Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Herr Jurko niezalogowany
6 czerwca 2023r. o 6:14
Wczoraj w TVN 24 CnB materiał o Dudzie jako "obrońcy" Konstytucji. Obejrzałem część, nie jestem w stanie obejrzeć reszty. Nie mogę patrzeć na to, jak ten ... tapla w błocie urząd Prezydenta RP. To jest hańba. Fizycznie mnie to boli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowy Mieczyk niezalogowany
6 czerwca 2023r. o 7:33
Do budowlańca z prośbą o wyjaśnienie:
W jaki sposób wybierani są sędziowie TSUE , kto ich nadzoruje i gdzie się można odwołać od ich decyzji .......?
Ogarniasz partaczu proste pytanie?
Hehe......prawożądnoś :D

Ps.

Jaki punkt traktatów z UE pozwala na kontrolę, ocenę i nadzór nad władza sądowniczą w krajach członkowskich?
.....No Jasiu wykaz się:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskoszary Żywotnikowiec niezalogowany
6 czerwca 2023r. o 8:11
~~Herr Jurko napisał(a): Wczoraj w TVN 24 CnB materiał o Dudzie jako "obrońcy" Konstytucji. Obejrzałem część, nie jestem w stanie obejrzeć reszty. Nie mogę patrzeć na to, jak ten ... tapla w błocie urząd Prezydenta RP. To jest hańba. Fizycznie mnie to boli.


A może fizjologicznie się lepiej wypróżnij
bo G..wno ci mózg dociska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowy Orlik niezalogowany
6 czerwca 2023r. o 8:33
Siła PiS w głupocie opozycji. Kolejny przykład głupoty PO to celebryci na posłów:
https://wiadomosci.wp.pl/sensacyjne-doniesienia-malgorzata-rozenek-majdan-wesprze-tuska-6905962886003648a

Mamy Kaczora z jego drużyną - wszyscy przycięci do niezbyt wysokiego poziomu rozgarnięcia prezesa. I mamy Donalda, który też przycina do swojego niezbyt wysokiego poziomu rozgarnięcia i proponuje nam, żeby niewiele rozumiejąca celebrytka była w gronie rządzących krajem. Ręce się załamują nad głupotą rządzących i opozycji.
Kto normalny zagłosuje na Rozenek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~POPISPSLSLD niezalogowany
6 czerwca 2023r. o 8:39
~~Beżowobrązowy Orlik napisał(a): Siła PiS w głupocie opozycji. Kolejny przykład głupoty PO to celebryci na posłów:
https://wiadomosci.wp.pl/sensacyjne-doniesienia-malgorzata-rozenek-majdan-wesprze-tuska-6905962886003648a

Mamy Kaczora z jego drużyną - wszyscy przycięci do niezbyt wysokiego poziomu rozgarnięcia prezesa. I mamy Donalda, który też przycina do swojego niezbyt wysokiego poziomu rozgarnięcia i proponuje nam, żeby niewiele rozumiejąca celebrytka była w gronie rządzących krajem. Ręce się załamują nad głupotą rządzących i opozycji.
Kto normalny zagłosuje na Rozenek?


Ale to przecież o to chodzi aby PIS (a właściwie POPIS) został u władzy. Trzeba to zrobić tak aby widzowie TVN i TVP i nie zrozumieli tego jak bardzo podział Polaków jest na rękę obu partiom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
6 czerwca 2023r. o 11:35
https://wiadomosci.wp.pl/nieoczekiwany-zwrot-w-sprawie-bylych-szefow-cba-kaminskiego-i-wasika-6906025572830144a

duda też za to nie odpowiada. A kaminski i wąsik dalej na stanowiskach i dalej łamią prawo z pegazusem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowy Nachyłek niezalogowany
6 czerwca 2023r. o 11:46
~~Beżowobrązowy Orlik napisał(a): Siła PiS w głupocie opozycji. Kolejny przykład głupoty PO to celebryci na posłów:
https://wiadomosci.wp.pl/sensacyjne-doniesienia-malgorzata-rozenek-majdan-wesprze-tuska-6905962886003648a

Mamy Kaczora z jego drużyną - wszyscy przycięci do niezbyt wysokiego poziomu rozgarnięcia prezesa. I mamy Donalda, który też przycina do swojego niezbyt wysokiego poziomu rozgarnięcia i proponuje nam, żeby niewiele rozumiejąca celebrytka była w gronie rządzących krajem. Ręce się załamują nad głupotą rządzących i opozycji.
Kto normalny zagłosuje na Rozenek?

A kto normalny zagłosuje na ...a Kowalskiego ale bo na

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowy Nachyłek niezalogowany
6 czerwca 2023r. o 11:59
~~Fiołkowy Nachyłek napisał(a): ~~Beżowobrązowy Orlik napisał(a): Siła PiS w głupocie opozycji. Kolejny przykład głupoty PO to celebryci na posłów:
https://wiadomosci.wp.pl/sensacyjne-doniesienia-malgorzata-rozenek-majdan-wesprze-tuska-6905962886003648a

Mamy Kaczora z jego drużyną - wszyscy przycięci do niezbyt wysokiego poziomu rozgarnięcia prezesa. I mamy Donalda, który też przycina do swojego niezbyt wysokiego poziomu rozgarnięcia i proponuje nam, żeby niewiele rozumiejąca celebrytka była w gronie rządzących krajem. Ręce się załamują nad głupotą rządzących i opozycji.
Kto normalny zagłosuje na Rozenek?

A kto normalny zagłosuje na ...a Kowalskiego ale bo naZastosowana autokorekta
Kaczora
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza