Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~arek niezalogowany
29 grudnia 2021r. o 21:56
~~Sinawy Rozpław napisał(a):
Ktoś napisał: ~~arek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Szatan działa napisał(a): Szatan działa cały czas dzieląc ludzi. A wykorzystuje do tego ludzką głupotę, w tym przypadku feministek i transseksualistów.
https://pch24.pl/feministki-kontra-ruch-lgbt-czyli-nowa-odslona-wojny-o-zmiane-plci/


No to PiS ma z tym szatanem wiele wspólnego.
Nikt w Polsce nie podzielił ludzi tak mocno jak ta partia i jej "duce".


Jeżeli to ten sam arek, co zwykle, to muszę ci powiedzieć, że masz problem kolego. Problem z myśleniem masz. Stąd tyle niezbyt mądrych wpisów :)

Pewnie znowu coś napiszesz, ale przemyśl proszę!



Poluzuj koloratkę bo uciska ci krwioobieg i dlatego piszesz takie pierdoły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~arek niezalogowany
30 grudnia 2021r. o 18:52
~~Sinawy Rozpław napisał(a):
Ktoś napisał: ~~arek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Szatan działa napisał(a): Szatan działa cały czas dzieląc ludzi. A wykorzystuje do tego ludzką głupotę, w tym przypadku feministek i transseksualistów.
https://pch24.pl/feministki-kontra-ruch-lgbt-czyli-nowa-odslona-wojny-o-zmiane-plci/


No to PiS ma z tym szatanem wiele wspólnego.
Nikt w Polsce nie podzielił ludzi tak mocno jak ta partia i jej "duce".


Jeżeli to ten sam arek, co zwykle, to muszę ci powiedzieć, że masz problem kolego. Problem z myśleniem masz. Stąd tyle niezbyt mądrych wpisów :)

Pewnie znowu coś napiszesz, ale przemyśl proszę!



Po pierwsze to wyjątkowo się z tobą zgadzam że podobnie jak 2/3 społeczeństwa mam problem z tym pisdzielskim rządem ale myślę że już nie długo.
A, po drugie, kolegów to ja dobieram sobie sam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarny V8 niezalogowany
30 grudnia 2021r. o 21:02
Jeb.....c PIS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
30 grudnia 2021r. o 22:58
kosmiczne rachunki za media i czynsze zabiją nas szybciej niż covid

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak niezalogowany
31 grudnia 2021r. o 3:06
Kościół katolicki w Polsce jest jedną z najbardziej pazernych, cynicznych i zdemoralizowanych grup wyznaniowych. Zadaniem kościoła katolickiego jest wyciąganie pieniędzy z kasy powiatu, branie wszelkich dotacji na "remonty" i nie rozliczanie ich, otumanianie wiernych i wyciąganie od nich pieniędzy obiecując im wieczne i dostatnie życie w niebiosach. Kraj nasz nie osiągnie nigdy pełnej demokracji dopóki ostatni kamień z ostatniego zburzonego kościoła nie spadnie na ostatniego księdza który nie służy wierze tylko biznesowi. Kościół katolicko-polityczny istnieje tylko po to by mąćic politykować, wtrącać się w sprawy państwa ustawia piekło kobiet A sami księża żyją w luksusach, jeżdżą drogimi autami, zwiedzają świat. Jedyny cel to dobre życie biskupów księży ich rodzin Taka jest prawda historyczna i obecna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zofia katoliczka niezalogowany
31 grudnia 2021r. o 5:32
Kard. Dziwisz wie dużo o tym, co działo się w Watykanie podczas pontyfikatu Jana Pawła II, a zwłaszcza w jego ostatniej fazie. Watykan natomiast rozumie, że zaatakowany Dziwisz może zacząć upubliczniać tę wiedzę. To byłoby dla elit watykańskich bardzo nieprzyjemne, więc na wszelki wypadek próbują go chronić - o postępowaniach dotyczących biskupów, zakłóconym stosunku do winy i sprawie Juliusza Paetza .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielona Dynia niezalogowany
31 grudnia 2021r. o 8:04
~~Polak napisał(a): Kościół katolicki w Polsce jest jedną z najbardziej pazernych, cynicznych i zdemoralizowanych grup wyznaniowych. Zadaniem kościoła katolickiego jest wyciąganie pieniędzy z kasy powiatu, branie wszelkich dotacji na "remonty" i nie rozliczanie ich, otumanianie wiernych i wyciąganie od nich pieniędzy obiecując im wieczne i dostatnie życie w niebiosach. Kraj nasz nie osiągnie nigdy pełnej demokracji dopóki ostatni kamień z ostatniego zburzonego kościoła nie spadnie na ostatniego księdza który nie służy wierze tylko biznesowi. Kościół katolicko-polityczny istnieje tylko po to by mąćic politykować, wtrącać się w sprawy państwa ustawia piekło kobiet A sami księża żyją w luksusach, jeżdżą drogimi autami, zwiedzają świat. Jedyny cel to dobre życie biskupów księży ich rodzin Taka jest prawda historyczna i obecna.

Zaprezentowałeś tu stek sądów, tez i pomówień, którymi nabito ci głowę. Takie hasła łatwo się przyjmują, gdy trafiają na podatny grunt. A takim gruntem jest umysł człowieka nie potrafiącego samodzielnie myśleć.
Zacznijmy może od zbawienia. Czy zastanawiałeś się kiedyś nad sensem swojego życia? Najeść się, napić, czasem pociupciać. Czym się różnisz od zwierzęcia? Dopiero biorąc pod uwagę zbawienie, nasze życie nabiera jakiegokolwiek sensu, z nim stajesz się człowiekiem.
Teraz Kościół. Człowiek, któremu średnio się wiedzie w życiu, chętnie przyjmie wskazanego winowajcę. Mogą to być kapitaliści, księża, cykliści, czy też inni nienawistnicy. Nie musisz wtedy nic robić ze swoim życiem, by je naprawić, wystarczy że będziesz "walczył" ze wskazaną grupą. Wierz mi (lub nie), ale nawet jak całkowicie zwalczysz Kościół, twoje życie nie poprawi się ani o jotę.
Mój sposób na szczęście? Pogodzić się z Chrystusem. Szukać w ludziach dobrego a nie złego. A w sobie szukać nutki optymizmu i prosić Boga o pomoc. On zawsze pomaga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
31 grudnia 2021r. o 8:06
Urodziłem się w 1961 r. Jak już umiałem czytać ,odczytałem na fasadzie domu sąsiada wielkimi literami napis" WYJADĄ PRAŁACI ,NARÓD SIĘ WZBOGACI" mama mi tłumaczyła ,że to komuniści napisali a my jesteśmy katolikami. Nie jestem już katolikiem, nie ma już oficjalnych komunistów w Polsce ,ale parszywy kościół i jego PIS-ia zraza dalej jest ,nic nie ujmując PO. Ile musi minąć pokoleń ,żeby to w końcu pojąć i wyplenić? Bóg, od człowieka nie potrzebuje żadnych pieniędzy!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza