Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Zielonkawobłękitna Gunera niezalogowany
1 września 2022r. o 18:45
~~Obrotowy TT napisał(a): Terlikowski odpłynął w kierunku lewactwo dosyć mocno. Sam jestem ciekaw, co się gościowi w głowie poprzestawiało. Bo ponad wszelką wątpliwość przestawiło mu się o prawie 180 stopni.
Generalnie nie wierzę ludziom, którzy radykalnie zmieniają poglądy. Coś z ich głowami jest nie tak. Można, a nawet należy weryfikować swoje poglądy i słuchać nie tylko tych, co tak samo myślą. Ale całkowite odejście od swoich fundamentalnych przekonań to raczej zjawisko charakterystyczne dla osób niestabilnych emocjonalnie i intelektualnie.
Mógłbym zrozumieć Terlikowskiego, gdyby stwierdził że stracił wiarę i w związku z tym nie uważa już np. 10 przykazań za obowiązujące go. Ale on niby wierzy w to samo, a gada całkiem inaczej. Czyli coś mu zaszkodziło.


Pewnie mu ksiądz kogoś w rodzinie zgwałcił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łososiowa Naparstnica niezalogowany
1 września 2022r. o 21:40
~~Zielonkawobłękitna Gunera napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Obrotowy TT napisał(a): Terlikowski odpłynął w kierunku lewactwo dosyć mocno. Sam jestem ciekaw, co się gościowi w głowie poprzestawiało. Bo ponad wszelką wątpliwość przestawiło mu się o prawie 180 stopni.
Generalnie nie wierzę ludziom, którzy radykalnie zmieniają poglądy. Coś z ich głowami jest nie tak. Można, a nawet należy weryfikować swoje poglądy i słuchać nie tylko tych, co tak samo myślą. Ale całkowite odejście od swoich fundamentalnych przekonań to raczej zjawisko charakterystyczne dla osób niestabilnych emocjonalnie i intelektualnie.
Mógłbym zrozumieć Terlikowskiego, gdyby stwierdził że stracił wiarę i w związku z tym nie uważa już np. 10 przykazań za obowiązujące go. Ale on niby wierzy w to samo, a gada całkiem inaczej. Czyli coś mu zaszkodziło.


Pewnie mu ksiądz kogoś w rodzinie zgwałcił.



Genialny wniosek! Pełen szacun! Ty też miałeś takie doświadczenie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobłękitna Gunera niezalogowany
2 września 2022r. o 6:03
~~Łososiowa Naparstnica napisał(a):
Ktoś napisał:


Pewnie mu ksiądz kogoś w rodzinie zgwałcił.


Genialny wniosek! Pełen szacun! Ty też miałeś takie doświadczenie?


Oczywiście ,moim rodzicom czarny sugerował dla mnie korepetycje z religii , na plebani.
Na moje szczęście nie za Bóg zapłać i nie było nas stać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
2 września 2022r. o 6:56
ramaj napisał(a):
Nie znasz człowieka, powiadasz.Toż on jeszcze kilka lat temu był taki sam fundamentalny jak ty i pełno go było w twoich mediach

No właśnie chodzi o to że w moich "mediach" o nim cicho. Mówię o Piśmie Świętym. Telewizor, radio czy prasa to nie mój świat. Tam ktoś buduje jego inną wizję, daleką od tego, jakim go stworzył Bóg. To świat Szatana. Nie szukam takiego obrazu, wybacz. Mam do tego prawo. Może dlatego czasem jestem śmieszny, bo nie widzę rzeczy oczywistych dla ludzi zniewolonych telewizją. Wolę nie widzieć ich oczami, bo mają skrzywioną perspektywę. Skrzywioną przez złego. Ja dziękuję, postoję... Nie wsiadam do tego pociągu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 września 2022r. o 8:24
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ramaj napisał(a):
Nie znasz człowieka, powiadasz.Toż on jeszcze kilka lat temu był taki sam fundamentalny jak ty i pełno go było w twoich mediach

No właśnie chodzi o to że w moich "mediach" o nim cicho. Mówię o Piśmie Świętym. Może dlatego czasem jestem śmieszny, bo nie widzę rzeczy oczywistych dla ludzi zniewolonych telewizją.

swego czasu Terlikowskiego było pełno w telewizji...w Trwam...
a ty wcześniej napisałeś że nie znasz człowieka?...hipokryta....;D

jesteś ''zniewolony...i dobrze o tym wiesz...
kolejnym dowodem na to jest to co piszesz o Terlikowskim...

jeszcze trzy lata wstecz pisał nawet dla Osservatore Romano...czy teraz będzie pisał dla Osservatore di Strada?
wątpię ...''kieckowi'' nie lubią krytyki...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
2 września 2022r. o 9:02
Nie mam telewizji "TRWAM". Czasem trafię na tubie na jakąś ich audycję. Może i tego Terlikowskiego widziałekm ale zupełnie gościa nie kojarzę. Może nawet na fejsie z nim się kopałem, bo czasem dyskutuję z kościelnym "lewactwem". Ale nazwisko Terlikowski jakoś nie zapadło mi w pamięci. To tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
2 września 2022r. o 9:06
Zrozum falco, że jak ktoś ma poukładane w głowie nie musi co rano odpalać odbiornika, by mu powiedzieli co ma w danym dniu myśleć. Raz dostałem kopa od Boga, który mnie ukierunkował i staram się nie zbaczać z tego kierunku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 września 2022r. o 9:14
później o tym ...bo to wiesz ..
w biedrze rzucili w promocji kuchenne papierowe ręczniki po 8 zyli i olej po 7 coś tam...

cza jechać ...;D
póżniej obowiązkowo STS ...
TERAZ SZYBKO BO WYKUPIĄ...D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza