Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Malinowoczerwony Żółwik niezalogowany
21 maja 2023r. o 8:25
Chłopie jesteś zablokowany czyli nie chcą ciebie tutaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
21 maja 2023r. o 8:30
jak to nie?...przecież czytasz i odpisujesz ...chłopie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowy Chaber niezalogowany
21 maja 2023r. o 8:48
Oni ciebie drzwiami wypraszają a ty oknem wchodzisz, miej trochę godności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~donald kaczynski niezalogowany
21 maja 2023r. o 8:51
Kaczor Donald TuSSk tak mocno sympatyzuje z Kaczorem Jarkiem bo boi się wspomnianego tutaj wiele razy programu CELA+
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
21 maja 2023r. o 8:59
~~Czerwonopomarańczowy Chaber napisał(a): Oni ciebie drzwiami wypraszają a ty oknem wchodzisz, miej trochę godności.



mniej troszkę odwagi ...zaloguj się a nie tu pajacujesz ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hebanowy Bluszczyk niezalogowany
21 maja 2023r. o 9:01
A ja ci mówię, że sytuacja z Bachmutem i wokół niego cię jaszcze bardzo zaskoczy. I jeżeli ty uważasz że zdobycie 70 tysięcznego miasta przez drugą armię trzeciego świata po 9 miesiącach wykrwawiania się , jest sukcesem to pogratulować. I nie farmazoń , że jest ci to obojętne kto tam wygrywa czy przegrywa. Działasz ewidentnie jak ruski propagandzista i to wyraźnie widać. Ale to twój wybór i twoja sprawa. A gruzy Bachmutu staną się niebawem mogiłą zbiorową tych co dzisiaj świętują zwycięstwo i których Putler zamierza odznaczać. Niech wspomni o tych których zwłok nie chce odbierać i których ciała na zawsze pozostaną w okopach przez nich wykopanych. Ale by to widzieć, to jak wczoraj napisałeś ; trzeba mieć szeroko oczy otwarte; Ja to widzę i nie potrzebna mi do tego zagraniczna prasa ani ich komentarze.Życzę miłej Niedzieli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wiki niezalogowany
21 maja 2023r. o 9:03
~~ZABLOKOWANY napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czerwonopomarańczowy Chaber napisał(a): Oni ciebie drzwiami wypraszają a ty oknem wchodzisz, miej trochę godności.



mniej troszkę odwagi ...zaloguj się a nie tu pajacujesz ...

czy ty nie robisz tutaj tego samego???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
21 maja 2023r. o 9:12
ja nie...
wszak piszę jako ''zablokowany'' a sam siebie przecież nie zablokowałem ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.