Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~RESET odcinek 4 niezalogowany
7 lipca 2023r. o 9:28
To ciekawe jakie wyroki dostaną ruskie pachołki Radek i Donald .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
7 lipca 2023r. o 9:40
Bandyta obajtek dostał 1 milion zniżki na apartament, a w zamian za to Orlen został sponsorem piłkarskiej akademii dewelopera!
Wkrótce do grona sponsorów dołączyła też Energa.

https://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,26879392,sledztwo-wyborczej-obajtek-dostal-milionowa-znizke-na-apartament.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brawo PiS niezalogowany
7 lipca 2023r. o 9:41
~~Jurko napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Malinowy Grypszpan napisał(a): Swoją drogę życiową dzielę z pewną panią doktor i wiem z pierwszej ręki jaką patologią jest organizacja polskiej służby zdrowia i jak tą patologię pogłębił PiS. Jeżeli pacjent przychodzi z na prawdę czymś poważnym ,to lekarz w przychodni nie ma możliwości zająć się nim odpowiednio ,bo w praktyce jest to systemowo zablokowane. Niektórzy lekarze się przejmują i stają na głowie zarywając czas prywatny, a inni cynicznie na to leją przepisując pacjentom losowe tabletki ,bo i tak nie mają żadnego wpływu na system. Mnie stać na prywatną opiekę medyczną, ale głosująca PiSia ciemnota na socjalu zwykle nie. Z drugiej strony taki stan rzeczy naturalnie redukuje wielkość elektoratu PiSu.


I tu właśnie dobrze ująłeś
„Mnie stać na prywatną opiekę medyczną”
ponieważ dzielisz drogę życiową z panią
Doktor …
która powinna się trzymać przysięgi
„Primum non nocere”
i nie przepisywać losowych tabletek pacjentom….
użyłeś nazwy PiSia ciemnota ??
a ja jestem pewien że gdyby nie „Koperty”
tej PiSiej ciemnoty przynoszone twojej pani
Doktor , nie stać by było ciebie jaśnie oświecony na prywatną opiekę medyczną…
Napisałeś lekarze nie maja wpływu na system
Hmm … a może taki system im pasuje
bo cóż będzie jak zabraknie argumentacji
dla PiSiej ciemnoty ???
„KOPERTY” przestaną napływać …
i nie będzie już prywatnej medycyny….



Malinowy nosie ,cieszy mnie stan służby zdrowia , która wyraźnienie nie służy biednemu elektoratowi PIS . Nie mają pieniędzy na prywatną wizytę , to do piachu . Zdradzieckie mordy ktoś wybrał ,ktoś na nich głosował . Cierp ciało skoroś chciało.
A w ostatnim roku grono polskich milionerów powiększyło się o ponad 300 PISich nominatów.
Brawo PIS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafirowy Tytoń niezalogowany
7 lipca 2023r. o 10:00
~~Brawo PiS napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurko napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Malinowy Grypszpan napisał(a): Swoją drogę życiową dzielę z pewną panią doktor i wiem z pierwszej ręki jaką patologią jest organizacja polskiej służby zdrowia i jak tą patologię pogłębił PiS. Jeżeli pacjent przychodzi z na prawdę czymś poważnym ,to lekarz w przychodni nie ma możliwości zająć się nim odpowiednio ,bo w praktyce jest to systemowo zablokowane. Niektórzy lekarze się przejmują i stają na głowie zarywając czas prywatny, a inni cynicznie na to leją przepisując pacjentom losowe tabletki ,bo i tak nie mają żadnego wpływu na system. Mnie stać na prywatną opiekę medyczną, ale głosująca PiSia ciemnota na socjalu zwykle nie. Z drugiej strony taki stan rzeczy naturalnie redukuje wielkość elektoratu PiSu.


I tu właśnie dobrze ująłeś
„Mnie stać na prywatną opiekę medyczną”
ponieważ dzielisz drogę życiową z panią
Doktor …
która powinna się trzymać przysięgi
„Primum non nocere”
i nie przepisywać losowych tabletek pacjentom….
użyłeś nazwy PiSia ciemnota ??
a ja jestem pewien że gdyby nie „Koperty”
tej PiSiej ciemnoty przynoszone twojej pani
Doktor , nie stać by było ciebie jaśnie oświecony na prywatną opiekę medyczną…
Napisałeś lekarze nie maja wpływu na system
Hmm … a może taki system im pasuje
bo cóż będzie jak zabraknie argumentacji
dla PiSiej ciemnoty ???
„KOPERTY” przestaną napływać …
i nie będzie już prywatnej medycyny….



Malinowy nosie ,cieszy mnie stan służby zdrowia , która wyraźnienie nie służy biednemu elektoratowi PIS . Nie mają pieniędzy na prywatną wizytę , to do piachu . Zdradzieckie mordy ktoś wybrał ,ktoś na nich głosował . Cierp ciało skoroś chciało.
A w ostatnim roku grono polskich milionerów powiększyło się o ponad 300 PISich nominatów.
Brawo PIS.

I tego im właśnie zazdroszczą typy twego pokroju POwsinogi POwskie ,
zaradny nie oznacza zaraz złodziej ….
Przestań narzekać bierz szpadel i do pracy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~natanek niezalogowany
7 lipca 2023r. o 10:27
I tego im właśnie zazdroszczą typy twego pokroju POwsinogi POwskie ,
zaradny nie oznacza zaraz złodziej ….
Przestań narzekać bierz szpadel i do pracy .

Uderz w stół ,kto tu mówi że to złodzieje , skąd u ciebie tam myśl .? Coś sugerujesz ?
Pisałem ze mnie cieszy brak pieniędzy u wyborców PIS , że umierają z braku lekarskiej opieki . Za niedługo sami się wykończycie .
I na przyszłość ,informatyk nie pracuje szpadlem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
7 lipca 2023r. o 11:58
Iwona Arent wychowała syna bandytę który skatował kobietę. Taka pisowska normalna katolicka rodzina.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafirowy Tytoń niezalogowany
7 lipca 2023r. o 17:00
~~pisowskie rozbiory Polski napisał(a): Iwona Arent wychowała syna bandytę który skatował kobietę. Taka pisowska normalna katolicka rodzina.


To tak może dla przypomnienia …
Niejaki Donal Tusk wychował hochsztaplera OLT + Amber Gold mówi ci to coś ???
Niejaki Lech „Bolek”Wałęsa wychował kilku bandziorków /pijaków/narkomanów
czy może zaprzeczysz ????

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawy Szafirek niezalogowany
7 lipca 2023r. o 17:09
https://www.facebook.com/profile.php?id=100088392382587

profil damksiego boksera , slijcie pozdrowienia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA #pijezkranu