Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Herr Jurek niezalogowany
28 kwietnia 2023r. o 17:33
~~JJJ61JJJ napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bandyci będą siedzieć napisał(a): https://wiadomosci.wp.pl/asystentka-mejzy-dostala-panstwowa-posade-jest-zamieszana-w-afere-z-dotacjami-6891625699547712a


W pis sami bandyci ku:wy i zlodzieje bez wyjątków


To ludzie z marginesu
wczoraj (22:31)

Niestety nikt ich nie rozlicza i wydaje się, że wszystko im uchodzi na sucho. Oj nie, nie przekonałam się, że jak słyszymy PISioor..to wiadomo kłamca i złodziej. Natychmiast eliminowany z towarzystwa. Z tego co wiem tak się dzieje powoli wszędzie. Ludzie z ...ami nie chcą mieć do czynienia i wstydzą się takich znajomych i rodziny. Mówiąc otwarcie to margines...członkowie PiS i ich wyborcy to ludzie z marginesu...albo prymitywy i nieroby, albo przestępcy. Zastosowana autokorekta


Mule pasiasty niedorozwoju zajmij się twoimi brudnymi łapskami stukając w klawiaturę ,
jak ciebie tak bawią próby podpinania się pod moją osobę , udaj się do psychiatry i mu opowiedz o sobie ,
a usłyszysz diagnozę to co wyżej napisałem „niedorozwój”
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowy Rozwar niezalogowany
28 kwietnia 2023r. o 18:15
2 grupa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alek Stokłosa niezalogowany
28 kwietnia 2023r. o 18:39
Herr Jurek nie ma się co denerwować jeśli ktoś pisze prawdę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~niebac pis niezalogowany
28 kwietnia 2023r. o 19:03
ziobro narobił taki burdel w sądownictwie a Duda w trybunele że cały świat nam współczuje.
Pieniedzy z KPO nie ma i nie będzie !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herr Jurek niezalogowany
28 kwietnia 2023r. o 21:42
~~Alek Stokłosa napisał(a): Herr Jurek nie ma się co denerwować jeśli ktoś pisze prawdę .


Nikt mu prawdy pisania nie zabrania , tylko jakim trzeba być w dosłownym tego słowa znaczeniu „MUŁEM”
wpisując teksty z którymi mi nie po drodze używając nie swojego nicka ???
chorych potrzeba leczyć a zwłaszcza psychicznie ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskier polny niezalogowany
28 kwietnia 2023r. o 22:15
Czy podpisywanie się samemu jako jakiś ''herr Jurek'' to nie czasem oznaka megalomanii? Warto nad tym pomyśleć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kiedy przyjedzie Tusk niezalogowany
29 kwietnia 2023r. o 0:28
To że nie rządzi jeszcze ten co piniendzy nie ma i nie będzie jest niezgodne z zasadami ekonomi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herr Jurko niezalogowany
29 kwietnia 2023r. o 20:05
~~Kiedy przyjedzie Tusk napisał(a): To że nie rządzi jeszcze ten co piniendzy nie ma i nie będzie jest niezgodne z zasadami ekonomi.

Dziada po śmierci powinni pokroić na kostki 1-1-1 m3 , i sprzedawać PISowcom jako relikwie . W rok byśmy pozbyli się zadłużenia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.