Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
30 marca 2023r. o 10:47
~~ZABLOKOWANY napisał(a):
brałeś ''dyżury'' pod pomnikiem pedofila Jankowskiego??????? ;D
potwierdzasz czy nie zaprzeczasz wielebny hipokryto? ...;D

Tak stałem tam w deszczu, upale i chłodzie przez okrągły rok. I nigdzie się nie ruszałem.
Zadowolony?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bzyk niezalogowany
30 marca 2023r. o 11:16
~~Rydzyk złodziej napisał(a): Jak tam rekolekcje w Toruniu wy gł_upie pisowskie uje ?


Te lewaki już całkiem odpłynęły. Jak zrobiono rekolekcje w ich lewackim stylu, to się burzą. A jak w marszach nierówności facet na smyczy kobietę prowadzi, a ich dziecko się na to patrzy, to się cieszą i klaszczą.
Musi coś z głową u lewaków być nie tak :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Robertenalk niezalogowany
30 marca 2023r. o 11:25

депрессия от отсутствия личной жизни
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
30 marca 2023r. o 11:41
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ZABLOKOWANY napisał(a):
brałeś ''dyżury'' pod pomnikiem pedofila Jankowskiego??????? ;D
potwierdzasz czy nie zaprzeczasz wielebny hipokryto? ...;D

Tak stałem tam w deszczu, upale i chłodzie przez okrągły rok. I nigdzie się nie ruszałem.
Zadowolony?

kpiną próbujesz się wyłgać hipokryto...;D
i nie ściemniaj tu ludzi że Gądecki to czy tamto ...że Watykan to czy tamto...
bo po pierwsze to Gądecki nie chciał wpuścić członków komisji zajmującej się sprawą pedofili w Kościele i dopiero po ponagleniach ze strony Watykanu przekazał szczątkowe info w sprawie kleszego pedofila...jak chcesz być wiarygodny -a daleko ci do tego - musisz albo więcej czytać albo wklejać tu całą prawdę o tym jak się Gądecki -i nie tylko on- w tej sprawie zachowywał...

po drugie tytoniu interwencja Watykanu nie zmieniła faktu że Gądecki ukrywał to że ten pedofil działał pod parasolem ochronnym i do ostatniej chwili brnął w kłamstwa...a wyszło to po latach i dopiero po stanowczym żądaniu dokumentów...

a wszystko to działo się po słynnym liście Wojtyły do biskupów....zresztą nie tylko polskich by chronić przypadki pedofili w szeregach kleru i ukrywać je przed społeczeństwem...

a ty chcesz ''wartę '' trzymać...;D
i tu jest właśnie kolejny pokaz twojej hipokryzji...

tytoniu...znasz może miejsce postawionego pomnika Wojtyle gdzie obok niego są jakieś figury dzieci?
napisz mi o tym...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
30 marca 2023r. o 12:16
~~ZABLOKOWANY napisał(a):
po drugie tytoniu interwencja Watykanu nie zmieniła faktu że Gądecki ukrywał to że ten pedofil działał pod parasolem ochronnym i do ostatniej chwili brnął w kłamstwa...a wyszło to po latach i dopiero po stanowczym żądaniu dokumentów...

A nie mówiłem, ze nawet DRUKOWANYMI nic nie zrozumiesz? I dalej walisz w ten pozbawiony logiki bęben :-))))
Gądecki to, Gądecki tamto. Czy to twój kolega? To jest hierarcha Kościoła a nie jakiś wypierdek z Dolnych Młynów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonożółty Cząber niezalogowany
30 marca 2023r. o 13:27
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ZABLOKOWANY napisał(a):
po drugie tytoniu interwencja Watykanu nie zmieniła faktu że Gądecki ukrywał to że ten pedofil działał pod parasolem ochronnym i do ostatniej chwili brnął w kłamstwa...a wyszło to po latach i dopiero po stanowczym żądaniu dokumentów...

A nie mówiłem, ze nawet DRUKOWANYMI nic nie zrozumiesz? I dalej walisz w ten pozbawiony logiki bęben :-))))
Gądecki to, Gądecki tamto. Czy to twój kolega? To jest hierarcha Kościoła a nie jakiś wypierdek z Dolnych Młynów.

;D

a dla mnie Gądecki to ''wypierdek'' ;D
zresztą ty też...;D ...
widzisz ''wypierdku'' w jak prosty sposób można cię ''załatwić ''? ... zawsze kiedy brakuje ci argumentów uciekasz w tą swoją ''krześcijańską'' narrację ...;D
a później taki jak ty ''katole'' jęczycie że atakuje się was ,obraża itd.
a grzecznie prosiłem o argumenty ,oczekiwałem na przykład pomnika Wojtyły w otoczeniu dzieci które przeciez niby tak bardzo kochał...
a tu dupa...nawet Wadowice już huczą od tego że ta cała ''świętość'' to taka ''szemrana'' może i dlatego takie ubogie w pomniki ...
a ty ''wypierdku'' gdybyś mógł to tutaj byś stawiał nie tylko na rogatkach miast ale wręcz na każdej ulicy...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oranżowa Miodunka niezalogowany
30 marca 2023r. o 13:31
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ZABLOKOWANY napisał(a):
po drugie tytoniu interwencja Watykanu nie zmieniła faktu że Gądecki ukrywał to że ten pedofil działał pod parasolem ochronnym i do ostatniej chwili brnął w kłamstwa...a wyszło to po latach i dopiero po stanowczym żądaniu dokumentów...

A nie mówiłem, ze nawet DRUKOWANYMI nic nie zrozumiesz? I dalej walisz w ten pozbawiony logiki bęben :-))))
Gądecki to, Gądecki tamto. Czy to twój kolega? To jest hierarcha Kościoła a nie jakiś wypierdek z Dolnych Młynów.



No i co z tego, że "hierarcha" ?
Ludzie oceniają jego postępowanie.
Do tego nie potrzeba używać służbowych tytułów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
30 marca 2023r. o 13:52
takim nawet nie potrzeba ''imunitetów'' ;D
nawet jak ciążą na takich zarzuty lub podejrzenia to łażą nawet po tzw. ''kolędach'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza