Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
7 września 2022r. o 8:30
~~Horus napisał(a): ''bratek''
co wyprawiają sukienkowi i do jakiego stanu doprowadzili sami Kościół i kryzys jaki przeżywa...odchodzenie ludzi od doktryn narzucanych przez Kościół ,masowe odchodzenie młodzieży od religii ...


Poczułem się jak bym tezy Martina Lutra czytał :-DDDDD
Jeszcze trochę a będziemy mieli kolejny kościół, tym razem nie luterański a horusowy ;-)
Tylko że likwidacja Kościoła Katolickiego by w jego miejsce stworzyć kolejnego potworka, to droga na manowce.
Owszem Kościół wymaga leczenia, jednak trzeba uważać z dawkowaniem leków, bo pacjent może kiepsko znieść kurację. Powszechna nagonka, często z użyciem kłamstw i manipulacji, to nie jest najlepszy lek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
7 września 2022r. o 8:40
tezy Lutra?....czy ty aby je znasz? a jeśli znasz jedną czy dwie czy je przemyślałeś ?
nie pieprz tu o jakimś ''horusowym kościele'' bo jestem ostatni który by jakikolwiek ''kościół'' chciał komuś narzucać...
bo to jest właśnie WOLNA WOLA każdego z ludzi...to jest to co ty właśnie i tobie podobni chcielibyście zmienić i sobie zawłaszczyć...

''kościół wymaga leczenia'' ...a to dobre...
a co ty robisz w tym kierunku by go ''uleczyć''? tkwisz po uszy w kłamstwie i takim pozostaniesz bo właśnie ciebie tak już ukierunkowano że innego świata nie widzisz...
zresztą przykład tego sam podałeś w jednym ze swoich poprzednich postów...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
7 września 2022r. o 11:03
~~Horus napisał(a):
a co ty robisz w tym kierunku by go ''uleczyć''?

Modle się za swoich kapłanów. Bo jeśli ci się wydaje że można cokolwiek samemu, bez Boga, to od razu ci mówię że tak się nie da.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
7 września 2022r. o 11:07
~~Horus napisał(a): ukierunkowano że innego świata nie widzisz...

Nie ma innego świata. Jest ten świat tutaj, w którym żyjemy. Ty chcesz widzieć w nim tylko to co namacalne, widzialne. Odrzucasz całą duchowość.
Mi duchowość nie każe mówić, że nie ma gór, które widzę na horyzoncie. Ale oprócz ich obrazu widzę też piękne dzieło Boga.
To kto ma tu spaczone spojrzenie na świat? Ja, który ogarniam wszystko, czy ty, który uznajesz tylko to co namacalne?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
7 września 2022r. o 11:10
~~Horus napisał(a):
zresztą przykład tego sam podałeś w jednym ze swoich poprzednich postów...

Co innego odbierać świat i swoim rozumem go interpretować. A co innego włączyć gadającą skrzynkę, gdzie ci wszystko powiedzą co masz myśleć. Ty bez swojego szkiełka pewnie byś nawet nie wiedział kiedy iść do kibelka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Cyprysik niezalogowany
7 września 2022r. o 11:41
dalej to samo...
''ja widzę coś czego ty nie widzisz'' a więc ja i ja...
a co z innymi którym bliżej temu co widzą a nie co sobie mogą wyobrazić?
zaprzeczać istnienia gór jakie się widzi to idio.ty.zm ale zaprzeczać istnienia ''boga'' to racjonalizm...
spojrzenie na to wszystko nie tylko przez kwestię wiary a z lekka szerzej...

jaki to ''bóg'' stworzył te góry ,rzeki i wszystko co dzisiaj możemy oglądać?
przecież to było miliony ,setki milionów wstecz...to twój ''bóg'' stworzył że tak wspomnę mamuty na które polowały jego ''dzieci'' których też ''stworzył'' zapominając przy tym napomknąć im że to dzięki niemu mają co jeść i przez to mają go chwalić i stawiać mu kościoły?

''Co innego odbierać świat i swoim rozumem go interpretować. A co innego włączyć gadającą skrzynkę, gdzie ci wszystko powiedzą co masz myśleć.''

no właśnie ...ty to swoim rozumem interpretujesz nie potrafiąc zrozumieć tego o czym wcześniej pisałem a więc tym że każdy ma niezbywalne prawo do własnej interpretacji...

czym różni się to moje słuchanie ''gadającej skrzynki '' od ''gadającej głowy '' z ambony która mówi ci co masz sam myśleć?

pieprzysz o poszukiwaniu Boga w ''ciszy'' ale sam gnasz do kościółka co niedzielę gdzie o ciszę raczej trudno...
strasznie słabo widzę twoją ''wiarę'' skoro jak się domyślam wizyta w kościele ma ją umocnić...

kiedyś tu napisałeś -''bez Boga nie ma życia na Ziemi'' ...a ja twierdzę że to wierutne kłamstwo...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wał niezalogowany
7 września 2022r. o 11:54
https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-gminy-reaguja-na-slowa-kaczynskiego-zapowiadaja-kontrole-i-k,nId,6268526

Komuch, tuman i nieuk z niego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Uczeń niezalogowany
7 września 2022r. o 11:56
Podręcznik do HIT to SHIT!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza