Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Karmazynowy ligustur niezalogowany
6 września 2022r. o 10:14
Nie otrzymałem odpowiedzi co to jest adoracja więc sobie wygoglowałem. Teraz wiem że można jej doświadczyć w trybie on line. Czy podobnie mogę się połączyć z Bogiem Google nie podaje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
6 września 2022r. o 10:23
Zdaje się że u sióstr na Zgorzeleckiej jest wieczysta adoracja, W bolesławieckich kościołach też jest wystawiany Najświętszy Sakrament, poczytaj w ogłoszeniach na stronie parafii. Co do adoracji internetowych nie mam doświadczenia ale kościelne jak najbardziej polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
6 września 2022r. o 10:26
żaden ksiądz nie może być nadal księdzem jesli okazuje się molestującym ...bo jest to albo choroba albo jest pospolitym przestępcą...ksiądz powinien być kimś prowadzącym do boga a nie tym który niszczy życie ludzkie...

alleluja...


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
6 września 2022r. o 10:37
~~Horus napisał(a): żaden ksiądz nie może być nadal księdzem jesli okazuje się molestującym ...bo jest to albo choroba albo jest pospolitym przestępcą...ksiądz powinien być kimś prowadzącym do boga a nie tym który niszczy życie ludzkie...

alleluja...



Święcenia kapłańskie są udzielane na całe życie.
Podobnie jak związek małżeński, z czego coraz mniej z nas zdaje sobie sprawę.
A to kim powinien być ksiądz? Zgadzam się. Powiem więcej, według mnie powinien być świat bez wojen. A tu zonk. Ciągle się gdzieś zabijają :-| W związku z tym cały świat do utylizacji?
Rolą księdza jest pomóc ci w zbawieniu duszy, ale nawet najlepszy kapłan niczego za ciebie nie zrobi. To od ciebie przede wszystkim zależy los twojej nieśmiertelnej duszy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
6 września 2022r. o 13:22
nie pierdziel ...
lekarzowi daje się dyplom pozwalający mu na wykonywanie zawodu...
w innych zawodach podobnie...

kiedy popełni rażący błąd w sztuce zawodowej
prawo do wykonywania zawodu zostaje mu odebrane

księciunie dostają święcenia a te są niczym ''dyplom'' dlaczego więc kiedy popełniają nawet najbardziej odrażające przestępstwo a takim jest molestowanie lub gwałt dziecka nie odbiera im się święceń z ''urzędu'' tylko stosuje się prymitywne sztuczki by ten unikał kary?

odpowiedz...
dlaczego ten z Ruszowa nadal nie siedzi w pierdlu?...bo co? ...czyżby nagle mu ''stan zdrowia'' na to nie pozwalał?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białoszary Hebe niezalogowany
6 września 2022r. o 13:41
~~Karmazynowy ligustur napisał(a): Nie rozumiem. Jak w ciszy?

kupczyk

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
6 września 2022r. o 15:03
Duchownego oburzyło to, że kobieta zwracała się do niego per "pan", a nie per "ksiądz". Sugerował, że policjantka "ma alergię do kapłanów", bo "ktoś ją dotykał i macał".


"Stoi pani jak ladacznica"
Woźnicki zarzucał funkcjonariuszce brak kultury i oburzał się, że ma na sobie spodnie. - Stoi pani jak ladacznica na rogu ulicy, która czeka na okazję. Jestem księdzem katolickim, proszę się szanować. Pani działa jak przedstawiciel mafii do zadań uwodzenia księży - miał mówić.

Pod koniec sierpnia 2022 roku Woźnickiego wezwano do prokuratury jako podejrzanego. Usłyszał nowe zarzuty za znieważenie policjantki podczas i w związku z pełnieniem przez nią obowiązków służbowych.

Kwestionował zdolności psychofizyczne funkcjonariuszki do wykonywania czynności służbowych, określał ją mianem ladacznicy, deprecjonował jej wygląd zewnętrzny oraz zachowanie – stwierdza w zarzucie prokurator Marek Świtała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zawsze dziewica niezalogowany
6 września 2022r. o 18:12
Proboszcz parafii św. Barbary w ścisłym centrum Warszawy wydzierżawił teren kościoła pod płatny parking. Aby z niego skorzystać, trzeba wykupić abonament za 516 zł miesięcznie . Duchowni podatku od dochodu nie płacą. Jak tłumaczą, zarobione pieniądze przeznaczają na "cele kultu religijnego i duszpasterstwo".

Kult pieniądza - rzecz jasna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza