Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~xyz niezalogowany
8 października 2017r. o 17:29
poliusz napisał(a):
~~ napisał(a): niech władza podskoczy górnikom to szybko zostaną sprawdzone słupki poparcia a to kupowanie węgla od Rosji to mnie powaliło


http://www.rp.pl/Wegiel/306269875-Wegiel-z-Rosji-na-ratunek.html

artykuł z czerwca 2017, na dodatek jest na to zgoda rządu,więc nie wiem maja schizofremię ,rozdwojenie jaźni, zresztą wszędzie o tym można znaleźć artykuły.Dopisane 08.10.2017r. o godz. 17:17:
~~ napisał(a):
poliusz napisał(a): ludzie pod pozorem spalania węgla palą byle czym,bo jest za drogi co odczuwa środowisko i My,

Przeciez malmpy nie pala w piecach tylko ludzie, i to nie wszyscy.


Przejdź sie po okolicznych wioskach i zobacz czym palą, tak się składa że nie wszyscy mają c.o, gazowe czy olejowe ogrzewanie, na wiosce króluje węgiel, a raczej śmieci i drzewo.
Pozatym małpy żyją w takim klimacie że nie potrzebują ogrzewania i w przeciwieństwie do Nas mają futerko:)


skąd ty sie gościu urwałes , co ci przeszkadza nagle palenie w piecu , ludzie zawsze palili byle czym, ja mieszkam na wsi pale weglem moi sasiedzi też , nikt dzisiaj juz nawet nie mysli żeby palic byle czym. Pokaż mi dom który pali smieciami , pokaż mi jeżeli masz racje napisz adres sprawdzimy.


cynicznie i bez skrupułów oczerniasz ludzi a w szczegulnosci popierających dobrą zmiane.

czekam na info od ciebie kto pali smieciami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 października 2017r. o 17:36
donosicieli w takiej postaci szukaj wśród swoich ...;)
ja nie raz widzę kominy naprzeciw i widząc jakiś żółtoszary dym mam myśleć że palą czym ?
węglem ?...a może siarką ?

a moim zdaniem palą ''biedą ''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 października 2017r. o 17:47
falco napisał(a): donosicieli w takiej postaci szukaj wśród swoich ...;)
ja nie raz widzę kominy naprzeciw i widząc jakiś żółtoszary dym mam myśleć że palą czym ?
węglem ?...a może siarką ?

a moim zdaniem palą ''biedą ''

Bieda to ty palisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 października 2017r. o 17:52
falco napisał(a): donosicieli w takiej postaci szukaj wśród swoich ...;)
ja nie raz widzę kominy naprzeciw i widząc jakiś żółtoszary dym mam myśleć że palą czym ?
węglem ?...a może siarką ?

a moim zdaniem palą ''biedą ''


falco ty zawszony darmozjadzie, taki inteligent z ciebie i nie wiesz czemu dym jest żółtoszary?

pokaż tego obywatela który pali biedą .

skoro nieraz widzisz to idż i upomnij kogoś

jestes jak ta totalna opozycja .bla bla bla ple ;ple ple
a gdzie dowody i gdzie program



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
95
#poliusz nieaktywny
8 października 2017r. o 18:01
~~xyz napisał(a):
poliusz napisał(a):
~~ napisał(a): niech władza podskoczy górnikom to szybko zostaną sprawdzone słupki poparcia a to kupowanie węgla od Rosji to mnie powaliło


http://www.rp.pl/Wegiel/306269875-Wegiel-z-Rosji-na-ratunek.html

artykuł z czerwca 2017, na dodatek jest na to zgoda rządu,więc nie wiem maja schizofremię ,rozdwojenie jaźni, zresztą wszędzie o tym można znaleźć artykuły.Dopisane 08.10.2017r. o godz. 17:17:
~~ napisał(a):
poliusz napisał(a): ludzie pod pozorem spalania węgla palą byle czym,bo jest za drogi co odczuwa środowisko i My,

Przeciez malmpy nie pala w piecach tylko ludzie, i to nie wszyscy.


Przejdź sie po okolicznych wioskach i zobacz czym palą, tak się składa że nie wszyscy mają c.o, gazowe czy olejowe ogrzewanie, na wiosce króluje węgiel, a raczej śmieci i drzewo.
Pozatym małpy żyją w takim klimacie że nie potrzebują ogrzewania i w przeciwieństwie do Nas mają futerko:)


skąd ty sie gościu urwałes , co ci przeszkadza nagle palenie w piecu , ludzie zawsze palili byle czym, ja mieszkam na wsi pale weglem moi sasiedzi też , nikt dzisiaj juz nawet nie mysli żeby palic byle czym. Pokaż mi dom który pali smieciami , pokaż mi jeżeli masz racje napisz adres sprawdzimy.


cynicznie i bez skrupułów oczerniasz ludzi a w szczegulnosci popierających dobrą zmiane.

czekam na info od ciebie kto pali smieciami


Ty serio taki naiwny jesteś? To przejdź się po Krzyżowej, Gromadce w sezonie i zobaczysz czym palą, o wioskach typu Modła, Wierzbowa i okolice nawet nie wspomnę, więc to raczej Ty żyjesz w świecie jakiejś PiS-owskiej iluzji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 października 2017r. o 18:07
po co tam ?
wieczorem ,kiedy się ściemni wpadnijcie na Staszica ,Góralską ,Dolne Młyny ...

tak ''mędrku '' -palą ''biedą '' ale jak widzę nic nie kumasz ...


Dopisane 08.10.2017r. o godz. 18:07:

1:0

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 października 2017r. o 18:09
falco napisał(a): po co tam ?
wieczorem ,kiedy się ściemni wpadnijcie na Staszica ,Góralską ,Dolne Młyny ...

tak ''mędrku '' -palą ''biedą '' ale jak widzę nic nie kumasz ...Dopisane 08.10.2017r. o godz. 18:07:1:0

Czesto pala z bieda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 października 2017r. o 18:17
2:0

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza