Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~haha niezalogowany
28 września 2017r. o 11:38
Spadek zatrudnienia o 36 tys? haha na dzień dzisiejszy wydaję mi się, że zapotrzebowanie pracowników w sklepach może być większe. Wystarczy przejrzeć ogłoszenia. Ludzie nie chcą pracować, wszędzie brak personelu a tu spadek? No ciekawe :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~San Escobar niezalogowany
28 września 2017r. o 11:51
kaczynski i pis ma nam mówić jak mamy żyć, kiedy pracować, jak i kiedy prowadzić działalność i co i za ile kupować ?
Jeżeli ja jestem właścicielem piekarni to ja mam prawo decydować czy w niedzielę jest otwarte czy zamknięte.
Jeżeli pracuję cały tydzień i w soboty też to ja decyduję czy muszę jechać na zakupy w niedzielę czy ma o tym decydować reżim idiotów ?
Jeżeli potrzebuję zatankować auto bo w niedzielę wyjeżdżam za granicę to będe musiał zatankować w sobotę ?
A jeżeli potrzebuję kupić alkohol/wino to mam iść do sąsiada pożyczyć bo goście przyszli czy na wszelki wypadek trzymać zawsze skrzynkę browara w piwnicy ??

co druga niedziela ma być amba fatima sprzedaży ni ma
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~San Escobar niezalogowany
28 września 2017r. o 11:54
Często w niedzielę wieczorem jeżdżę na zakupy na cały tydzień bo w tygodniu nie mam czasu. Teraz mam się domyślać która niedziela jest handlowa a która (h..owa) pisowska ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~. niezalogowany
28 września 2017r. o 11:55
to coś jak pOpaprańcy decydowali, czy moje pieniądze są mi potrzebne, czy nie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~San Escobar niezalogowany
28 września 2017r. o 12:02
Ciesz się ciesz. Tylko czekać aż pisowski reżim idiotów omoderuje lub zlikwiduje internet lub będzie decydował na jakie strony możesz wchodzić i co możesz o nich pisać

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~San Escobar niezalogowany
28 września 2017r. o 12:06
~~. napisał(a): to coś jak pOpaprańcy decydowali, czy moje pieniądze są mi potrzebne, czy nie :D



"Zaplanowane przez Morawieckiego inwestycje mają zostać sfinansowane m.in. z prywatnych oszczędności na emeryturę. Dlatego w pierwszym kroku Morawiecki zlikwiduje otwarte fundusze emerytalne: 75 proc. naszych oszczędności trafi w przyszłym roku do powszechnych towarzystw emerytalnych przekształconych w towarzystwa funduszy inwestycyjnych. Resztę - 25 proc. pieniędzy z OFE - przeniesie do państwowego Funduszu Rezerwy Demograficznej." wyborcza.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~:) niezalogowany
28 września 2017r. o 12:08
Mała strata, bo od końca rządów pO niewiele nagromadziłem, a z tego co wcześniej nazbierałem i tak mnie okradli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~. niezalogowany
28 września 2017r. o 12:11
~~San Escobar napisał(a): Ciesz się ciesz. Tylko czekać aż pisowski reżim idiotów omoderuje lub zlikwiduje internet lub będzie decydował na jakie strony możesz wchodzić i co możesz o nich pisać


NOO w końcu mogli by omederować tvn24, tylko co byś wtedy czytał :D Tu cie mam kubusiu, tego się boisz, że ci tefałen zamkną :D A ty bidaku już za stary jesteś na samodzielne myślenie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza