Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~xyz niezalogowany
29 kwietnia 2023r. o 20:15
~~Kiedy przyjedzie Tusk napisał(a): To że nie rządzi jeszcze ten co piniendzy nie ma i nie będzie jest niezgodne z zasadami ekonomi.


Człowieku xuj mi z tych pieniędzy nic nie wartych ,podam ci przykład ,zarabiałem za Tuska 5 zł za godzinę i stać mnie było na malarza który brał za pokój 100 zł dzisiaj zarabiam 25 zł na godzinę i nie stać mnie na tego samego malarza który za pomalowanie tego samego pokoju żąda 1200 zł za Tuska przepracowałem 20 godzin i opłaciłem malarza teraz musiał bym przepracować 44 godziny ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~KpT niezalogowany
29 kwietnia 2023r. o 20:48
~~xyz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kiedy przyjedzie Tusk napisał(a): To że nie rządzi jeszcze ten co piniendzy nie ma i nie będzie jest niezgodne z zasadami ekonomi.


Człowieku xuj mi z tych pieniędzy nic nie wartych ,podam ci przykład ,zarabiałem za Tuska 5 zł za godzinę i stać mnie było na malarza który brał za pokój 100 zł dzisiaj zarabiam 25 zł na godzinę i nie stać mnie na tego samego malarza który za pomalowanie tego samego pokoju żąda 1200 zł za Tuska przepracowałem 20 godzin i opłaciłem malarza teraz musiał bym przepracować 44 godziny ,


To zgodnie z zasadami ekonomi i matematyki benzyna, która za Tuska kosztowała 6zł za litr teraz mimo pandemii i wojny powinna kosztować 30zł za litr. Dobrze cię zrozumiałem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hebanowy Bluszczyk niezalogowany
29 kwietnia 2023r. o 21:15
~~xyz napisał(a):
Człowieku xuj mi z tych pieniędzy nic nie wartych ,podam ci przykład ,zarabiałem za Tuska 5 zł za godzinę i stać mnie było na malarza który brał za pokój 100 zł dzisiaj zarabiam 25 zł na godzinę i nie stać mnie na tego samego malarza który za pomalowanie tego samego pokoju żąda 1200 zł za Tuska przepracowałem 20 godzin i opłaciłem malarza teraz musiał bym przepracować 44 godziny ,
Zgłoś do moderacji

Jeśli chodzi o malarza to ci mogę poradzić - poszukaj tańszego lub sam zakasaj rękawy. Ale na twoją głupotę to rady nie mam. Za Donaldinio kupiłeś nie całe 2 litry ON teraz kupisz prawie 4 litry. Ziemniaków kupiłeś ok. 6 kilogramów , teraz 11, pączki kupiłeś 3 , teraz 7, ryby wędzonej makreli wtedy miałeś 0,40 kg, teraz ponad 1 kg. I tak bym mógł ci pisać jeszcze z godzinę. A jeszcze węgiel. Temat na czasie. Wtedy miałeś go jakieś 6 kg, teraz nawet po 2500zł to kupisz 10kg. Ale dość tej wyliczanki bo szkoda mi czasu. Wodę w ogrodowym krytym basenie pompa ciepła mi nagrzała do 21 stopni i biorę ręcznik i idę popływać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~faclo222 niezalogowany
29 kwietnia 2023r. o 21:26
~~Herr Jurko napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kiedy przyjedzie Tusk napisał(a): To że nie rządzi jeszcze ten co piniendzy nie ma i nie będzie jest niezgodne z zasadami ekonomi.

Dziada po śmierci powinni pokroić na kostki 1-1-1 m3 , i sprzedawać PISowcom jako relikwie . W rok byśmy pozbyli się zadłużenia .


Herr Jurko chyba zbyt bystry nie jest :( Kostka 1-1-1 m3 ? Herr Jurko, w szkołę kamieniami rzucałeś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~antypisior niezalogowany
29 kwietnia 2023r. o 21:29
~~KpT napisał(a):
Ktoś napisał: ~~xyz napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kiedy przyjedzie Tusk napisał(a): To że nie rządzi jeszcze ten co piniendzy nie ma i nie będzie jest niezgodne z zasadami ekonomi.


Człowieku xuj mi z tych pieniędzy nic nie wartych ,podam ci przykład ,zarabiałem za Tuska 5 zł za godzinę i stać mnie było na malarza który brał za pokój 100 zł dzisiaj zarabiam 25 zł na godzinę i nie stać mnie na tego samego malarza który za pomalowanie tego samego pokoju żąda 1200 zł za Tuska przepracowałem 20 godzin i opłaciłem malarza teraz musiał bym przepracować 44 godziny ,

To zgodnie z zasadami ekonomi i matematyki benzyna, która za Tuska kosztowała 6zł za litr teraz mimo pandemii i wojny powinna kosztować 30zł za litr. Dobrze cię zrozumiałem?



Ooo! To chyba pisi0rska matematyka? Pinokio z Kaczorem taką matematyką znają, że tam 2x2 tylko 7 im wychodzi.
Wy w tym PiSie niezłe macie odloty :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowa Krokosmia niezalogowany
29 kwietnia 2023r. o 21:58
Tym wszystkim analitykom proponuję te swoje wywody porównać do roku 2007 i wtedy zobaczycie co poprzednie rządy PiS przekazały Tuskowi, jaką płacę minimalną, jakie bezrobocie?. I np. porównajcie z tym co przekazali w listopadzie 2015 r . PiS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gorgonia niezalogowany
29 kwietnia 2023r. o 22:13
~~anty... napisał(a):
Ktoś napisał: ~~KpT napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~xyz napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kiedy przyjedzie Tusk napisał(a): To że nie rządzi jeszcze ten co piniendzy nie ma i nie będzie jest niezgodne z zasadami ekonomi.


Człowieku xuj mi z tych pieniędzy nic nie wartych ,podam ci przykład ,zarabiałem za Tuska 5 zł za godzinę i stać mnie było na malarza który brał za pokój 100 zł dzisiaj zarabiam 25 zł na godzinę i nie stać mnie na tego samego malarza który za pomalowanie tego samego pokoju żąda 1200 zł za Tuska przepracowałem 20 godzin i opłaciłem malarza teraz musiał bym przepracować 44 godziny ,

To zgodnie z zasadami ekonomi i matematyki benzyna, która za Tuska kosztowała 6zł za litr teraz mimo pandemii i wojny powinna kosztować 30zł za litr. Dobrze cię zrozumiałem?


Ooo! To chyba pisi0rska matematyka? Pinokio z Kaczorem taką matematyką znają, że tam 2x2 tylko 7 im wychodzi.
Wy w tym PiSie niezłe macie odloty :)

A to ci kutwa z tego malarza tak podniósł stawki za robotę ………
Nie , nie czy to ten o którym myślę….
Ale on prawdopodobnie bardziej Czajniki uwielbia niż malowanie……

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
30 kwietnia 2023r. o 6:44
Powiem wam laczego nie warto przekonywać wyborców PiS, tylko skupić się na mobilizacji swoich ? Pszczoły nie tracą czasu na tłumaczenie muchom, że miód jest lepszy od gówna .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza