Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Żółtobrunatny Tamaryszek niezalogowany
30 kwietnia 2023r. o 15:54
~~Jan bez ziemi napisał(a): Panie Lucjanie program TVN 24 programem oPOzycji:))


A jaki jest program PISu ? okradać Polaków ,wyprowadzić Polskę z Unii w Warszawie zrobić Budapeszt ,Prokuraturę i Sądy w 100% zrobić rządowymi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
30 kwietnia 2023r. o 17:16
~~Jaskrawozielona Kapusta napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Teraz napisz że ja związkowiec nie jestem za robotnikami tylko za przedsiębiorcami , od razu ci odpowiem , demagogia
jest często wykorzystywana przez populistów twojego pokroju .



A za kowida to byłeś za robotnikami czy za mafią kowidową?



Jednego jestem pewien , dla mnie autorytetami byli specjaliści wirusolodzy a nie tacy jak ty zmanipulowani foliarze .
Wirusy o różnym natężeniu szkodliwości były , są i będą , dla ciebie temat zbyt trudny do zrozumienia .




Dopisane 30.04.2023r. o godz. 16:58:

~~Jaskrawozielona Kapusta napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Janusz chcesz pokazać że " mądrością " odnośnie Solidarności dorównujesz Przemkowi ? , przypomnę ZZ są organizacjami ludzi pracy , to oni decydują o wyborze przewodniczącego i oni jego oceniają , Tobie i mnie nic do tego .
Millera krytykujesz bo nie myślisz co piszesz , zadaj sobie pytanie czy przyjęcie dyrektywy odnośnie płac zwiększy czy zmniejszy i tak wysoką inflacje , zadaj sobie pytanie czy drobni i średni przedsiębiorcy wytrzymają tak znaczne podwyżki
o których piszesz , spytaj pracodawców czy oni to zaakceptują .
Teraz napisz że ja związkowiec nie jestem za robotnikami tylko za przedsiębiorcami , od razu ci odpowiem , demagogia
jest często wykorzystywana przez populistów twojego pokroju .



Dyrektywa podniesie przede wszystkim zus prowadzącym działalność. Złodzieje z pisu tylko to mają na celu.



Umiesz czytać czy trzeba tobie tłumaczyć że Janusz pisze o dyrektywie UE .
PiS podniósł kwotę wolną od podatku z 3050 zł do 30 tyś . tego nie widzisz , pomimo braku możliwości odliczenia składki zdrowotnej jesteśmy na lekkim plusie , ale co ja tłumaczę krytykantowi , on wie swoje .



Dopisane 30.04.2023r. o godz. 17:06:

~~Jan bez ziemi napisał(a): Panie Lucjanie program TVN 24 programem oPOzycji:))



Nic dodać , nic ująć .
Wolę TVP , w archiwach mają wypowiedzi ŁoPOzycji za czasów ich rządów i konfrontują z obecnymi , wszystkie programy społeczne i rozwój polski ta zasługa rządu PO -PSL , 500 + , 13 , 14 , emerytura a nawet rurociąg balcig pipe .
Na kolana przed Tuskiem i Kosiniakiem .



Dopisane 30.04.2023r. o godz. 17:16:

~~Horus napisał(a): mam prośbę ...nie stawiaj mnie gdziekolwiek w pobliżu tego kłamliwego grubasa...
ja pamiętam jak go nawet ostatnio określiłeś i przyznaję ci rację ...



Janusz , Przemek napisał do mnie na priv coś takiego - jego poglądy są zbieżne z poglądami Janusza .
Swoimi wpisami udowadniasz że napisał prawdę , mam powód aby w niektórych tematach stawiać pomiędzy wami
znak równości .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Issueds niezalogowany
30 kwietnia 2023r. o 17:25
https://goldsoch.info/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
30 kwietnia 2023r. o 18:43
M21W2 napisał(a): Janusz chcesz pokazać że " mądrością " odnośnie Solidarności dorównujesz Przemkowi ? , przypomnę ZZ są organizacjami ludzi pracy , to oni decydują o wyborze przewodniczącego i oni jego oceniają , Tobie i mnie nic do tego .
Millera krytykujesz bo nie myślisz co piszesz , zadaj sobie pytanie czy przyjęcie dyrektywy odnośnie płac zwiększy czy zmniejszy i tak wysoką inflacje , zadaj sobie pytanie czy drobni i średni przedsiębiorcy wytrzymają tak znaczne podwyżki
o których piszesz , spytaj pracodawców czy oni to zaakceptują .
Teraz napisz że ja związkowiec nie jestem za robotnikami tylko za przedsiębiorcami , od razu ci odpowiem , demagogia
jest często wykorzystywana przez populistów twojego pokroju .

Lucjan ...jestem po pierwszym dniu majówki ;D obżarty i opity więc nie bardzo mi się chce pisać ...wolę po odpoczywać bo jutro drugi dzień ''maratonu''
ale chociaż pokrótce ,w kilku słowach ...
1. ZZ są organizacjami ludzi pracy , to oni decydują o wyborze przewodniczącego i oni jego oceniają ,

to wg. mnie teoria....to nie ludzie pracy ich wybierają tylko jacyś ich przedstawiciele nie zawsze jednomyślni...
to ludzie pracy wybrali Wałęsę na przewodniczącego a jego współpracowników na ''przedstawicieli narodu'' ...co z tego wyszło sam wiesz...

2. Millera krytykuję bo jak pisałem nieźle zarabia ,sami sobie podnoszą poselskie uposażenia nie o 5 czy 7% tylko tak jak ostatnio uwzględniając poziom inflacji...

3. co do dyrektywy unijnej o minimalnej płacy która ma wg. ciebie podnieść próg inflacji ...
a czy podwyżki np. cen paliw nie mają na to większego wpływu? ...paliwa nakręcają wszystko ...

4. pracodawcy to odczują? ...a nie odczuwają już tego że są obciążani coraz to nowymi czy to podatkami kiedy obce korporacje czy sieci wchodzą do Polski i są administracyjnie zwalniane z pewnych podatków?

Lucjan- nie wnikam głębiej w to kim jesteś ...czy bardziej związkowcem czy robotnikiem...
mnie zawsze bardziej interesowały podziały jakie nastąpiły w jednym przecież związku...
to trwa do dzisiaj...ten czy inny ''związek'' chce wszystkich przekonać do tego że to właśnie on ma rację ...on ma rację a inni ...no właśnie ...
inni działają przeciwko robotnikom?...przeciwko rolnikom?
przecież to z założenia jest chore...

Lucjan ...przykład ostatni...
do niedawna Solidarna Polska a chyba od wczoraj Solidarna Polska...co tam się zmieniło?
wódz ten sam i ludzie ci sami ...
wiesz co jedno pozostało?...wewnętrzna wojna z Morawieckim...wojna która nic Polaków nie obchodzi bo to personalne przepychanki...ale kiedy weźmie się pod uwagę co na tym traci Polska a więc i Polacy to jednak nabiera to znaczenia...

idę sobie zrobić kawę ...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Peło FACK OFF niezalogowany
30 kwietnia 2023r. o 19:00
Nawet tej QURWIE zwanej Faryzeusz . Nikt NORMALNY nie czyta .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
30 kwietnia 2023r. o 19:14
14240
M21W2
1 godz. 37 min. temu

Janusz , Przemek napisał do mnie na priv coś takiego - jego poglądy są zbieżne z poglądami Janusza .
Swoimi wpisami udowadniasz że napisał prawdę , mam powód aby w niektórych tematach stawiać pomiędzy wami
znak równości .

nie interesuje mnie o czym i co tak do ciebie pisze...
dla mnie to łgarz i ''w dupę ci wejdzie'' by się przypodobać...właśnie dlatego piszecie po jakichś privach bo tam łatwo jest teraz nawet ci ''słodzić'' kiedy nikt nie widzi...ale to wasza sprawa o czym sobie piszecie...
jak widzę ciebie nie zablokował bo on szuka właśnie ludzi miękkich ,spolegliwych a wie że u mnie w pewnych sprawach nie ma kompromisów...;D
mnie zastanawia to u góry bo nie kumam tam sensu...

jeśli ma jakieś poglądy niech pisze otwarcie o nich a nie chowa się w norze ...
dla mnie to koniunkturalista co mu kiedyś powiedziałem prosto w oczy i strasznie się tym oburzył że ''jak mogłem'' ;D
nie przypomina ci to sytuacji z tym ''porcelanowym chłamem''? ...taki właśnie jestem Lucjan ...
na ''białe'' nigdy nie powiem ''czarne''...
to zresztą tylko jeden akurat mało znaczący przykład dlaczego od pewnego momentu widzi we mnie wroga...;D
dwa inne są ''cięższego kalibru'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kredowobiała Przylaszczka niezalogowany
30 kwietnia 2023r. o 19:41
Jak ten ciężki kaliber może wyglądać od lat piszesz wkoło to samo , trzy lub cztery wydarzenia , a reszta to śmietnisko bzdur ….
obrażać człowieka który ci dał zarobić uważasz za sukces , oczywiście nie po drodze z PanemM poszedł twój program ….
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
30 kwietnia 2023r. o 19:51
mało wiesz...
obrażać ?...a jego zachowanie jest ''cacy''?
''dał zarobić''...czy nie mógł zadzwonić do kogoś innego?...przecież ma tylu znajomych a nawet jak zapewnia przyjaciół...;D
dlaczego więc dzwonił do mnie?

mało wiesz....;D
a jeśli tak cię boli jego ''krzywda'' masz otwartą drogę by go poznać a nawet się zaprzyjaźnić...
czy ja ci bronię? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.