Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~ niezalogowany
28 września 2017r. o 10:42
Rosjanie wygrali. Zrobili NRD, a Polske i inne Kraje okupowali przez 50 lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 września 2017r. o 10:42
wieść gminna tak niesie ...
problemem jest piwo którego nie piję
no chyba że Reedsik to dam się skusić ...

:)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Haha niezalogowany
28 września 2017r. o 10:44
OK
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 września 2017r. o 10:50
~~ napisał(a): Rosjanie wygrali. Zrobili NRD, a Polske i inne Kraje okupowali przez 50 lat.


coś podobnego!!!!
a kto im na to pozwolił ?
i o tak -dla kaprysu ''zgodzili ''się na RFN?

a co na to ''wuj sam'' ?

co na to ''lord ''za kanału?

wyjaśnijcie mi te zawiłości historyczne bo widzę że trafiłem na ...ekspertów

będę wdzięczny ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
28 września 2017r. o 10:50
falco napisał(a):
no chyba że Reedsik to dam się skusić ...

:)

Jak typowa niemiecka ciota :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 września 2017r. o 10:56
~~. napisał(a):
falco napisał(a): nie znasz?
to chyba siedzisz w jakiejś ziemiance ...

a wiesz że wojna się skończyła?
i Niemcy przegrali ?;)


Pierolisz? :O Dzięki mój ty promejanuszu :)


poważnie ...
mamy też telefony takie dotykowe więc wypuść już na wolność swoje gołębie ...to przeżytek :)


Dopisane 28.09.2017r. o godz. 10:56:

~~ napisał(a):
falco napisał(a):
no chyba że Reedsik to dam się skusić ...

:)

Jak typowa niemiecka ciota :D

a ty jak typowy polski smakosz popijasz amarenę ...
to nas różni :)

no i to
bo Polacy jakby kiepściutko widza ten (nie) rząd ...

(...)''Pytani o to, którego ministra oceniają najgorzej, respondenci najczęściej wskazywali szefa resortu środowiska Jana Szyszko (67 proc.) oraz Antoniego Macierewicza (58 proc.) Najlepiej oceniani są Witold Bańka, minister sportu (59 proc.) oraz Anna Streżyńska minister cyfryzacji (85 proc.) W opinii respondentów to właśnie Szyszko i Macierewicz powinni zostać odwołani z rządu. Takie rozwiązanie popiera ponad trzy czwarte badanych. ''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
28 września 2017r. o 10:57
falco napisał(a):
~~ napisał(a):

wyjaśnijcie mi te zawiłości historyczne bo widzę że trafiłem na ...ekspertów

będę wdzięczny ...

Makrela to córka hitlera. hitler rządzi ziemią z księzyca, z bazy którą wybudował przed zakończeniem II wojny światowej. Obama jest synem hitlera i murzyńskiej kurtyzany, z którą miał romans. Teraz obamy nie ma, bo buduje drugą baze we wnętrzu ziemi, żeby sprowadzić swojego starego tj. hitlera. A tak w ogóle to ziemia jest płaska a wszystko jest matrixem.
Tak wyczytałem ze źródeł, które falconie lubisz podawać. To tyle z lekcji historii. 50 zł za lekcje się należy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
28 września 2017r. o 10:59
falco napisał(a):


(...)''Pytani o to, którego ministra oceniają najgorzej, respondenci najczęściej wskazywali szefa resortu środowiska Jana Szyszko (67 proc.) oraz Antoniego Macierewicza (58 proc.) Najlepiej oceniani są Witold Bańka, minister sportu (59 proc.) oraz Anna Streżyńska minister cyfryzacji (85 proc.) W opinii respondentów to właśnie Szyszko i Macierewicz powinni zostać odwołani z rządu. Takie rozwiązanie popiera ponad trzy czwarte badanych. ''


Jak respondentami są politycy pO to co się dziwić :D bo mnie nikt nie pytał o zdanie to nikt inny nie mógł głosować :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza