Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Sinoniebieski Bambus niezalogowany
26 listopada 2023r. o 17:13
~~bzyk napisał(a): Szatan działa coraz sprawniej - te same środowiska, które chcą zalegalizować zabijanie dzieci nienarodzonych wprowadzają karę więzienia za taki sposób sprzedaży i zabijania karpi, jaki znamy od zawsze.

https://kobieta.wp.pl/do-pieciu-lat-wiezienia-kara-grozi-takze-kupujacym-6967243250097120a

Szatan tak ogłupił ludzi, że aż trudno uwierzyć.


Tak jest, a takie różne bzyki są tego najlepszym przykładem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
26 listopada 2023r. o 17:16
bzyknął i uciekł od pytania...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bzyk niezalogowany
26 listopada 2023r. o 20:29
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz napisał(a): o ...fajnie że wpadłeś bo mam pytanie ...
domyślasz się co USŁYSZYSZ na swoim pogrzebie? ;D


Wiem, co chciałbym usłyszeć. I mam nadzieję, że ktoś będzie żałował, że mnie już nie ma.
Jasiu, duże dziecko z ciebie. Coś się z tobą stało, że nigdy nie dojrzałeś psychicznie.
Popracuj nad sobą. My z Tytoniem jako katolicy staramy się pracować cały czas. Wychodzi raz lepiej, a raz gorzej, ale świadomy człowiek całe życie powinien pracować nad sobą.
Ty samemu sobie odpowiedz, co chciałbyś usłyszeć na swoim pogrzebie i czy będą żałowali, że już ciebie nie ma.

Dobrej nocy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gołębi Cząber niezalogowany
26 listopada 2023r. o 20:53
~~bzyk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czerwonobrunatny Winobluszcz napisał(a): o ...fajnie że wpadłeś bo mam pytanie ...
domyślasz się co USŁYSZYSZ na swoim pogrzebie? ;D


Wiem, co chciałbym usłyszeć. I mam nadzieję, że ktoś będzie żałował, że mnie już nie ma.
Jasiu, duże dziecko z ciebie. Coś się z tobą stało, że nigdy nie dojrzałeś psychicznie.
Popracuj nad sobą. My z Tytoniem jako katolicy staramy się pracować cały czas. Wychodzi raz lepiej, a raz gorzej, ale świadomy człowiek całe życie powinien pracować nad sobą.
Ty samemu sobie odpowiedz, co chciałbyś usłyszeć na swoim pogrzebie i czy będą żałowali, że już ciebie nie ma.

Dobrej nocy!


Gooowniana ta wasza praca.Bredzicie w kółko to samo i unikacie odpowiedzi na konkretne zarzuty.Znalazło się dwóch sprawiedliwych od siedmiu boleści.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Rannik niezalogowany
26 listopada 2023r. o 22:29
nie sprawiedliwych ,tylko NAWIEDZONYCH
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
27 listopada 2023r. o 2:01
~~Białawoszary Rannik napisał(a): nie sprawiedliwych ,tylko NAWIEDZONYCH

Jeszcze sto lat temu większość naszych przodków tak miała. I teraz ważne pytanie. Rozwijamy się, czy regenerujemy? Ja bym się jednak skłaniał ku tej drugiej opcji.
Wtedy ludzie wiedzieli co jest ważne w życiu. Dziś większość ci odpowie że pieniądz. Pieniądz jako cel sam w sobie. Płakał bym jw tym momencie jak Hołownia nad Konstytucją. Ale nie zapłaczę. Wierzę w ludzi i wierzę w Boga. To mi daje nadzieję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
27 listopada 2023r. o 2:02
Czy degenerujemy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowy Mieczyk niezalogowany
27 listopada 2023r. o 3:47
Wszyscy dobrze wiedzą ,że diabły kuszą tylko kobiety,a kobiety kuszą diabła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza