił dając Jackowi Kurskiemu rozwód kościelny i ślub w Łagiewnikach ? Jako powód uznał nieskonsumowanie poprzedniego związku . ( Jacek spłodził w nim 3 dzieci ) .Co na to wasz Bóg drodzy katolicy ? Bardzo się przejął ? Hipokryzja i zeszmacenie to mało .


Nie podszywają się pod nie swój nick takiś prawomocny i praworządny?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoczerwona Diaskia niezalogowany
31 grudnia 2021r. o 11:58
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Swoją drogą za ile kościół się zeszmacił dając Jackowi Kurskiemu rozwód kościelny i ślub w Łagiewnikach ? Jako powód uznał nieskonsumowanie poprzedniego związku . ( Jacek spłodził w nim 3 dzieci ) .Co na to wasz Bóg drodzy katolicy ? Bardzo się przejął ? Hipokryzja i zeszmacenie to mało .

Nie podszywaj się pod kogoś innego. A jako katolik mogę ci odpowiedzieć: Kościół się nie zeszmacił, ale wielu hierarchów tak. I Bóg ich z tego rozliczy. Pisałem tu już nie raz, że wielu z hierarchów działa tak, jakby byli niewierzącymi urzędnikami Kościoła.
Na temat Kurskiego wszyscy mają chyba podobne zdanie - zero moralne i obrzydliwy typ.
Na nowy rok 2022 życzę wszystkim spokoju, zdrowia i samodzielnego myślenia powiązanego z wyłączeniem telewizorów i szambomediów społecznościowych!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
31 grudnia 2021r. o 12:01
To nie ja ,Tytoniem mnie nazywa Bolec.info .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
31 grudnia 2021r. o 14:18
~~Jasnozielona Dynia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~arek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Urodziłem się w 1961 r. Jak już umiałem czytać ,odczytałem na fasadzie domu sąsiada wielkimi literami napis" WYJADĄ PRAŁACI ,NARÓD SIĘ WZBOGACI" mama mi tłumaczyła ,że to komuniści napisali a my jesteśmy katolikami. Nie jestem już katolikiem, nie ma już oficjalnych komunistów w Polsce ,ale parszywy kościół i jego PIS-ia zraza dalej jest ,nic nie ujmując PO. Ile musi minąć pokoleń ,żeby to w końcu pojąć i wyplenić? Bóg, od człowieka nie potrzebuje żadnych pieniędzy!!!



Nic dodać, nic ująć.
Sama prawda.

Gdyby to była "sama prawda", to czy jej autor tak perfidnie wciskałby jej treść jako tekst Tytonia? Obrzydzenie mnie bierze, gdy widzę takie coś.

To jest chamstwo :)wszyscy wiedzą że, prawdziwy Tytoń jest księdzem, jak jego ojciec i dziadek :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA Porady prawne