Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~wiki niezalogowany
21 maja 2023r. o 9:17
smarowałeś cholewki do Kazimierza i ciebie zablokował ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
21 maja 2023r. o 9:19
~~Hebanowy Bluszczyk napisał(a): A ja ci mówię, że sytuacja z Bachmutem i wokół niego cię jaszcze bardzo zaskoczy. I jeżeli ty uważasz że zdobycie 70 tysięcznego miasta przez drugą armię trzeciego świata po 9 miesiącach wykrwawiania się , jest sukcesem to pogratulować. I nie farmazoń , że jest ci to obojętne kto tam wygrywa czy przegrywa. Działasz ewidentnie jak ruski propagandzista i to wyraźnie widać. Ale to twój wybór i twoja sprawa. A gruzy Bachmutu staną się niebawem mogiłą zbiorową tych co dzisiaj świętują zwycięstwo i których Putler zamierza odznaczać. Niech wspomni o tych których zwłok nie chce odbierać i których ciała na zawsze pozostaną w okopach przez nich wykopanych. Ale by to widzieć, to jak wczoraj napisałeś ; trzeba mieć szeroko oczy otwarte; Ja to widzę i nie potrzebna mi do tego zagraniczna prasa ani ich komentarze.Życzę miłej Niedzieli.


piszesz głupoty ...żadna sytuacja z Bachmutem mnie nie zaskoczy...

piszesz o miesiącach wykrwawiania się ...pytam więc-jedna strona się wykrwawia?
to działa w obie strony a liczb nie oszukasz...kto ma większe ''zasoby ludzkie''?
nie pitol mi tu o tym że piszę jak propagandzista...

ja tylko otwarcie wyśmiewam tą nachalną ''propagandę sukcesu'' jednej strony
a wszystko to ma początek od tej Wyspy Węży gdzie obrońcy ''polegli'' by ''zmartwychwstać '' po kilku dniach...;D
no i właśnie później zostali odznaczeni...;D

miłej niedzieli ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
21 maja 2023r. o 9:23
no dobra...
czas na przerwę ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
21 maja 2023r. o 9:28
Ile to razy ruskie już bachmut zajmowali?
Ktoś liczył? :D

Bo ja swoje posty liczę
I liczę, że paweł się opamięta i milionami się podzieli ;))
I liczę na spokojną niedzielę.
Więc spokojnej niedzieli ;))


Dopisane 21.05.2023r. o godz. 09:28:

Ps
Zapomniałem

#bekazdrugiejarmiiswiata
:D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bachmut niezalogowany
21 maja 2023r. o 9:32
wpadł skunks smrodu narobił i uciekł ,
Japierdykamjakiglomb…
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bez Cenzury2 niezalogowany
21 maja 2023r. o 11:25
Bahmut oczyszczony z nazistowskiej zarazy
Tymczasem dowódca tak zwanych „sił zbrojnych ukrainy” – Walery Załużny znalazł się na kilka dni w zasięgu artylerii Grupy Wagnera. Było to 10, 11 i 12 maja. Szef Wagnera oznajmił, że wiedzieli o tym i zastosowali „środki odkażające”. Po zaaplikowaniu owych „środków” szef armii ukraińskiej zaginął. I do dziś Załuzny jest zaginięty
Wiewiórki ćwierkają, że oberwał…

Polskie władze zapomniały że są sługą i zaskomlały o przeprosiny za Wołyń , zaraz dostały kijem w łeb .
Jak by miały honor to o nic by nie skomlały i miały by w 4 literach przeprosiny od reżymu który stawia pomniki mordercom Polaków, nazywa ulice ich imieniem i odznacza żyjących jeszcze zbrodniarzy .Orban pokazuje że można , ale on ma jaja .
Brytyjskich dziennikarzy wzięło na szczerość i podali że w NATO konsternacja , ponieważ zachodnia tak reklamowana broń w porównaniu do Rosyjskiej okazała się złomem , tym bardziej że Rosjanie nie pokazali swoich największych atutów bo jeszcze nie musieli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
21 maja 2023r. o 11:53
a wiecie że te słynne Abrahamy- nie umiejszając jednak ich wartości bojowych- sami ''yankee'' pozbawiaj a tego co w tego typu pojazdach bojowych mają kolosalną wartość?...chodzi o elementy pancerza...
no ale piszcie...
podniecajcie się tutaj tą ''pomocą '' ;D
wiem...ogłupieni piSSlamską propagandą uważacie się za tych co to są sługami Ukraińców i gotowi jesteście oddać ostatnią swoją koszulę...
o ok. oddawajcie ...ale wara od mojej...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
21 maja 2023r. o 12:09
~~ZABLOKOWANY napisał(a): a wiecie że te słynne Abrahamy- nie umiejszając jednak ich wartości bojowych- sami ''yankee'' pozbawiaj a tego co w tego typu pojazdach bojowych mają kolosalną wartość?...chodzi o elementy pancerza...
no ale piszcie...
podniecajcie się tutaj tą ''pomocą '' ;D
wiem...ogłupieni piSSlamską propagandą uważacie się za tych co to są sługami Ukraińców i gotowi jesteście oddać ostatnią swoją koszulę...
o ok. oddawajcie ...ale wara od mojej...;D

Nikogo nie dziwi że taki element został " ZABLOKOWANY".
Filozofia Kalego nigdy nie składająca żadnej konstruktywnej propozycji. Zawsze znajdująca problem na wszystkie rozwiązania.
Umysł przysłowiowego " SŁOIKA ". sAM NIE MAM I NIKOMU NIE DAM.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza