Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~hujowe państwo pis niezalogowany
24 września 2017r. o 16:01
~~PiS Rulez napisał(a):
~~hujowe państwo pis napisał(a): pisowscy esbecy neokomuniści życzę abyśmy doczekali aż wam emerytury pozabierają za działalność na arcyszkodę Państwa Poskiego.


Kretynie pewnie ojca masz po SB albo UB albo sam jesteś. Taka zawiść nie bierze się z nikąd. Boisz się? Tatko zostanie 1300 PLN niebawem? Katował normalnych ludzi a dziś sprawiedliwość sięga mu w oczy? Haha! Gnijcie komusze ścierwa!


Koń by się uśmiał neokomunistyczny dziwny czlowiek ie :-) Odpuść sobie bo mózg katujesz

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ania niezalogowany
24 września 2017r. o 16:10
Kiedyś Austriacy cieszyli się z przyłączenia do III Rzeszy. Dziś pielęgnują swój patriotyzm i z Niemcami chcą mieć jak najmniej wspólnego.


Jaka jest różnica między Niemcem i Austriakiem? Niemiec chce zrozumieć Austriaków, ale nie potrafi. Austriak potrafi zrozumieć Niemców, ale nie chce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~najnowszy niezalogowany
24 września 2017r. o 16:11
sondaż-PIS 40%-brawo.oto odp.na tytułowe pytanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ania niezalogowany
24 września 2017r. o 16:12
„Gdy ktoś na obczyźnie myśli, że jestem Niemcem, to niemal zniewaga. Wolę pochodzić skądkolwiek, z Kanady, Norwegii, Czech albo Chile – tylko nie z Niemiec” – twierdzi austriacki pisarz Franzobel.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
24 września 2017r. o 16:59
alter napisał(a):
35mld w około 10 lat. Czyli rocznie około 3,5mld. Czyżbyś nie wiedział do czego służy Port lotniczy znakomicie skomunikowany z koleją, siecią dróg?

Jeżeli rzeczywiście dojdzie do finalizacji tych planów, CPK będzie największym węzłem komunikacyjnym w EŚ, ale nie tylko. I to wszystko w kontekście współpracy z Chinami, ogólnie Azją.

35 mld w 10 lat, no to teraz mnie uspokoiłeś. A już myślałem, że to jest od razu do wydania i złożymy się na to wszyscy w podatkach. A tak to te 3,5 mld rocznie to PIS wyciągnie ze swoich zaskórniaków, nie obciążając przy tym podatników ;)
Chłopie, czy ty wiesz na co oni się porywają? To ma być port lotniczy mogący docelowo obsługiwać 100 mln pasażerów rocznie! To tyle ile ma największe obecnie lotnisko na świecie. Chiny powiadasz? Lotnisko w Pekinie (drugie pod względem obsługi podróżnych na świecie) obsługuje poniżej 100 mln pasażerów rocznie. A my od razu z szabelką: największe na świecie, a co tam - stać nas. Figurę Chrystusa też w końcu mamy większą niż w Rio...
Tylko ciężko założyć (nie będąc chorym na umyśle), że będzie u nas więcej pasażerów, niż na największych lotniskach USA, Chin, Niemiec, czy Wielkiej Brytanii... No chyba, że rządzący mają w planie część 500+ wydawać nam w biletach lotniczych ;)
Aha, a co z Lotniskiem Chopina w Warszawie zmodernizowanym 2 lata temu za 400 mln zł? Do "zaorania"? No tak, przecież ono obsługuje tylko niecałe 14 mln pasażerów rocznie. Wybudujmy nowe, przecież wybudujemy na kredyt, więc nas stać, a do tego Morawiecki sprowadza nowy bank do Polski, więc już wiemy u kogo zaciągniemy pożyczkę na tą niezbędną dla Polaków inwestycję... A jak sfinansuje największy bank świata to i ilość pasażerów zwiększy się z 14 mln do 50-100 mln.
Ale co tam, skoro PIS mówi, że to dobra inwestycja...

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
24 września 2017r. o 17:09
qwax_ napisał(a): .
Ale co tam, skoro PIS mówi, że to dobra inwestycja...


To bardzo dobra inwestycja. Oczywiste, że nie powstanie z jakichś tam zaskórniaków. I twoje zdanie, ani moje generalnie nie ma na to wpływu. Naturalnym jest, że strategiczne decyzje podejmuje rząd.

Lotnisko w Warszawie już nie ma wielu rezerw. Ponadto może ty wolisz jeździć na Berlińskie lotnisko, ja natomiast cieszę się kiedy mogę korzystać z polskich usług. I w tym jest przyszłość Polski.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hujowe państwo pis niezalogowany
24 września 2017r. o 17:40
zabrać piździelcom emerytury ale najpierw 500+ i niech płacą przymusowy abonament i składkę na radyjko i na sektę -:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 września 2017r. o 18:06
~~hujowe państwo pis napisał(a): zabrać piździelcom emerytury ale najpierw 500+ i niech płacą przymusowy abonament i składkę na radyjko i na sektę -:)

Ciebie należy zamknąć w szpitalu dla psychicznie chorych, pajacu.
I gdzie jest administrator portalu, że pozwala na używanie wulgaryzmów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza