Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Horus niezalogowany
30 kwietnia 2023r. o 7:36
dobrze piszesz...bardzo dobrze...
a ja dodam zadając pytanie...
jak to jest w tym kraju że z jednej strony piSSdzielce zapewniają jakie to tu ''eldorado'' a z drugiej nie zgadzają się by wprowadzić tu dyrektywę unijną o płacy minimalnej...
mają na wszystkie ''świecidełka'' którymi świecą w oczy ''tubylcom'' a nie mają na to by w sposób realny podnieść poziom życia przeciętnego Polaka?...czym więc przeciętny Nowak różni się od niewolnika któremu kiedyś plantator zapewniał wikt i schronienie ?...bo patrząc na średnie zarobki w Polsce właśnie na to Nowak pracuje...
dlaczego więc nie dostosować się do regulacji unijnych?...wtedy z 3490 zł zrobiło by się 4130 zł brutto...

ale wtedy wychodzi taki Muller i mówi że rząd tego nie akceptuje
wtedy wychodzi taki solidaruch Duda i mówi że nas nie stać ...

ale jednocześnie ten pierwszy zarabia blisko 24 tysiące a drugi jedzie sobie nad morze wczasując się za free w związkowym hotelu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
30 kwietnia 2023r. o 8:48
Janusz chcesz pokazać że " mądrością " odnośnie Solidarności dorównujesz Przemkowi ? , przypomnę ZZ są organizacjami ludzi pracy , to oni decydują o wyborze przewodniczącego i oni jego oceniają , Tobie i mnie nic do tego .
Millera krytykujesz bo nie myślisz co piszesz , zadaj sobie pytanie czy przyjęcie dyrektywy odnośnie płac zwiększy czy zmniejszy i tak wysoką inflacje , zadaj sobie pytanie czy drobni i średni przedsiębiorcy wytrzymają tak znaczne podwyżki
o których piszesz , spytaj pracodawców czy oni to zaakceptują .
Teraz napisz że ja związkowiec nie jestem za robotnikami tylko za przedsiębiorcami , od razu ci odpowiem , demagogia
jest często wykorzystywana przez populistów twojego pokroju .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TrolJan niezalogowany
30 kwietnia 2023r. o 9:11
„Według obliczeń FPP, wymagany ustawowo gwarantowany poziom płacy minimalnej w 2024 roku wyniesie 4254,40 zł”

To chyba więcej niż Morus chce. Zaraz pewnie i tak skrytykuje te wyliczenia i znajdzie dziurę w całym. Bo Morusowi nie chodzi o fakty, Morusowi chodzi o zwykłe bocie piany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Obiektywny Obywatel niezalogowany
30 kwietnia 2023r. o 9:27
PIS przerżnie wybory za bezgraniczną miłość do banderowskiej UPAdliny, Polacy już mają dość ukrów w Polsce i dawanie im socjalu z naszych podatków i wypłacanych emerytów dla ukrów po przepracowaniu choćby dwóch dni pracy legalnie w Polin. Nie wierzycie to zdzwońcie do ZUSu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawozielona Kapusta niezalogowany
30 kwietnia 2023r. o 10:08
M21W2 napisał(a): Janusz chcesz pokazać że " mądrością " odnośnie Solidarności dorównujesz Przemkowi ? , przypomnę ZZ są organizacjami ludzi pracy , to oni decydują o wyborze przewodniczącego i oni jego oceniają , Tobie i mnie nic do tego .
Millera krytykujesz bo nie myślisz co piszesz , zadaj sobie pytanie czy przyjęcie dyrektywy odnośnie płac zwiększy czy zmniejszy i tak wysoką inflacje , zadaj sobie pytanie czy drobni i średni przedsiębiorcy wytrzymają tak znaczne podwyżki
o których piszesz , spytaj pracodawców czy oni to zaakceptują .
Teraz napisz że ja związkowiec nie jestem za robotnikami tylko za przedsiębiorcami , od razu ci odpowiem , demagogia
jest często wykorzystywana przez populistów twojego pokroju .



Dyrektywa podniesie przede wszystkim zus prowadzącym działalność. Złodzieje z pisu tylko to mają na celu.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawozielona Kapusta niezalogowany
30 kwietnia 2023r. o 10:10
M21W2 napisał(a):
Teraz napisz że ja związkowiec nie jestem za robotnikami tylko za przedsiębiorcami , od razu ci odpowiem , demagogia
jest często wykorzystywana przez populistów twojego pokroju .



A za kowida to byłeś za robotnikami czy za mafią kowidową?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
30 kwietnia 2023r. o 11:43
M21W2 napisał(a): Janusz chcesz pokazać że " mądrością " odnośnie Solidarności dorównujesz Przemkowi ? , przypomnę ZZ są organizacjami ludzi pracy , to oni decydują o wyborze przewodniczącego i oni jego oceniają , Tobie i mnie nic do tego .
Millera krytykujesz bo nie myślisz co piszesz , zadaj sobie pytanie czy przyjęcie dyrektywy odnośnie płac zwiększy czy zmniejszy i tak wysoką inflacje , zadaj sobie pytanie czy drobni i średni przedsiębiorcy wytrzymają tak znaczne podwyżki
o których piszesz , spytaj pracodawców czy oni to zaakceptują .
Teraz napisz że ja związkowiec nie jestem za robotnikami tylko za przedsiębiorcami , od razu ci odpowiem , demagogia
jest często wykorzystywana przez populistów twojego pokroju .


Lucjan ...ja tylko odnoszę się do słów Millera i tego co mówią rolnicy blokujący w strajku kolejne rondo ...na ciągnikach wywiesili jakieś banery o ''solidarności'' tylko widzisz nie chodzi im o związek a o solidarność rolniczą ...
jeden ze strajkujących nawiązał w swojej wypowiedzi do tego że on od lat nie był nad morzem a przewodniczący jeździ tam rok w rok a praktycznie nic nie robi w sprawie rolników i związków rolniczych ...
Lucjan -ludzie są pamiętliwi a teraz kiedy jakiś minister zakłada kamizelkę opatrzoną logiem Solidarności robią się nieufni ...
musisz to zrozumieć ...

mam prośbę ...nie stawiaj mnie gdziekolwiek w pobliżu tego kłamliwego grubasa...
ja pamiętam jak go nawet ostatnio określiłeś i przyznaję ci rację ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jan bez ziemi niezalogowany
30 kwietnia 2023r. o 15:17
Panie Lucjanie program TVN 24 programem oPOzycji:))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza