Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

211
skorn
4 września 2022r. o 14:45
~~Pogromca dziewic napisał(a): Kop w horusową doope to żadna kara . To akt dziejowej sprawiedliwości.

+

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~takatam niezalogowany
4 września 2022r. o 17:00
A jak nazwiesz fakt że tobie tez kiedyś ktoś zasadził kopa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~horus niezalogowany
4 września 2022r. o 17:38
+
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
4 września 2022r. o 23:15
~~takatam napisał(a): A jak nazwiesz fakt że tobie tez kiedyś ktoś zasadził kopa?

A jak nazwiesz fakt, że ...iłeś się za plecami własnej żony, ...iszonie forumowy? ; )

Zastosowana autokorekta


<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
5 września 2022r. o 6:13
Dzień dobry!

Zapraszam do obejrzenia filmu !

&ab_channel=ZbigniewStonoga

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
5 września 2022r. o 10:22
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Dzień dobry!

Zapraszam do obejrzenia filmu !


...


Kiepski filmik, pełen jadu. Panu Stonodze wydaje się że jest zabawny. Moim stanem żałosny byłoby bardziej właściwe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~twój terapeuta niezalogowany
5 września 2022r. o 13:27
Co ty magister możesz o tym wiedzieć jak tobie igraszki z kobietą od lat są ci obce? To chyba od czasu jak takatam cię wystawiła za drzwi bo chyba jej nie dawałeś rady.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
5 września 2022r. o 22:42
Horus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Zrozum falco, że jak ktoś ma poukładane w głowie nie musi co rano odpalać odbiornika, by mu powiedzieli co ma w danym dniu myśleć. Raz dostałem kopa od Boga, który mnie ukierunkował i staram się nie zbaczać z tego kierunku.


ja też dostałem kilka ''kopów''
tyle że od życia...
od ''boga'' nigdy...;D
bo ''on'' chyba wie że w sumie to taki zły nie jestem i nie ma mnie za co karać ...;D
albo też nie ma komu mnie karać ...

Masz źle podejście. Widzisz Boga jako kogoś kto cię nagradza lub karze tu na Ziemi. A On po prostu bardzo chce byś trafił do Niego, do Nieba. I po to czasem da ci szturchańca, który może być dla ciebie wskazówka. A czy będziesz chciał z niej skorzystać, to już twoja wolna wola.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza