Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Malinowy Grypszpan niezalogowany
6 lipca 2023r. o 14:03
Swoją drogę życiową dzielę z pewną panią doktor i wiem z pierwszej ręki jaką patologią jest organizacja polskiej służby zdrowia i jak tą patologię pogłębił PiS. Jeżeli pacjent przychodzi z na prawdę czymś poważnym ,to lekarz w przychodni nie ma możliwości zająć się nim odpowiednio ,bo w praktyce jest to systemowo zablokowane. Niektórzy lekarze się przejmują i stają na głowie zarywając czas prywatny, a inni cynicznie na to leją przepisując pacjentom losowe tabletki ,bo i tak nie mają żadnego wpływu na system. Mnie stać na prywatną opiekę medyczną, ale głosująca PiSia ciemnota na socjalu zwykle nie. Z drugiej strony taki stan rzeczy naturalnie redukuje wielkość elektoratu PiSu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~co za tłuk niezalogowany
6 lipca 2023r. o 18:40
~~Kulą w płot napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Malinowy Grypszpan napisał(a): Swoją drogę życiową dzielę z pewną panią doktor i wiem z pierwszej ręki jaką patologią jest organizacja polskiej służby zdrowia i jak tą patologię pogłębił PiS. Jeżeli pacjent przychodzi z na prawdę czymś poważnym ,to lekarz w przychodni nie ma możliwości zająć się nim odpowiednio ,bo w praktyce jest to systemowo zablokowane. Niektórzy lekarze się przejmują i stają na głowie zarywając czas prywatny, a inni cynicznie na to leją przepisując pacjentom losowe tabletki ,bo i tak nie mają żadnego wpływu na system. Mnie stać na prywatną opiekę medyczną, ale głosująca PiSia ciemnota na socjalu zwykle nie. Z drugiej strony taki stan rzeczy naturalnie redukuje wielkość elektoratu PiSu.

PiSia ciemnota ?? to ty żeś jest ułomny(a) skoro nie rozumiesz że pełoki nie mogą się przebić bo przez osiem lat rządów nagrabili sobie u Polaków, ludzie wolą mniejsze zło (PiS)od gubernatora pruskiego w Polsce który zabiera z OFE i POdnosi wiek emerytalny


PiSi xuju , tekst jest o służbie zdrowia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Centralny kryminał dla pisowców niezalogowany
6 lipca 2023r. o 19:12
https://wiadomosci.wp.pl/bedzie-grubo-jak-grube-sa-winy-pis-lewica-zapowiada-sadowe-show-6916655880803969v


Bandyci piSSowce szykują się w pasiaki! Będziecie siedzieć złodzieje!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bandyci będą siedzieć niezalogowany
6 lipca 2023r. o 21:18
https://wiadomosci.wp.pl/nik-ostro-o-podkomisji-smolenskiej-jest-odpowiedz-macierewicza-6916719680277344a

Niebywały szmaciarz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kulą w płot niezalogowany
6 lipca 2023r. o 23:19
~~co za tłuk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kulą w płot napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Malinowy Grypszpan napisał(a): Swoją drogę życiową dzielę z pewną panią doktor i wiem z pierwszej ręki jaką patologią jest organizacja polskiej służby zdrowia i jak tą patologię pogłębił PiS. Jeżeli pacjent przychodzi z na prawdę czymś poważnym ,to lekarz w przychodni nie ma możliwości zająć się nim odpowiednio ,bo w praktyce jest to systemowo zablokowane. Niektórzy lekarze się przejmują i stają na głowie zarywając czas prywatny, a inni cynicznie na to leją przepisując pacjentom losowe tabletki ,bo i tak nie mają żadnego wpływu na system. Mnie stać na prywatną opiekę medyczną, ale głosująca PiSia ciemnota na socjalu zwykle nie. Z drugiej strony taki stan rzeczy naturalnie redukuje wielkość elektoratu PiSu.

PiSia ciemnota ?? to ty żeś jest ułomny(a) skoro nie rozumiesz że pełoki nie mogą się przebić bo przez osiem lat rządów nagrabili sobie u Polaków, ludzie wolą mniejsze zło (PiS)od gubernatora pruskiego w Polsce który zabiera z OFE i POdnosi wiek emerytalny

PiSi xuju , tekst jest o służbie zdrowia .

nie jestem z pis ani za pis, więc mi tu nie cukruj, wy kacapy od zawsze nienawidzicie Polaków, spier..... do swojego putlera jak ci w Polsce źle,tam ruski mir czyli eden
,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PiS to najgorsze co Polske spotkało niezalogowany
7 lipca 2023r. o 8:48
Arent tylko opluł i popchnął dziewczynę a mógł zabić...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko niezalogowany
7 lipca 2023r. o 9:11
~~Malinowy Grypszpan napisał(a): Swoją drogę życiową dzielę z pewną panią doktor i wiem z pierwszej ręki jaką patologią jest organizacja polskiej służby zdrowia i jak tą patologię pogłębił PiS. Jeżeli pacjent przychodzi z na prawdę czymś poważnym ,to lekarz w przychodni nie ma możliwości zająć się nim odpowiednio ,bo w praktyce jest to systemowo zablokowane. Niektórzy lekarze się przejmują i stają na głowie zarywając czas prywatny, a inni cynicznie na to leją przepisując pacjentom losowe tabletki ,bo i tak nie mają żadnego wpływu na system. Mnie stać na prywatną opiekę medyczną, ale głosująca PiSia ciemnota na socjalu zwykle nie. Z drugiej strony taki stan rzeczy naturalnie redukuje wielkość elektoratu PiSu.


I tu właśnie dobrze ująłeś
„Mnie stać na prywatną opiekę medyczną”
ponieważ dzielisz drogę życiową z panią
Doktor …
która powinna się trzymać przysięgi
„Primum non nocere”
i nie przepisywać losowych tabletek pacjentom….
użyłeś nazwy PiSia ciemnota ??
a ja jestem pewien że gdyby nie „Koperty”
tej PiSiej ciemnoty przynoszone twojej pani
Doktor , nie stać by było ciebie jaśnie oświecony na prywatną opiekę medyczną…
Napisałeś lekarze nie maja wpływu na system
Hmm … a może taki system im pasuje
bo cóż będzie jak zabraknie argumentacji
dla PiSiej ciemnoty ???
„KOPERTY” przestaną napływać …
i nie będzie już prywatnej medycyny….

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TW bablina niezalogowany
7 lipca 2023r. o 9:23
https://wiadomosci.wp.pl/twarde-nie-dla-glupoty-lewica-odrzuca-zaproszenie-premiera-6916629806463105v


morawiecki dostanie długi wyrok
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza