Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~ niezalogowany
29 września 2017r. o 9:22
PIS idzie. Karuzela vat juz nieruchoma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~San Escobar niezalogowany
29 września 2017r. o 10:14
~~ napisał(a): PIS idzie. Karuzela vat juz nieruchoma.


unieruchomiona ale tylko w głównym wydaniu tvpis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 września 2017r. o 10:26
Oczywiscie, ty o tvn robicie wszystko, aby dalej sie krecila. Daremny trud.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~San Escobar niezalogowany
29 września 2017r. o 10:45
~~ napisał(a): Oczywiscie, ty o tvn robicie wszystko, aby dalej sie krecila. Daremny trud.


zatrzymanie oszustw z vat nie jest moją rolą co nie znaczy że ja mam głosować na pis bo oni mają w tym jakiekolwiek wymierne zasługi. Daremne złudzenie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 września 2017r. o 10:55
Zaslugi ida w dziesiatki mld. Maja 40% glosow. Bedzie jeszcze wiecej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~San Escobar niezalogowany
29 września 2017r. o 11:02
Myślisz że mafie przestraszyły się kaczyńskiego, marawieckiego, szydło i zmieniły działalność na legalną i zatrudniają się teraz w biedronkach na kasach ? Nie !
Większe przychody z vat są powodem wprowadzeniem kas fiskalnych w wielu nowych sektorach a nie łapaniem mafiozów. Nagle zaczęto łapać przestępców ?Nie ! Za pisu te służby niczym się nie różnią jak za PO a policja, wojsko i BOR są jeszcze słabsze niż kiedykolwiek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 września 2017r. o 11:23
PO nie chciala kas fiskalnych. VATu tez nie chciala. Celnicy mieli prikaz, aby nie zajmowac sie cysternami z paliwem. Karuzela sie krecila.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~San Escobar niezalogowany
29 września 2017r. o 11:37
~~ napisał(a): PO nie chciala kas fiskalnych. VATu tez nie chciala. Celnicy mieli prikaz, aby nie zajmowac sie cysternami z paliwem. Karuzela sie krecila.


W wiadomościach tvpis bo za PO wprowadzono kasy i podnoszono podatki,
a celników na granicach nie było i nie ma. Nie głosowałem na PO ale nigdy nie zagłosuję na pis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza